Znalezione wyniki: 20

Powrót

autor: Kristoff
28 maja 2013, 09:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prognoza hel boze cialo co myslicie?

Na EKO na 100% będzie EPICKO :wink: ..zostań w kapciach - będzie więcej miejsca dla nas :thumb: peace jako nietypowy czterdziestolatek kapci nie posiadam :doh: a z EPICKICH prognoz na EKO skutecznie się wyleczyłem jadąc 250 km na EPICKą prognozę :hand: Prodegior, Zamilknij na wieki. Wszyscy na tym ...
autor: Kristoff
13 sie 2013, 22:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na która szkołę uważać i nie umoczyć kasy ?

To pytanie jest co najmniej tak "nie na miejscu" jak prośba o statystyki wiatrowe dla Półwyspu. Przecież tam ZAWSZE wieje EPICKO. Tak samo nie ma złych szkółek ;-)
autor: Kristoff
09 wrz 2013, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ciekawy temat. Deklaracja: Ja, od 2 lat początkujący (i pewnie długo jeszcze) BARDZO CHĘTNIE I NA KAŻDYM POLSKIM SPOCIE ZAŁOŻĘ "lajkrę", tylko się kufa zdecydujcie w końcu w jakim kolorze. Deklaracja nie dotyczy "lajkry" w kolorze "oczojebnym różowym" bo obawiałbym się,...
autor: Kristoff
10 wrz 2013, 22:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Zgodnie z zasadą "nie znam się, to się wypowiem" stosowaną przez NIEKTÓRYCH na forum, w NIE WSZYSTKICH tematach :mrgreen: W definicji urządzeń wodnych zamieszczonej w art. 9 ust. 1 pkt 19 Prawa wodnego pod lit. h/ zostały wskazane: mury oporowe, bulwary, nadbrzeża, pomosty, przystanie, kąp...
autor: Kristoff
21 paź 2013, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rewolucja snieg/ląd?

Ziomek. pisze:ładne video :thumb:
a JAKIEŚ plusy tego latawca? :hand:

peace


Podstawowy i niezaprzeczalny plus (dla latawca) - nie jest to BEST :hand:
autor: Kristoff
14 lis 2013, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: potestowy sprzęt

Zdrowy rozsądek mówi: nie ma czegoś takiego jak prawdziwa okazja, bo wszystkie prawdziwe okazje kupili już kumple sprzedającego...
autor: Kristoff
02 gru 2013, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2014 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - WAKE.PL EKOLAGUN

Szczerze powiedziawszy...ani pośladki z pierwszego, ani skoczek z drugiego planu nie zachwycają...
Czyli d*pa jak latawiec, a skoczek jak d*upa ;-)
autor: Kristoff
09 gru 2013, 14:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

Na początku maja sezon zaczynają chyba wszystkie szkoły ks ha Helu, także szkolenie jest gdzie kupić. Ruch na wodzie faktycznie niewielki, instruktorzy jeszcze nie znudzeni powtarzaniem w kółko tego samego tysiącom napalonych klientów. Klientów też jakby mniej, bo czego by nie powiedzieć, nie jest t...
autor: Kristoff
09 gru 2013, 15:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Witam Potrzebuje Pomocy

krystian182m

Albo znajdź kogoś kto Ci wytłumaczy podstawy i wyreguluje ten sprzęt, albo się nawet nie dotykaj. Coś pójdzie źle i rodzina Cię będzie odwiedzać w szpitalu. Coś pójdzie BARDZO źle, i będą Cię odwiedzać na cmentarzu. Śnieg to niby to samo co woda, ale jednak twardszy...
autor: Kristoff
05 lut 2014, 20:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile Polaków miała styczność z kiteboardingiem?

Moim zdaniem jakiekolwiek oszacowanie jest niemożliwe, ze względu na niemożliwy do ocenienia poziom błędu takich obliczeń. Czyli takie pi*oko do potęgi pi*oko. Ale ponieważ są propozycje przyjęcia tego jako procent populacji, ja zaproponuję co innego ;-) Algorytm: 1) Na początek ustalmy "datę p...
autor: Kristoff
07 kwie 2014, 19:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dmuchana deska surf

Czekam na pierwszego dmuchanego foila. Może być dla początkujących... :thumb:
autor: Kristoff
24 lip 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Fly Surf into your Holiday - test sprzętu Flysurfera

Witam, Na początek, aby uciąć wszelkie domniemania - nie jestem w żaden sposób związany z branżą ks, ani z marką Flysurfer. Jedyne co mnie łączy z Flysurferem to to, że kupiłem (za normalną cenę)ich latawiec i deskę. Jeśli ktoś nie wie, a jest chętny, Flysurfer niedawno odpalił kampanię reklamowo-te...
autor: Kristoff
04 wrz 2014, 12:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SCHOOL VS. OLD SCHOOL (na zawodach)

Patrząc z pozycji "przeciętnego widza" oraz "starszego pana" (ci po 30-tce to już starsi panowie, nie? ;-)) Jedyne z czym się zgodzę to: Old school może być fajny dla przeciętnego widza i to znacznie bardziej niż freestyle Old school dla PRZECIĘTNEGO widza nie "może być"...
autor: Kristoff
22 kwie 2015, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flysurfer - BOOST - nowa linia latawca pompowanego

Miałem nie trollować, tylko cicho przysłuchiwać się tej dyskusji. Ale nie zniosłem presji :-) Zadałem sobie kiedyś pytanie: -dlaczego jeżdżę jeepem grand cherokee, z silnikiem 4.7l skoro to auto: -nie jest demonem prędkości -nie jest super wygodne -słabo się prowadzi na asfalcie -chleje więcej niż t...