Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: onzo
20 mar 2004, 20:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pomorskie-Hel-Jastarnia

Widzę, że jeszcze nikt nie opisał tego spotu, więc moze postaram się coś skrobnąć na ten temat. Może nie bedzie tego wiele, ale zawsze ktoś będzie miał kolejnąopcję do rozpatrzenia podczas kitowych eskapad ;) Gdzie jest położona Jastarnia wie pewnie większość z użytkowników forum. Dla tych co jednak...
autor: onzo
05 lip 2010, 15:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU2 Proseries czy Prorider

Ta pomarańczowa to jakiś custom, czy wersja bambusa :?: Teraz nie widziałem już proridera w pomarańczu. Nawet całkien calkiem wygląda ;)
autor: onzo
03 sty 2012, 16:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

powiem tylko, że jak "zapomnisz" to przyłączysz się do rzeszy wyr.... ludzi właśnie przez takich cwaniaczków, którzy żyją w przeświadczeniu, że pożyczonego oddawać nie trzeba. Wiem, że odzyskanie kasy to droga przez mękę, ale wierzę, że się da. Najgorsze jest to, że w wielu przypadkach rze...
autor: onzo
13 mar 2013, 14:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot bar - pęknięty plastik

Nie przejdzie. Temat przerabiany, producent ma to ogólnie w d.... Wirus nawet pisał do Yurka i... on też tak miał. Może to jest powód zmiany brandu ;) :lol: :lol:
autor: onzo
22 maja 2013, 13:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trapez niski?? Czy wysoki??

stary ja pływalem z początku na wysokim, potem kupilem niski taki jak do windsurfingu,i nie zamienił bym sie na inny, zero podchodzenia,to moj wybór,zrobisz jak uważasz,zawsze mozesz sprzedac ten i kupic inny ,ja tez tak zrobilem ale rozumiem, że fotka w avatarze to raczej nie Ty? ;) Co do trapezu ...
autor: onzo
23 maja 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HP na kiteroomie ..?

Jak nie dołapujesz ze zwisu to mogą być 3 sprawy: 1. za małe przyciągnięcie drążka do biodra - jesteś za daleko podczas przełapywania i nie masz opcji sięgnąć - rozwiązanie: ćwiczyć triceps i plecy - seria podciągnięć 3x10 codziennie da efekty ;) 2. Nie pomagasz nogami a to powoduje, że biodra zosta...
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: onzo
03 cze 2013, 13:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GoPro prośba o opinie użytkowników

ja mam 2 więc pewnie jest troche inaczej, ale 2 ważne rzeczy: 1. Miałem regularne zwiechy zimą - doprowadzało mnie to do szału bo po resecie przez wyjęcie baterii było info że nie ma karty i jedyne rozwiązanie to format - najgorzej jak przed chwilą nagrało się "przejazd życia" ;) Po ostatn...
autor: onzo
11 cze 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: co by nam było śmieszniej .... znów....

phpBB [video]
autor: onzo
24 lip 2013, 14:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Relacja Panoramy TVP Gdańsk z 22.07.2013 z REWY

wyślijcie to do TVP Gdańsk - ciekawe czy w ogóle coś umieszczą gdziekolwiek. Ale z programu wynika, że coś tam planują wydzielać - niech zabiorą bezmyślnych turystów z niestrzeżonych plaż, zakażą kąpieli na cyplu i będzie problem z głowy ;) To co się dzieje w Rewie w sezonie to jest mega hardcore - ...
autor: onzo
02 sie 2013, 16:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kłopot z barem po eject'cie

nie tyle nie odpinać co odpinać zawsze wtedy gdy sytuacja tego wymaga. Jeśli się leashujesz bo nie jesteś w stanie opanować latawca i lecisz na beton, brzeg, przyczepy itp, to naprawdę poplątanie linek jest ostatnim problemem. Jeśli leashujesz kite'a bo straciłeś równowagę na desce i wpadłeś do wody...
autor: onzo
05 sie 2013, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krótkie pytanie o quiver

ja bym brał 146. Nie wiem ile ważysz i ile masz wzrostu, ale 136 to rozmiar, do którego nie wejdzie żadna większa decha. Sam pływałem kiedyś na 132 i dałbym sobie rękę odciąć, że nie potrzebuję większej. Teraz pływam na 138 i jest idealna. I jak ja bym teraz wyglądał bez ręki ? ;)
autor: onzo
05 wrz 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie

andkite pisze:Palce stóp podwinąć do góry


i z czasem nabawić się zapalenia ścięgien. Nie polecam - jeśli palce trzeba podciągać to trzeba zmienić strapy.
autor: onzo
06 wrz 2013, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.

zakładam, że Ziomek miał na myśli 2 oczywiste: pierwszeństwo ma prawy hals przed lewym i kajciarz nawietrzny podnosi latawiec a zawietrzny go opuszcza. 2 podstawowe a stosuje go max połowa osób w sezonie. 3 osoby w grupie to z niestety częsta praktyka, ale zabieranie 0,5h z kursu na dojazd to wielka...
autor: onzo
10 wrz 2013, 11:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Czytam post od kilku stron i jestem pod wrażeniem - nie spodziewałbym się tylu teorii na temat bezpieczeństwa, szczególnie od osób z 2-3 letnim doświadczeniem. Pytanie jak wielu z Was - teoretycy - faktycznie było w sytuacji niebezpiecznej na tyle, żeby ryzykować własne życie? Jak wielu z Was wie, i...
cron