Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: maliniak
18 mar 2014, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

WOOOOOW – tyle stwierdzam po 2 godzinach pływania na nowym RPM-ie 2014. Czuć różnice względem poprzednika z 2011!!! Dużo lepsza winda połączona w końcu z przyzwoitym hangtimem, dolny zakres w moim przypadku poprawiony o jakieś 2 knoty (RPM 10m waga 67kg na TT 134 spadało do 10knt i utrzymywałem śliz...
autor: maliniak
23 maja 2014, 08:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RPM 2011, a RPM 2012 ?

Hej, co sądzicie - lepiej dolożyc pare stówek i miec RPM 2012, czy zaoszczedzic i miec z 2011? Czuc róznice wartą ekstra kasy, czy to tylko "markieting"? A moze w ogole 2011? (słyszalem ze lepiej wstaje z wody :doh: ) Pozdr 2011 i 2012 nie mają różnic konstrukcyjnych. Tylko kolorystyka i ...
autor: maliniak
09 lip 2014, 08:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Nie wiem o co Wam chodzi. Super plywanko. Najpierw 12tka pozniej do konca 18. Przeciez nikt nie kaze Wam pajacowac tuz przy brzegu gdzie faktycznie sa ploty z siatki i drzewa. Wystarczy odplynac kawalek dalej i mozna fikac do woli. Ile razy tam pływałeś?! Raz, dwa?! Każdy kto ma oczy widzi jak cias...
autor: maliniak
20 cze 2016, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Ja chcę jechać po robocie na WDW. ;D Tylko nie mogę się do nikogo dodzwonić jaki warun ;/ czyli pewnie plywają..... :cry: Jeśli ktoś pływał ostatnio (czyt. 3 dni temu) to mam nadzieje, że wszystko skończyło się bardzo dobrze. Pamiętam jednak jak kiedyś (hmmm... okolice 2011 roku) wybrałem się na Ze...
autor: maliniak
20 cze 2017, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Jak to dobrze było popływać po 8 miesiącach na kajcie;) nierówno jak zwykle ale w pełnej lampie :thumbsup:

Teraz rzeczywiście może się robić już groźnie...
autor: maliniak
29 cze 2017, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Akurat kolega kukus dobrze Ci radzi. A jeśli nie widzisz burz na mapach prognozowych to chociaz spójrz za okno... Przy tej prognozie możesz też się wkopać w druga stronę na Zegrzu. Czyli wiatr Ci spadnie do 8 węzłów na 10 min i jeśli będziesz blisko pionowych płyt betonowych z barierkami na wdw to s...
cron