Post autor: maski » 13 maja 2009, 22:25
Adiq pisze:odebrałem

jest wypasiona na maxa . Musicie sami zobaczyć . Prawdę mówiąc szkoda na niej pływać ,aby tak czasem nie porysować
Na 5m też poluję . Chyba kupie od ziomka model waroo 09 używany ( jak będą) .Mam nadzieje ,że bar będzie pasował z 08.
z 2008 mamy helixa 5 m za 1100 , gwarantuje ze sie nie zinwertuje nawet przy wierze przekraczajacym 50w - sprawdzone

13 nie sprawdzałem bo mi plecak z reki wyrwało
dostepne modele 2009 sa na naszej stronie
www.kite24.pl od ceny na stronie dajemy zanaczne rabaty

[quote="Adiq"]odebrałem :lol: jest wypasiona na maxa . Musicie sami zobaczyć . Prawdę mówiąc szkoda na niej pływać ,aby tak czasem nie porysować :lol:
Na 5m też poluję . Chyba kupie od ziomka model waroo 09 używany ( jak będą) .Mam nadzieje ,że bar będzie pasował z 08.[/quote]
z 2008 mamy helixa 5 m za 1100 , gwarantuje ze sie nie zinwertuje nawet przy wierze przekraczajacym 50w - sprawdzone :) 13 nie sprawdzałem bo mi plecak z reki wyrwało :)
dostepne modele 2009 sa na naszej stronie www.kite24.pl od ceny na stronie dajemy zanaczne rabaty :)