Znalezione wyniki: 60

Powrót

autor: BraCuru
28 sty 2017, 18:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

CHALLENGE - miejscówka

Rzucam challenge forumowiczom. Zabawa polega na tym, że wrzucamy fotę lub filmik z latawcem w tle. Zgadujemy gdzie zostało to wykonane. Zasady: 1. W tle musi być latawiec oraz kawałek lądu, budynku, plaży, lasu, brzegu, pola etc (nie może być same morze, lub niebo, lub pole śniegu, lub tafla lodu). ...
autor: Krzysztof-L
17 lut 2017, 01:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITING + SUP = SUK , ktoś próbował ??

No nie wiem czy to dobry pomysł. Kiedyś tak zachwalano race, teraz mam z niego niezłą półkę na latawce w garażu. Później pojawił się foil - ponoć wystarczy dobrze machać i jest jazda przy 0kn. Można zaryzykować, tylko co potem z tym zrobić jak się nie ma pola do bronowania :wink: Myślę, że zamiast c...
autor: kiterelax
13 mar 2017, 12:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Relax Tarifa. Szkolenia, Pływanie i Lifestyle w Tarfie

Hej tak jak obiecałem okolice Tarify :) czyli państwo naprzeciwko Maroko :D napisałem wam kilka porad jak się wybrać Kamperem/samochodem do Maroko :) Miłego czytania: WYJAZD DO MAROKA SAMOCHODEM LUB KAMPEREM Salam Malejkum! Raz do roku przychodzi taki moment, kiedy trzeba wybrać się wreszcie na zasł...
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: shinnworld polska
10 sty 2018, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

WOŚP 2018 - licytacje i informacje

Przypominam, że w ten weekend Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy.

My tradycyjnie damy na licytację dowolnie wybranego TT oraz kalendarze Shinn 2018. Aukcja prawdopodobnie będzie promowana przez WOŚP więc nie mam wpływu kiedy pojawi się online, ale dam znać jak tylko ;-)

eska / Shinnworld Polska
autor: kuicets
16 lut 2018, 18:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile NHP 138x43 dla ridera o wadze 100kg

pod naszą zatokę gdzie nierówno wieje. Oraz Będę w niej plywac wyłącznie nad nasza zatoka gdzie wiadomo jak wieje. Dzizas bez przesady, na prawde radzę nie narzekać. Co mają powiedzieć chłopaki szuwarowcy? W porównaniu do nich to u nas non stop suszareczka. Mamy jeden z lepszych spotów w tej części...
autor: KiteOffer
27 lut 2018, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-One Bandit 2018 - co się stało ???

Piękne foty! :D Mój bar ma ustawienia fabryczne (czy to możliwe, że producent dostarcza rozregulowany bar)? Jak to sprawdzić i jak możesz, podeślij proszę jakieś wskazówki/informacje jak wytrymować te linki. Pozdro. czezz UPDATE: znalazłem w manualu na stronie 19 - Adjust line lenght. Nie ma tylko ...
autor: matsor
02 maja 2018, 09:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Relacja - Soma Bay Amwaj Hotel / Abu Soma Riders

Jak obiecalem w innym temacie odnosnie Somy, zdaje relacje z tygodniowego plywania w kwietniu w Amwaj Hotel: 1. Warunki wiatrowe vs Windguru/Windfinder etc - prognozy sie nie sprawdzaja, ale na szczescie w te lepsza strone :D Zawsze wieje wiecej niz w prognozie. Rano mielismy plywanie 7/7dni, na 12s...
autor: MarianN
24 maja 2018, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia 2018

My byliśmy na Sardynii w połowie września 2017 roku w Porto Pino. Temperatura 26-30 stopni. Na 10 dni pobytu pływaliśmy 5 dni. Wiało wtedy na 10/11m. Na upartego można było popływać jeszcze ze 2-3 dni na dużych dechach i latawcach, my zwiedzaliśmy. Pianki 3/2mm są wystarczające. Na lycre trochę zimn...
autor: BraCuru
15 cze 2018, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grupa kiteforum.pl na Facebooku

Cieszę się bardzo, że nie ma spamu ostatnio. To bardzo ważna sprawa. Pablo zdradź jak wraz z moderatorami poradziliście sobie z nuklearnymi atakami spamu jakie nawiedzały to forum jeszcze rok czy dwa lata temu? KF przez lata zabałaganiło się. Mnóstwo najlepszych forumowiczów odeszło. Każdy kto tu dł...
autor: pajo
01 sie 2018, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wierszyk

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu wiec założyłem nowy , może ma ktoś jakiś wierszyk nie koniecznie własnego artorstwa. Po operacji chwila natchnienia : Wiele sportów już poznałem, Jednak dopiero w Kitesurfingu się zakochałem. I nie jest to żadna ściema, Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na...
autor: Mikolpa
24 sie 2018, 12:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Litwa czy warto ?

Info od kolegi Hej. Svencele plasko i plytko jak na zatoce. Klajpeda - wave. Nida miejsciwosc na cyplu z jednej strony wave z drugiej w miare plasko i z 200 m plytko. Ponoc fajnie na wave tez jest w Palanga na polnoc od klajpedy. Svencele ok camping na samym spocie ale nie jest to piekna okolica dla...
autor: apek
18 wrz 2018, 18:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na kite Kamperem?

moim zdaniem to niewiele z tego kajtowania tam wyjdzie. Do przejechania conajmniej 5000 km i promy, a wiatru na koniec września na wyspach greckich dużo mniej niż latem. Ja bym dla kita wybrał inny kierunek, wybrzeże Morza Pólnocnego Dania, Niemcy, Belgia, Holandia i Francja. Jeszcze będzie ciepło i...
autor: Kite.pl
09 sty 2019, 19:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite.pl, XPC i Shinnworld grają dla WOŚP

Ponieważ latanie mamy we krwi to lecimy z pomocą <papa> Cel jaki jest każdy wie :!: Pokażcie swoje serducha i wylicytujcie kurs kite, wind lub Pro Camp z Łukaszem Ceranem :notworthy: Jak nie dla siebie to jest to świetna okazja na prezent :-D Poniżej linki do aukcji: Kurs kite: https://charytatywni....
cron