Znalezione wyniki: 71

Powrót

autor: zaaaak
16 mar 2015, 11:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OSZUST ALLEGRO ROBERT KUTNIK

Czy to nie nasz forumowy robizakopane przypadkiem....? nieładnie Robert, nieładnie...
autor: zaaaak
01 kwie 2015, 00:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

No jak brak, prosto z Balatonu na Kunów :thumb: Dzisiaj sesyjka dość krótka ,ale za to bardzo intensywna :twisted: Szarpało że z kapci wyrywało.Słoneczko świeciło i w porównaniu do Węgierskiej sadzawki,był prawie flat :lol: że też Ci się chciało, mnie się do tej pory pomidorami odbija ... a tymczas...
autor: zaaaak
17 kwie 2015, 21:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Bar 2015 - najłatwiejsza do złożenia zrywka

24SURFpl pisze:Sam producent reklamuje nowego chicken loop'a, że można go złożyć przy użyciu tylko jednej dłoni :idea:

gorzej niż w modelu 2013 nie będzie :wink:
autor: zaaaak
21 kwie 2015, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [s]SPLIT 135/42

Przyjme chetnie w rozliczeniu jakiegos monsterdoora, spleene lub sudwe w rozmiarze powyzej 160/45... :wink:
się przytyło ... :wink:
autor: zaaaak
08 maja 2015, 20:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Wiatru nima, no to może piwko jakies w niedziele wieczorem na starowce...? :wink:
autor: zaaaak
10 maja 2015, 07:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

przecież wasze drogi z rudą sie rozeszły na tym wyjeździe :) e no nie do końca, to Wasze drogi rozeszły się wraz z przekroczeniem granicy francuskiej...dosłownie rozeszły...ja coś tam łykałem przez cały wyjazd, co prawda bez smakowania, ale skoro główny technolog nie wymagał... :wink: powtórzę za k...
autor: zaaaak
19 maja 2015, 17:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

tak właśnie było ...

https://plus.google.com/u/0/11489937337 ... 5124059253



phpBB [video]
autor: zaaaak
20 maja 2015, 13:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenie_do poczytania

Ziomek. pisze:ale niektórych na tym forum ucieszył..

najbardziej tego, co się o te kampery ostatnio poobijał... :wink:
autor: zaaaak
30 cze 2015, 00:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak nie startować KITE'a na plaży.

Nie wiem czy to dobry dział..ale znalazłem bardzo fajny filmik pokazujący dlaczego początkujący powinni trzymać się zdala od startów na brzegu. Taka akcja gdzieś na naszym półwyspie to na pewno niezapomniane chwile. Aha prawdziwa akcja zaczyna się na 1m15sek. Wiem że półwysep rządzi się swoimi praw...
autor: zaaaak
05 sie 2015, 16:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Chałupy IV została pompka

Właśnie to zostało zrobione ale w sposób dyplomatyczny [dyplomacja - umiejętność powiedzenia "odp... się" w taki sposób, aby rozmówca poczuł podniecenie przed zbliżającą się podróżą... ]
surferski klimat - tak trzymać
autor: zaaaak
21 wrz 2015, 15:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

mam nadzieję że nikt nie czuje się skrzywdzony ... :?
phpBB [video]


nie bijcie ... :disgusted: :think: :disgusted:
autor: zaaaak
30 wrz 2015, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

200 ma 3 krotnie wydajnieszą stabilizację (podobno). Jak z jakością, nienarzekasz? Przy szerokokątnym obiektywie wydajność stabilizacji nie wiem czy będzie miała jakiekolwiek znaczenie ... trzeba by zamontować dwie kamery na uchwycie i bezpośrednio porównać. Tej trzęsawki z ręki na ostatnimi filmie...
autor: zaaaak
30 wrz 2015, 15:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Sama prawda... a szkoda .. Komu szkoda, czego szkoda i dlaczego komuś miało by być coś szkoda...może ktoś mnie uświadomić? Wykonywaliście jakieś telefony za granicę? W skutek gorszego pijaru zmniejszyła się ilość kursantów w szkółkach? Obgadują nas na zagranicznych spotach i się wstydzicie? Janek s...
autor: zaaaak
31 paź 2015, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BLADE - do wygrania latawiec!

BLADE Kites Polska pisze:(...) Blade przygotował na Facebooku konkurs.

Chętnie wziąłbym udział, szkoda że 'nasza klasa' nie wystarczy...
Z wietrznymi pozdrowieniami :wink: :wink: