Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: TrueKejner
11 lis 2012, 17:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Dobra dobra synuś! Ale zdjęcia to się naucz wstawiać porządnie do postów.
autor: mary.dk
22 maja 2013, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Chociaz jakis 1 lekarz. Ziomula jak bys sobie skrecil kark (czego nie zycze nikomu) to napewno czul bys sie bezpieczniej jak by ktos co ogarnia takie sprawy byl przy Tobie?! Ale jak to zawsze bywa Polak madry po szkodzie. Pozdrawiam. Wychodzac z domu tez mozesz sobie skrecic kark, nie piszac juz o ...
autor: color1
22 maja 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

a ja uważam, że autor porusza bardzo ważną kwestię... gdyby doszło do poważnego wypadku i okazałoby się że brak szybkiej pomocy doprowadził do większej tragedii to media by was i sponsorów zjadły na śniadanie, nie chcę snuć domysłów co byłoby dalej w sensie nagonki na kajciarzy... tak więc temat do ...
autor: Ziomek.
26 lut 2014, 13:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiązania wake/kite jest różnica?

Filip dwoma rękoma lub dwie osoby ( najlepiej z asystentką :D lub asystentem :) ) to bez problemu . Ale wyobraź sobie wielu czytających ( mniej doświadczonych ) tego posta o jak fajnie w butach się pływa to ja też tak chcę nie gubię deski . JEŚLI ktoś jest na poziomie problemów z zapięciem sznurówe...
autor: kite24.pl
26 lut 2014, 14:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiązania wake/kite jest różnica?

fajna fotka i ten uśmiech :thumbsup: Czemu Filip taki smutny :D
Chciałem zwrócić tylko uwagę że zakładanie butów w wodzie nie na brzegu powoduje jakieś utrudnienia . Gdy jest luźno na spocie zdecydowanie też lepiej . Nie wszyscy szorują dechami po plaży .
Dziękuję za fajne foty :thumb:
autor: TrueKejner
12 maja 2014, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Bardzo słuszna uwaga. Zwłaszcza o tym że Sling wygrał na transferach...Bo pomimo wzrostu poziomu i ilości wakestyle ( i super że tak się dzieje ), "współczesny" kitesurfing to zawsze będzie głównie freeride. Co do kolan - tu bym się kłócił...sama jazda być może nie pomaga, ale przy wybici...
autor: TrueKejner
12 maja 2014, 13:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Jest odbicie w sprzedaży? Raczej niewielkie...Czy statystyczny Kowalski patrzy na ranking PKRA lub rozumie połowę trików w Distinction? Ok. Powiem tak- nie wydaje mi się żeby wyniki pkra miały się jakoś konkretnie przekładać na sprzedaż sprzętu. Jednak to właśnie zawodnicy kształtują wizerunek firm...
autor: Wrogu
13 cze 2014, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Aaron Hadlow przechodzi do Northa

Obrazek

Będzie deska :) Fajnie, bo te felxifoila sa super, przynajmniej strapowka :thumb:
autor: Ziomek.
22 cze 2014, 23:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Aaron Hadlow przechodzi do Northa

..startuję w zawodach bo to jedna z niewielu okazji spotkać wielu znajomych w jednym miejscu do tego popływać razem i popatrzeć na nieco wyższy poziom od bekroli w krzakach a bez tego nie ma szans na rozwój , lubię atmosferkę zawodów nie ma stresu startując w nich, nie mam ambicji zawodniczych jak p...
autor: przemass
09 sie 2014, 13:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

Z powodu złych warunków i zalanej plaży nie działa stream, pierwsze heaty miały ruszyć po wznowieniu o 13.30.

7m weather :twisted: