Znalezione wyniki: 71

Powrót

autor: zaaaak
28 lip 2013, 18:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GRECJA W MAJU GDZIE NAJLEPIEJ IKO~2 ?

zaaaak, koniecznie donieś, jak było... byłem, wróciłem, było fajnie;) Nafplio (a dokładnie Nea Kios) jest super miejscówką, sama baza może niezbyt imponująca ale jest wydzielone miejsce dla kajciarzy, plaża długa i szeroka(niestety 300m od bazy kite bardzo zanieczyszczona, ale z miejsca pływania te...
autor: zaaaak
19 wrz 2013, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Za czym warto się rozejrzeć? #początkujący

Przeczytaj ostatnie 30 stron wątku "PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?" i sam podejmij decyzję, stawiając pytanie w ten sposób tylko podniesiesz ilość śmiecia na forum i temperaturę i tak wysoką jak na październik - tak to jest gdy kilkudziesięciu samców alfa urzęduje w t...
autor: zaaaak
25 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

to tak jak z prawem jazdy - jeśli zdajesz egzamin to nie jest powiedziane że potrafisz jeździć tylko tyle że potrafiłeś zdać ... przed Tobą jeszcze wiele kilometrów z zieloną konieczyną na szybie zanim "doświadczeni kierowcy" przestaną na Ciebie trąbić często bezpodstawnie, poza tym zasadę...
autor: zaaaak
23 paź 2013, 08:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapless - jest taki rekord ?

Poczekam i na oficjalne dane Guinessa, pewnie za 10-12 tygodni będą, bo ktoś ci do tego czasu ten "rekord" poprawi. Aha, postawiłem Ci piwko, ale to przypadkiem, źle mi się kliknęło :doh: każdy z nas ma swoją bajkę...jedni pływają strapless, drudzy mają jakieś foile czy fejsbuki, jeszcze ...
autor: zaaaak
01 kwie 2014, 18:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHARK FREE WETSUITS

Janek ... widziałeś to ... ? :wink: :wink: :wink:

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ... :twisted: )
autor: zaaaak
06 lip 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nieuczciwy sprzedawca latawca RRD Vision 12m!

powodzenia, mam nadzieje ze mu wyjdzie bokiem....
autor: zaaaak
08 sie 2014, 22:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatromierze z serii ADXX

Porównywałeś z czymś czy ci się tak po prostu wydaje że to co pokazywał było ok? Nie porównywałem, i wcale nie uważam windmastera za jakąś wyrocznię - pewnie ta sama chińska fabryka je klepie co całą resztę, nie ma się czym podniecać. Co do drugiej części Twojego pytania, to tak mi się po prostu wy...
autor: zaaaak
23 sie 2014, 01:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

zojsan pisze:Pojedźmy może na Hel popływać... :D :D :D


phpBB [video]


nie bijcie ... <piwo>
autor: zaaaak
01 paź 2014, 07:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Naish Pivot 2015 recenzja statyczna -do wygrania koszulk

1. Nawet francuz da radę ... 2. Sprząta puszki po browarze ze spotu .. 3. Od dziś nie potrzebujesz kołdry 4. Piwot Twoim najlepszym przyjacielem jest ... 5 Progres dla każdego, nawet nieogarnięta gospodyni domowa poradzi sobie z tym sprzętem ... 6. Szybszy niż f16 7. Możesz zabrać go na łódź...;) 8....
autor: zaaaak
04 paź 2014, 20:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

następny będzie na poważnie ... obiecuję ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

phpBB [video]
autor: zaaaak
30 paź 2014, 15:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gdzie na kajta w zime

współczuję starszym Panom 30stki.. też mnie to dorwało w tym roku i też bym się gdzieś wybrał, jednak koszty nie pozwalają. Pytanie z innej beczki czy kupiliście już balkoniki i protezy ? Czy samodzielnie gryziecie jabłka ? - jak wam idzie wchodzenie po schodach :D ? Automat by się przydał w aucie ...
autor: zaaaak
30 paź 2014, 23:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

gredy pisze:Zaaak oszukałeś pana, pływałeś na moim waroo :wink:

poprawiam się, człowiek chce pomóc a tu kłody cały czas ... to ważne - 4 x a ...
ostatnia w tym sezonie Jastarnia ... szkoda że lato mamy takie krótkie..
phpBB [video]
autor: zaaaak
30 lis 2014, 17:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2015

24SURFpl pisze:Nowy latawiec od Cabirnha w drodze i będzie dostępny od 1marca 2015 8)
Możemy tylko zdradzić, że będzie to konstrukcja 3 tubowa "wpasowana między" Chaosem a Switchblade :wink:

Switchos...?
autor: zaaaak
13 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Przejeżdżałem koło zalewu - czysty lód , ani grama śniegu ... Ano właśnie, poklikajmy więc w necie w temacie majowego łikendu tj 25IV-3V ad 2015 . Dwuosobowa komisja w składzie Krzysiek i Krzysiek wstępnie zatwierdziła miejscówkę: https://www.google.pl/maps/place/Leucat ... 21166d2750 wątek na kite...
cron