Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: onzo
10 wrz 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

tak - zaplątał sterówkę o bar podczas restartu, jak zaczęły się loopy to się zerwał na leasha ale kite ciągnął dalej, został na leashu i dalej nie wiedział co ma zrobić. Leash nie zadziałał bo zanim go użył linki były tak skręcony, że nie było opcji "odjechania" baru. I wtedy był czas na ...
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Zakładając, że zawsze będzie czas na analizowanie czy nastąpił moment na zerwanie zrywki, tak naprawdę ryzykujemy życiem. Odpowiadam: nie, tego czasu nie będzie. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała jeśli się go nie użyje. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała, jeśli linki będ...
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Istotą tej dyskusji nie jest to jak mocno został poturbowany nieszczęśnik, ale żeby nie było kolejnego takie zdarzenia i dlatego tak ważne jest to, żeby każdego początkującego czy średnio zaawansowanego uczyć, że gdy tylko przestaje panować nad sytuacją ma użyć zrywki! Niezwłocznie, bez zastanawian...
autor: onzo
12 wrz 2013, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

W ogole to pierdziele, na Hel jakby mnie ktos wiozl za darmo - nie pojade... - z tych wszystkich postow wynika, ze tam grasuje stado albo bohaterow albo oszolomow bez pojecia... nie bede sie narazal. ..na razie statystyka śmiertelnych wypadków HEL vs POLSKIE JEZIORA jest .. wiadomo jaka.. peace Z t...
autor: onzo
13 wrz 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Jeżeli mogę się spytać, może ktoś mi to wytłumaczy ?? czemu szkółki piszą np. iko 1+2=8h a w rzeczywistości jest to 4h, bo wejścia do wody przeważnie są po 2h i tak są rozliczane. Niby wszystko jest ok, ale wejścia są 2 osobowe co nam daje 1h z latawce + 1h bezczynnego siedzenia w wodzie. Czyli de ...
autor: onzo
18 wrz 2013, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Panowie, ale dyskusja na temat szkoleń na godziny/ na efekt była już przeprowadzana wielokrotnie i myślę, że nie musimy po raz kolejny przerabiać tego tematu w tym wątku. Już i tak jest wystarczająco długi.
autor: onzo
19 wrz 2013, 15:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginął C L A S H 134 niebieski - 20 lipca sobota - Zato

art 290 kodeksu morskiego: http://www.arslege.pl/kodeks-morski/k559/s6044 należy się do 30% wartości, ale parę innych artykułów mówią też o sposobie postępowania w przypadku znalezienia mienia (m.in.: konieczność zgłoszenia a po 30 dniach oddania znalezionego mienia do urzędu morskiego). Tradycyjnie...
autor: onzo
20 wrz 2013, 14:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KUPIĘ North Vegas z 2013 (9) i deskę Nobile (Fifty/ T5)

vegas 2013 9m w dobrej cenie? To chyba niemożliwe - nówek nie ma, więc używki trzymają cenę, a 2014 podobno gorszy. Uderzaj do dreadlessa - ma 9 chyba wciąż na sprzedaż.
autor: onzo
20 wrz 2013, 14:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAMATA-z Jovi Travel

Pablo pisze:Tak jak pisalem, prosze zalozyc nowy temat jesli chcecie dalej pisac opinie na temat Jovi Travel.


e bez sensu, temat zamknięty nie mogłem nawrzucać temu i owemu... :P

Idę zadzwonić do paru biur podróży bo na stronie podają ofertę z ceną , a jak wyślę maila to może się już sprzeda w międzyczasie?
autor: onzo
27 wrz 2013, 15:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

zaq chyba tak. Skoro kolega wypisany ze szpitala proponuję zamknąć ten wątek bo 20 stron to stanowczo za dużo.

Proponuję hasło "Smoleńsk q...wa!" zastąpić nowym:

"AAAle FlagOut....!"
autor: onzo
08 paź 2013, 22:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak prawidłowo pompować kajta - SPECJALNIE TEN DZIAŁ

a ja z reguły pompuję na dźwięk... jak jebnie tzn, że za mocno ;) A serio - naprawdę na dźwięk jaki wydaje tuba gdy w nią pstryknę. Tak już mam od kilku lat. A sprawdzania na zasadzie łamania tuby nie lubię, z powodu, o której pisał color. Za dużo widziałem rozp... latawców przez nieumiejętne odwrac...
autor: onzo
11 paź 2013, 10:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZGUBIONA OBRĄCZKA JASTARNIA AUGUSTYNA 05.10.2013

niech poszuka w worku z latawcem. Ze znajomym jakiś czas temu przeczesaliśmy po ciemku kilkaset metrów kwadratowych trawnika na Gutach, a znalazła sięzaplątana w linki w worku jak już wróciliśmy :)
autor: onzo
11 paź 2013, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Skupianie się wyłącznie na upwindzie nie pomoże Ci podjąć decyzji. Musisz zastanowić się, którym kierunku chcesz iść. Pamiętaj, że ostrzenie, wysokość skoków, nawet restart latawca w dużej mierze zależy od umiejętności i opanowania własnego latawca, ale prawda jest taka, że są konstrukcje, które się...
autor: onzo
22 paź 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sytuacja w Egipcie live – relacja ekipy RedSeaZone

Tak czysto informacyjnie: Siedzimy od piątku w Egipcie, codziennie wieje (no dobra - wczoraj do południa), słońce świeci jak świeciło, obsługa w hotelu jeszcze bardziej uprzejma niż dotychczas. Drinki z palemką są, woda jest, prąd jest. Baza RSZ od mojego ostatniego pobytu mocno się rozrosła, ale je...
autor: onzo
29 paź 2013, 09:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używanie lisza

teraz w szkołach wynaleźli coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem czy zauważyłeś dyskusja dotyczyła chickenloopa. Dla Twojej informacji chickenloop to nie jest bar, trymer, linka depowera, ani latawiec. Chicken loop zaczyna się pętelką a kończy początkiem linki depowera. Dotarło? Czy dal...