Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: Ziomek.
15 gru 2013, 13:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

..mega pływa na tym filmie :shock: sam film mógłby być zrobiony lepiej, ale nawet nie wygląda na nim na faceta, jak na żywo :wink:

..ciekawe, czy postartuje w pekrze :twisted:

peace
autor: mary.dk
13 sty 2014, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

Ja jestem jak najbardziej za takim "niesponsorowanymi" produkcjami, nie teledyskami. Ciśniecie dalej, to jest prawdziwy kite, jaki trzeba pokazywać. a co niby innego masz napisac ? ;-) skoro taki swiat a nie inny trzeba wlasnie pokazywać, to czemu w dwoch ostatnich produkcjach z CV w któr...
autor: Butcher
08 kwie 2014, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Żaneta idzie pod młotek (mini camper)

kowal pisze:W związku z tym, że rodzina powiększyła mi się o 2 małych Bananów , co cieszy mnie niezmiernie :D


a to gratulacje Kowal :thumb:
autor: Ziomek.
10 kwie 2014, 10:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Surfmag na piapierze- jak wrażenia?

kowal pisze:ja się pytam gdzie się podziało "Bez zbędnego komentarza" ???? :wink:


.."małym bananowcom" komentarze zbędne :wink:

Fajnie, że wreszcie jest drukowane pismo w PL :thumb: życzę rozwoju :thumb:

peace
autor: onzo
26 lip 2014, 12:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Fajnie fajnie, a potem widze pkre dla mlodzikow i dzieciaki po 10-14 lat ze STABIILIZATORAMI na kolanie. Kontuzje mogą przytrafić się każdemu. Czasami lepiej złapać kontuzję jak się ma 14 lat a nie jak się ma 30. Wiem coś o tym. W tym wieku stabilizator z reguły ma za zadanie umożliwienie pływania ...
autor: rolnik
27 lip 2014, 12:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Moje dzieciaki zaczynaly przy tramontanie jak mialy 6 i 9lat :wink: .Dzisiaj radza sobie niezle w warunkach o jakich wiekszosci sie nawet nie snilo . Udalo mi sie uchronic ich przed wspolzawodnictwem i monotonia .Kite jest jednym z wielu sportow jakie uprawiaja . Oboje nie maja problemow ze zdrowiem...
autor: TrueKejner
08 sie 2014, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

kolejny video update. tym razem postanowiliśmy nauczyć troszkę o życiu Krzysia Issela który w tym roku chyba się strasznie napalił na progres.

phpBB [video]
autor: GURU 10.5
31 paź 2014, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Wiesz już wszystko Smokie? :wink:

Spoko ten foil; backroll, one foot, zwrot ze switch'a, sztag, cruising, cruising... :thumb:,git zabawa...
autor: profistyle
31 paź 2014, 16:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Z doświadczenie życiowego wiem ze esencją wave riding czy to WS czy Kite jest jazda z falą- pomagamy sobie troche żaglem i kitem- ale pcha nas fala. Foila fala nie pcha- filmik Bracuru to tez wyraznie pokazuje. Czy kręcisz sobie na foilu na plaskiej wodzie czy metr przed fala czy tez na samej fali -...
autor: Butcher
15 lis 2014, 13:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Sori ale gdzie to? Kowal - wjezdzasz do Wladka od strony Pucka i pierwsza ulica w prawo zjezdzasz w dol. Jedziesz do samego końca i skrecasz w lewo - jesteś na Bohaterow Kaszubskich. Jakies 100m dalej mijasz po prawej wille Ankorie (moja miejscowka heh :thumb: ) i za kolejna chalupa (chyba Julia) s...
autor: mleczny
24 lis 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Marek Rowiński - KONIEC SEZONU - video

Zapraszamy na film!
phpBB [video]


:mrgreen:
autor: Kisiel
30 lis 2014, 18:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

jak powstanie Plan Ochrony Parku i utrzyma się zakaz to na najbliższe 20 lat można zapomnieć o swobodnym legalnym pływaniu ....... bo plan robią na 20 lat !! a na podstawie tego planu powstają później różne mniej lub bardziej mądre decyzje władz parku.. z takich ciekawostek dodam, że Ci ludzie kompl...
autor: kamszot
20 sty 2015, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

zajebisty klimat i mega fajna banda sie zrobila 8)
phpBB [video]
autor: djbartekk
31 maja 2015, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Stowarzyszenie Kiteboarding beKite

W dniu 30 maja w Łebie powstało długo oczekiwane przez środowisko Łebskie Stowarzyszenie Kiteboarding beKite zrzeszające już na samym spotkaniu założycielskim prawie 30 osób. Spotkanie przeprowadzono w Pensjonacie Czapla, który po głosowaniu stał się również siedzibą naszego Stowarzyszenia. Naszymi ...
cron