Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: onzo
18 cze 2014, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Mistral & all kind of boards [czerwiec 2014]

Na zachętę to zdjęcie które mnie rozwala jak na nie patrzę ;) Idealna miejscówka na surfa http://imageshack.com/a/img842/7982/wrsc.jpg hehe - też tam byłem, ale akurat nic nie wiało, a fale były interesujące. Myślę, że jak wieje to trzeba przetestować. Czyli podobnie jak mnie - Tobie też prognozy s...
autor: onzo
23 cze 2014, 10:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing vs Windsurfing

Pływając UH i robiąc HP'ki na kajcie na pewno też sobie bary wyrobisz, popatrz jak wygląda czołówka, Zoon ostatnio ładnie przybyczył. Może ziarenko prawdy w tym jest. Siłownia, to nie kite ( co możesz wyrobić na kite: przedramiona, LEKKO barki, może też lekko biceps ). Youri jakbyś śledził lub prze...
autor: onzo
28 cze 2014, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Ziomek to nie jest kwestia braku pieniedzy tylko brak sensu kupowania mniejszego rozmiaru, ktorego uzylbym 2-3 razy do roku - w moim przypadku. Bo tu gdzie plywam zadko wieje powyzej 20kts, bo praca - nie zawsze mam wolne jak wieje, albo za pozno koncze i za pozno by jechac nad morze jak juz wieje....
autor: onzo
30 cze 2014, 17:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: C L A S H ! Deski BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/

a ja słyszałem, że jak ma się lubą to rączka nie jest potrzebna.... :twisted:

sorry nie mogłem się powstrzymać
autor: onzo
04 lip 2014, 13:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Poza tym dni z warunkami, w których nie dało się pływać na normalnej desce, ale dawało radę na tej dużej było dosłownie kilka. Mozliwe, ze w Twojej okolicy tak jest. U nas sytuacja wyglada inaczej. Okolo 50% plywania odbywa sie na latawcach 14+ I taka 17 faktycznie ratuje przed siedzeniem na brzegu...
autor: onzo
07 lip 2014, 17:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia - jakieś doświadczenia?

Sigi pisze:Czy znacie jakieś biuro z ofertą Sardynii w pobliżu bazy SKY HIHG. Szukam na koniec lipca, znalazłem tylko w Itace ale wszystko na północy wyspy.


Uderzaj do Jovitravel, kontakt chociażby na forum - na pewno coś ogarną.

Pytanie tylko czy w tym przypadku jest taka potrzeba.
autor: onzo
14 lip 2014, 16:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ManiaC Wainman Hawaii

przez grzeczność o barze nie wspomniałeś?
autor: onzo
16 lip 2014, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

Yano - nikt pisząc recenzję nie będzie obiektywny, bo to co pisze ocenia z punktu widzenia własnych oczekiwań co do sprzętu, własnych umiejętności i własnego doświadczenia. Nie możesz dajmy na to obiektywnie napisać, że Flysurfery są świetne do kiteloopów, jeśli ich nie kręcisz, albo robisz to spora...
autor: onzo
25 lip 2014, 15:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

o co to znaczy nowicjusz? Zacząłeś już pływać lewo prawo czy popłynąłeś kawałek i to jest obecnie największym sukcesem? No i jaki masz latawiec? Moim zdaniem przy takiej wadze jeśli już trochę pływasz to jak kupisz deskę w okolicach 136x40-42 to będziesz miał deskę na dłużej i bardzo uniwersalną.
autor: onzo
26 lip 2014, 12:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Fajnie fajnie, a potem widze pkre dla mlodzikow i dzieciaki po 10-14 lat ze STABIILIZATORAMI na kolanie. Kontuzje mogą przytrafić się każdemu. Czasami lepiej złapać kontuzję jak się ma 14 lat a nie jak się ma 30. Wiem coś o tym. W tym wieku stabilizator z reguły ma za zadanie umożliwienie pływania ...
autor: onzo
06 sie 2014, 10:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Swarzewo wyciek ścieku

smakowicie :) I brak działań jeśli nie ma oficjalnego zawiadomienia przez... sprawcę. Coś pięknego. Samopodpierdolka jedynym sposobem na ukaranie :)
autor: onzo
06 sie 2014, 13:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Swarzewo wyciek ścieku

Tak się zastanawiam właśnie jak to jest, że goni się kitesurferów z różnych miejsc i nakłada kary finansowe w tej sprawie, a kwestia wypuszczania g... do wody jest (przynajmniej wg oczyszczalni) oficjalnie zaakceptowana, dopuszczona i nie wymaga nawet poinformowania. Pamiętajmy zatem - jadąc na waka...
autor: onzo
07 sie 2014, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Swarzewo wyciek ścieku

Butcher pisze:
Stawny pisze:No tak najlepiej zwalić na ruch na lokalnej drodze, i to pewnie wina kiciarzy :lol:


byłem jednym z nich - biore cala wine na siebie :doh:


o kolejny mądry. Winę bierzesz.... g... zabierz! ;)
autor: onzo
19 wrz 2014, 19:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Martwe foki rzucewo kuźnica

dziwne, że jeszcze nikt nie napisał, że zostały przecięte finami kitesurferów nielegalnie pływających na Mewich, albo jeszcze lepiej, że przyczyną było zaczepienie o linki od latawca.
autor: onzo
30 sty 2015, 15:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pole profilowe lokalizacja - stosuj się do zasad!

Grzegorz ja wychodzę z założenia, że jak ktoś (prywatnie) nie chce podać ceny, to znaczy że wstydzi się powiedzieć, że tak drogo, albo po prostu nie ma pojęcia ile może wyrwać. To on chce sprzedać, chyba że mu nie zależy. Ja wiem, że wtedy 90% ogłoszeń wylatuje, ale mi się naprawdę nie chce pisać do...
cron