Znalezione wyniki: 60

Powrót

autor: Ziomek.
24 maja 2012, 10:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedaż desek SU-2

POP-ieram :idea:

gdyby nie to , że mi suczki nie leżą - to mając wybór kupić u dealera czy wspomóc zawodnika - nie zastanawiałbym się ani chwili :thumb:

pzdr
autor: kacper09
07 sie 2013, 14:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UWAGA OSZUST NA ALLEGRO !!!!!

szukałem Onzo na ebayu.co.uk nie znalazłem....możliwe ze oryginalna aukcja już się zakończyła a u niego dalej jest.... tak ja z paroma innymi kajtami... żaden z latawców nie jest jego własnością i jest wystawiony bez wiedzy i zgody właścicieli.... wiec uważajcie...!!! orginał: http://www.ebay.co.uk/...
autor: tomian
17 sie 2013, 22:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: składana deska/dobra w podróży

A, zapomniałem dodać że deseczka wyszła zadziwiająco lekka. Pomimo użycia ciężkiego elementu jakim jest łącznik, waży równo 2 kilo
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
26 sie 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Być jak zawodowy kitesurfer - rozmowa z Victorem Borsuki

Za wszelkie hejterskie komentarze pod artykułami o kitesurfingu, zawodnikach , zawodach a nawet spotach ( nawet te ponad 2 letnie )
Biorę je na siebie i
PRZEPRASZAM - JA debil, oszołołom i prostak

Moja wina , moja wina moja bardzo wielka wina .
autor: unhooked
06 wrz 2013, 12:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

BTW. Plywam na roznych spotach w PL. Albo ja za malo zwracam uwagi, albo jestem slepy, ale :arrow: przez ostatnie 3-4-5 lat nie widzialem, zeby w szkolkach kursanci cwiczyli na praktyce: a) odpalanie zrywki przy wietrze 25+kts b) skladanie tratwy na glebokosci powyzej 2m. :doh: a)- nie wiedziałem p...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młody...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński BraCuru - Wyspy Kanaryjskie Lanzarote:
viewtopic.php?f=28&t=54959
autor: gredy
23 cze 2014, 20:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing vs Windsurfing

Sprawdzając co piszą ws-owcy.
Dowiedziałem się jedynie,że wszyscy jesteśmy Pedałami :doh:
Wypowiedz ADMINA na poziomie :lol:
autor: Mikolpa
05 sie 2014, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2015

Następca Vectora ktory ma jeszcze lepiej wstawać. Ostatnio dużo widziałem jak zachowuje się Vector kolegi, on praktycznie wstawał odrazu, bez problemów. Radar ma wstawać jeszcze szybciej :shock: To prakrtcznie kite nie zdąży upaść a już wstanie Mnie bardzie interesują opinie Velocity i Contra w tyc...
autor: robi69
23 lis 2014, 20:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F One Bandit IV, V, VI - porównanie

Cześć Jestem posiadaczem Bandytów serii 3,5,6 i 7 a ostatnio miałem okazję popływać trochę na 8 :) O wadach i zaletach nie będę się rozpisywał. Dodam tylko, że jestem zadowolony z każdego z nich, chociaż 3ka wypada zdecydowanie najsłabiej. Na 4 nie pływałem. Zgadzam się 100% z opinią, że od 5 wersji...
autor: Pablo
08 gru 2014, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Obowiązkowy nowy szablon ofert! obowiązuje od 9.12.2014

UWAGA! od 9.12.2014 na forum "oferty biur podróży" zaczyna obowiązywać bezwzględny obowiązek stosowania szablonu w tytułach postów: dd.mm.rrrr - Miejsce - Ilość dni - Organizator - Cena dd.mm.rrrr to data wyjazdu w formacie dzień/miesiąc/rok czyli tytuły muszą teraz wyglądać tak: 10.12.201...
autor: stiv amoralny
02 sty 2015, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Boa Vista – Jedna z archipelagu dziesięciu wysp na środku Atlantyku, blisko równika, 600 km na zachód od wybrzeży Senegalu, klimat zwrotnikowy. Od kliku lat bardzo mnie to miejsce interesowało. Powodów kilka, przede wszystkim gorący wiatr „harmattan” wiejący tu z Sahary od końca października do poło...
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: nindza
20 mar 2015, 08:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska do nauki freestyle'u

no to który z was ma lepszą deskę?? :)
cron