Znalezione wyniki: 60

Powrót

autor: zojsan
23 mar 2015, 19:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

a może to
Tytuł: Balaton

kriski pisze:odgrzewam,
ktoś odważny na 3dniówkę przy 30k+? w najbliższy weekend?
http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=132



Kto chętny???
autor: Pablo
22 maja 2015, 17:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

stop-kiteforumowym-trollom-2.jpg Słuchajcie, od ostatnich kilku tygodni nie poznaję już zupełnie forum. To nie jest miejsce, które wspólnie tworzyliśmy ponad 10 lat temu kiedy kitesurfing był w powijakach i każdy dzielił się bezinteresownie informacjami. Dzisiaj każdy chce tylko sprzedać swoje, ocz...
autor: gredy
09 cze 2015, 05:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Prawdziwy kajciarz, na polanie w środku lasu ,wystartuje swoją maszynę :wink: Jak jest parcie na szkoło :lol:
autor: boldek
22 cze 2015, 16:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powiększali plażę, żeby zbijać kokosy na turystach. Oskarżeni biznesmeni z Chałup

fomicz pisze:syf wokół wejść bo nie ma Pana aby posprzątać.

To może trzeba przestać śmiecić albo samemu od czasu do czasu chwycić butelkę leżącą na plaży i ją odnieść do śmietnika na parkingu? :roll:
autor: Mooorf
15 gru 2015, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Bilety na Fuerte już kupione? Pochwalę się trochę i pokażę filmik z Lanzy, wyspa sąsiadująca z Fuertą, więc zawsze możecie szybko też odwiedzić (motyw kita też gdzieś tam się przewija, niestety sól osadzająca się na mokrej kamerce zepsuła sporo fajnych ujęć) :roll: To moja pierwsza przygoda z kamerą...
autor: smk
06 sty 2016, 19:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Senegal i Gambia na kite?

W grudniu mieliśmy okazję zwiedzać Senegal i Gambię. Mimo że nie był to wyjazd kiteowy, a wyjazd z żoną na zwiedzanie, to nauczony poprzednimi wyjazdami z wieloma zmarnowanymi wietrznymi dniami ;) podczas których żona miała dosyć mojego narzekania, że "wieje a ja nie mam jak latać", zabrał...
autor: BraCuru
15 mar 2016, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

yasiu7 pisze:Mało było wiatru do plywania? Filmik super ale kita malutko;)

Ależ prosze bardzo więcej kajta. Pływanie każdego dnia - ale tylko dla foila :)
phpBB [video]
autor: Kristoff
16 mar 2016, 14:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Czeska baza nad Lo Stagnone podobno wypożycza autka za 30eur/doba. Czy w pakiecie jest ubezpieczenie itp - nie wiem, ale można się z nimi skontaktować: kiteseazon.cz
autor: mary.dk
24 mar 2016, 18:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: fajna inicjatywa - WINDFREAKS

zaaaak pisze:Drugi:

Dobra rzecz, powodzenia :wink:


Jak dobra rzecz to nie zydz i postaw piwko :doh:

Pozdro...
autor: feel
08 kwie 2016, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Red Bull Ragnarok 2016

W grudniu postanowiłem spróbować zarejestrować się na zawody snow-kajtowe Red Bull Ragnarok 2016. Nie wierzyłem, że mi się uda, bo w pierwszej turze zapisów liczba zainteresowanych była olbrzymia i wszystkie miejsca wyprzedały się od razu. W drugiej turze zainteresowanych było chyba jeszcze więcej, ...
autor: Justine_S
04 wrz 2016, 23:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PAROS-Taniej

Tak to prawda, nie jest tanio, ale można zrobić tani szybki wyskok na PAROS, na 4 do 6 dni. Rzeczywiście w lecie sinusoida wiatrowa 4 dni wiej 2 dni słabo, ale prognozy raczej pewne. No więc na 6 dni pobytu 4 dni ostrej jazdy, a 2 dni na ćwiczenie trików albo włóczenie się po wyspie. Ja to robię tak...
autor: nindza
26 paź 2016, 18:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie najlepiej wyskoczyć zimą na kitesurfing?

Rudej z rana smak złagodzi papu brak.
autor: BraCuru
22 lis 2016, 18:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Tak więc czekam na opinie Dzięki Pablo za ładne i mądre podsumowanie. Nie rozumiem jednak gdy piszesz: najistotniejsze moim zdaniem jest usunięcie spamu i jednocześnie pozwalasz na rejestrację 10 tys spamowców. No jak ?!?! Czy masz płacone za każdego zarejestrowanego? Czy po prostu po ludzku nie ma...
autor: Mikolpa
26 lis 2016, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Dla mnie to forum to skarbnica wiedzy, której nigdy nie będzie na FB. Na FB mam fikcyjne konto i założyłem je tylko dlatego żeby widzieć co piszą w zamkniętej grupie lokalni kumple. Piszą tam i wrzucają zdjęcia bo twierdzą że jest im łatwiej niż na KF. Jak dla mnie to na FB o kite nie dowiem się nic...
autor: feel
11 gru 2016, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jukatan, Meksyk (Cancun, Holbox, Progreso, Cozumel, Riviera Maya, …)

W listopadzie udaliśmy się na 10 dniową objazdówkę po półwyspie Jukatan w południowo-wschodnim Meksyku. Wyjazd był głównie turystyczny, więc większość zdjęć w tej relacji będzie nie-kajtowa. Sprzęt jednak ze sobą wziąłem i w każdym odwiedzony miejscu starałem się trochę popływać. Do quivera spakował...