Znalezione wyniki: 41

Powrót

autor: jedi1
09 cze 2014, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

onzo pisze:oba piękne, szczególnie z tym "diamentowym" szyciem. Ale wygląd nie pływa ;)


W tym przypadku nie musi :wink:
autor: Ziomek.
11 cze 2014, 10:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GDZIE TESTY LATAWCÓW I DESEK?

ciechan pisze:Im więcej czytam na temat desek tym bardziej czuję się „jak kobieta” bo na tą chwilę to co ta za różnica czy 134cm czy 138cm czy te 4cm robią aż taką znaczącą różnicą????


..zapytaj kobiet :wink:

peace
autor: BraCuru
30 cze 2014, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ciekawość

onzo pisze:no właśnie - przy Twoich prędkościach na wodzie powinno być sporo więcej

Taki ze mnie cienki Bolek :oops:
autor: FilipN
02 lip 2014, 22:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Mikolpa pisze:Po co komu drzwi ?? a po to żeby zejść poniżej Twoich 10kn. Jak Twoja deska zachowuje się przy 6-8kt?


poniżej 10knts to się jedzie na wyciąg wake - zaznać trochę prawdziwych wrażeń i prawdziwej przyjemności z pływania, a nie udaje, że się da popływać na kajcie ;) ;)
autor: Ziomek.
12 lip 2014, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UWAGA CAMPING MASZOPERIA!!

5 pln za godzinę, 30-40 za dniówkę bez zmrożenia okiem. Nie ważne czy ktoś jest gościem, ma domek czy nie. Z taką mentalnością (...) szybko wykurzą klientów. :doh: Proponuje dodać podatek za oddychanie hellskim powietrzem :lol: tylko nie płakać za rok lub dwa że psy dupami będą szczekać ... Jacek -...
autor: Ziomek.
22 lip 2014, 17:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FKC Łeba - video zajawka

onzo pisze:najlepszy... nawet pomimo Pani S.


..tylko dlaczego akurat na tym fragmencie używałeś najwięcej klawiszy [<<] oraz [||] :thumb:
..dobra jeeest, nie tłumacz się, gorzej gdybyś ich nie używał :hand:

peace
autor: Crazy Horse
04 lis 2014, 16:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

Piękna robota ! ! !
GRATULACJE ! ! !

P.S. Harry Poter do domu i niech babcia klei stópkę plasterkiem.
autor: TrueKejner
08 sty 2015, 17:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Weekend na lodzie 2015

heh, jest takie powiedzonko- kasy jak lodu.

najwyraźniej uczestnicy liczą na to, że jednego i drugiego będą mieli sporo i tego im w sumie życzę. :wink:
autor: kowal
06 kwie 2015, 18:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

OFFTOPIC: LOU WAINMAN HAWAII

, a Ty jak ja ..trzy lata temu :lol:
dość zrozumiała tendencja - chęć by pływać lepiej :wink:
bym tyle siedział na wodzie co Ty to byś nie miał szans :thumb: trochę potrenuję na wake'u przełożę to na wodę i wpadam na Eko :wink: 8)
pozdro
autor: kitemielno.pl
08 maja 2015, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

PIERWSZY NA ŚWIECIE WYŚCIG KITESURFERA Z NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLARZEM.

Po raz pierwszy na świecie mamy przyjemność zaprosić Was na niesamowite wyzwanie jakiego podjęli się dwa śmiałkowie - Maks Żakowski oraz Mariusz Chodacki! Nazwa: West Coast Challenge Format: Wyścig Kto: Kitesurfer - Maks Żakowski vs kolarz na Handbike - Mariusz Chodacki Trasa: Międzyzdroje - Jarosła...
autor: admin
04 cze 2016, 00:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

... Bo kolega go postraszył? Ale który kolega? Kolega Smokie, czy kolega Wenzel? Bo już się pogubiłem. Bardziej lubię kolegę Smokiego czy kolegę Wenzla? Mam policzyć, z którym więcej drinków wypiłem, czy niby jak? A może, z którym częściej rozmawiam przez telefon. A może ten który się pojawia wyżej...