Znalezione wyniki: 71

Powrót

autor: zaaaak
26 paź 2018, 12:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jesteś nowy na forum? Przedstaw się

Wooles pisze:Witam wszystkich! :)
PS. chyba nie macie nic do ludzi z "landkiting" ???? :think:

chyba żartujesz, wiatru wystarczy dla wszystkich :wink: :thumb:
autor: zaaaak
26 paź 2018, 15:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

BraCuru pisze:wy byście chcieli od razu KROK milowy ;)
Cierpliowości Pany.
Małymi kroczkami (2-3kts, potem 1-2 a potem 0-1) do celu :)

Gratuluję pokładów dobrej energii i cierpliwości...w tym wieku... :wink: Wszystkiego najlepszego z okazji okrąglaka :thumb: niech Ci wiatry nadal sprzyjają :thumb:
autor: zaaaak
26 maja 2019, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Wiesz ze fizycznie foil ZAWSZE bedzie wyzej skakal... Zgodnie z maksymą "nie znam się ale się wypowiem " pozwolę sobie dopisać dalszą część zdania kolegi, że "będzie wyżej skakał na tych samych kajtach w określonych warunkach wiatrowych". Na TT jesteś w stanie więcej skorzystać ...
autor: zaaaak
14 lip 2019, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Tak jak koledzy piszą - celuj w rozmiar 13,14m unikaj na początek lataków typu "c". Ja z podobną wagą zaczynałem na crossbow a potem xbow 13m (na początku był to mój jedyny latak) + deska 142/42. Jeśli wybierasz się na kurs to decyzję co i jak pozostaw do jego zakończenia.
autor: zaaaak
14 lip 2019, 16:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Jeśli musiałbym co$ odrzucić to nie kupowałbym na początek rpm'a i parka ze względu na trochę mniejszy zakres wiatrowy co na początku przygody jest dosyć istotne...z drugiej strony są ludzie którzy uczą na open'c i kursanci dają radę, a mieszkańcom 3miasta i zatoki progres przychodzi nie porównywaln...
autor: zaaaak
31 lip 2019, 17:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakupy Amazon

Czy to to samo nie mam pojęcia, poklikaj w wyszukiwarce, jest też polska wersja strony. wiele razy kupowałem u nich (.de) elektronikę i nie było problemu, nie wiem czy nie mają magazynu przypadkiem w polsce...
autor: zaaaak
16 maja 2020, 10:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krew na latawcu

Zimna woda, mydło, szczotka :thumb: powodzenia :thumb: :wink:
autor: zaaaak
18 gru 2020, 11:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zmierzch

kuicets pisze:Niech zamykają stoki wpiz*$% - damy radę hehehehehe

Prorok jaki, cy cuś...
autor: zaaaak
21 lip 2021, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Jesteśmy sobie kamperkowo dwa km za Grzybowem w kierunku Dźwirzyna na parkingu w lesie, bardzo przyjemna okolica, plaża szeroka i czysta, ludzi niewiele(rowerkami z Grzybowa czasami ktoś wdepnie) pływanie prawie codziennie :thumb: pozdrawiamy :hand:
autor: zaaaak
25 wrz 2021, 19:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: AllSeasons Kite Movie 7 i 15.10 MultiKino

Na pewno warto na dużym ekranie i cieszę się że Multikino Lublin się załapało :thumb: Moje ziomki chyba nie za bardzo zaglądają na KF, ale grzecznie podam dalej ...