Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: apek
08 wrz 2013, 18:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

no tak warunki były zaiste ekstremalne, tak że nawet oryginalne IKO nie pomogło ..uwierz mi, że jeśli "pomógłbym" Ci "znaleźć" deskę - to i papier motorniczego by nie pomógł.. btw: ILE crossów w życiu zrobiłeś, boć widzę znasz się na warunkach eX ..?? peace na moje doświadczenia...
autor: apek
09 wrz 2013, 17:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Dokładnie,wypiety z chickena i świadomy że w razie niepowodzenia Muszę :!: odpiąć z lesha a nie martwić się i zastanawiać co będzie z latawcem No i prawie dobrze. Ale zwróć uwagę, że Instruktor zabrał Cię daleko od pływających i wtedy teoretycznie możesz nie zastanawiać się co będzie z latawcem, al...
autor: adii
09 wrz 2013, 18:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Dokładnie,wypiety z chickena i świadomy że w razie niepowodzenia Muszę :!: odpiąć z lesha a nie martwić się i zastanawiać co będzie z latawcem No i prawie dobrze. Ale zwróć uwagę, że Instruktor zabrał Cię daleko od pływających i wtedy teoretycznie możesz nie zastanawiać się co będzie z latawcem, al...
autor: apek
10 wrz 2013, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Czy uczyłeś się pływania w szkółce, czy jesteś samoukiem? Z doświadczenia wiem, że ci drudzy zachłystują się postępami w czerpaniu przyjemności z pływania bez refleksji w kwestii bezpieczeństwa , a ci pierwsi często są zaniedbywani przez szkolących. ..to KTÓRZY w końcu mają szansę być bezpiecznymi?...
autor: bartolomeo_n
16 wrz 2013, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Moze sie myle, ale ten watek powinien na poczatku miec ostrzerzenie tlustym drukiem, ze w ogole nie powinni go czytac poczatkujacy... Napisz, ze sprawdziles stan linek po 1. zdarzeniu i ze ten brak dicka'a to nie zaniedbanie/lenistwo tylko tak robisz bo jestes pro i jezdzisz unhooked i to nie jest ...
autor: apek
22 wrz 2013, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

[quote="Krzysztof-L"][quote="BraCuru"] De facto przejrzałem dwa hot topiki o wypadku na molo i IKO i wiecie co? Napiszę po chłopsku: gówno! Kilkanaście stron, rad, analiz, pomysłów, promocji, autopromocji, słownych przepychanek, błyskotliwych odpowiedzi, podejrzeń itd. Czy coś z ...
autor: Tolek, Koszalin
26 lis 2014, 19:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam Catalyst 12m 2014 Kite Only

Witam! Jestem za wystawianiem opinii osobom sprzedającym i sam to robię a szczególnie chętnie gdy mogę pochwalić/polecić Sprzedawcę, u którego coś kupiłem. Uważam jednak , że zawsze a szczególnie przy negatywnej ocenie wskazane jest podanie uzasadnienia/przyczyny jej wystawienia o co proszę Kol. Cza...
cron