Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: pawbuh
08 wrz 2013, 20:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: System namierzania deski

kw92 pisze:Bez urazy ale chyba bardziej przydał by się system namierzania laczków, bo osoba umiejąca pływać gubi je częściej niż deskę :thumbsup:

To sobie musisz do laczków przyczepić butelkę 1,5l , najlepiej po mountain dew
autor: pawbuh
14 paź 2013, 17:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tonące okulary

System nawigacji, jakbyś przypadkiem zgubił, nie ważne czy na plaży cz w wodzie.
autor: pawbuh
30 paź 2013, 23:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Francja 5.10.2013 Windsurfer umiera po uderzeniu latawce

Nie przesadzaj 1/100. nie wyobrazam sobie ebnac kogos w leb i nawet nie popatrzec czy cos sie nie stalo.
wyjatkowa swinia i tyle w temacie
autor: pawbuh
13 mar 2014, 11:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

Piotrbyku pisze:Panowie jak czystość wody na Turawie , daje radę ??

Jak Wy chłopaki piszecie kodem, to ja też :)
autor: pawbuh
06 paź 2014, 18:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

robinm pisze:Proszę o przypomnienie hasła i loginu do kamerki na Turawie. Jutro jakieś wróżby są pokazane ale lepiej je zweryfikować.

jest na stronie głównej po prawej
autor: pawbuh
08 paź 2014, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec na śnieg?

Czytaj uważnie , ja napisałem o prawdziwym snowkite a nie o przemieszczaniu się po płaskim , różnica jest taka jak pomiędzy pływaniem na morzu a pływaniem na flacie na zatoce . Na flacie żeby popłynąć potrzebujesz ładnych kilku węzłów mniej w porównaniu z pływaniem na falach . Gdzie znalazłeś defin...
autor: pawbuh
22 paź 2014, 22:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słabowiatrowe pływanie po jeziorach

Witam, stety niestety, pływam głównie na Turawie koło Opola. Jednak w tym sezonie około 50% wyjazdów na prognozę 15knt kończyło się 6-10. Mój zestaw to nobile 50fifty 138 i Slingshot Rally 14m ważę 83kg i co prawda w Kuźnicy dawałem radę przy 9- 10knt utrzymywać wysokość, jednak woda była idealnie ...
autor: pawbuh
13 lip 2016, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

Sinic w tym roku nie było, jest czysto
autor: pawbuh
15 sty 2017, 11:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kanary - gdzie najlepiej ?

Nie zauważylem problemow z wypozyczalniami, bralem w rene egli i flag beach na fuerte, zadnych iko nie chcieli, żadnych level check, po prostu idziesz i bierzesz, raz bralem opcje board only, wychoddzilo jakies 150 eur za tydzień
cron