Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: suburban kite
29 paź 2013, 21:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 105 km/h

Zawył z radości po Niemiecku :D
autor: suburban kite
12 gru 2013, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Może to i nawet dobra reklama :) Wpadajcie na kejna do baz na Hel bo za rok może juz ich nie być !
autor: suburban kite
18 sty 2014, 17:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

1.8. Najlepsza szkoła kite w pl :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Buhahaaaa Diabelskie moce przybywajcie :D
autor: suburban kite
14 kwie 2014, 03:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - grafiki na dechach.

Mi przeszkadza że brakuje w tym wszystkim tożsamości i szacunku do korzeni. Może mnie zaraz ktoś po mordzie sklepie ale przecież wszystko zaczęło się od surfingu... Surfing Deskorolka Windsurfing Snowboard Lubię te oczojeb...e kolorki wszystkie ale brakuje mi grafiki jak na starych dekach ZERO... Gd...
autor: suburban kite
09 sie 2016, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec wypika 6.5m

Znam ten latawiec dobrze :D Wylądowałem na drzewie nad ulicą Kaperską na wysokości Solara na takim samym modelu 10,5m fioletowo żółtym był to rok chyba w 2001! :D :D :D Ten latawiec może być i 4 i 2 linkowy. Nie jestem w stanie Opisać Ci jak to zrobić przez internet. Wpadnij do Funkite.pl to ci ogar...
autor: suburban kite
22 lis 2016, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OLD SCHOOL

I Ja podpinam się do wątku. Pływam od ok 2000 roku. Nigdy za bardzo nie jarałem się nową szkołą. Gdyby tak było przerzucił bym na wake'a z kite'a... W zasadzie do dziś pływam głównie olds. W tym roku po jakże "słonecznym" sezonie pożyczyłem spontanicznie kask z kamerą i nagrałem filmik. W ...
cron