Znalezione wyniki: 18

Powrót

autor: kfiecien
09 maja 2013, 21:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

u nas po dobrej imprezie szybciej by to zniknęło niż się pojawiło :)
autor: Kubs0n
10 maja 2013, 01:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

:D ta helska mielizna jest tam od zawsze... Ot naukowcy Dokładnie od 10 lat zaobserwowałem raz na rok kiedy jest niski stan wody do tego lekki wiaterek z północy i wyspa się wynurza... Ryf Fok haha co za nazwa nigdy tam foki nie widzialem a w ciągu tygodnia jestem tam kilka razy jak nie na kite to ...
autor: Wrogu
15 maja 2013, 09:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Może, ale nie musi. Progno sie zmienilo - to z ktorego korzystam podaje, ze ladnie wejdzie side shore, potem po poludniu wieje na otwarte/swarzewo na side on (pln wsch) i znow przed zmrowkiem wchodzi w zatoke. Tylko nie wiem na podstawie ktorych danych było progno przeliczane .... De Facto nie ma ta...
autor: Ziomek.
18 maja 2013, 11:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

?. ma ktoś jakiś plan zawodów na dziś i jutro? plan trudno przewidzieć - w zależności od warunków wiatrowych nie wieje - pływa się strasznie trudno 6-12 węzłów - idą rejsy mocniej - idzie freestyle po wczoraj race jest własciwie rozegrany, poszło 8 wyscigów, a to wystarczy freestyle do dokończenia ...
autor: Kubs0n
19 maja 2013, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

No muszę przyznać że dzisiaj nie było źle, mam nadzieje że dalsze przepowiednie Ziomka też się sprawdzą :thumb:
autor: jacamakajta
20 maja 2013, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

puchu__ pisze:Koledzy. Jak na 1/2 wyspie???:-S


Kolego :wink: głupie pytanie :idea: wiadomo jak na 1/2 - po prostu EPICKO :!: :mrgreen:
autor: Korpuch
04 cze 2013, 09:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wczoraj miłe pływanie w ciepełku w Brzeźnie 16-18knts NW. Niektórzy koło 21 jeszcze plywali
Dziś od rana na 9tki, będę na plaży koło 16:00. Wcześniej dam znać ile wieje.
autor: grychu
04 cze 2013, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

a przeciez miały wszytą opaskę antyposlizgową?.. Heeheee.tez nie moge ze smiechu. Ale na powaznie to musiały zleciec przez głowę,nie ma bata musiało tak byc.:) ok. Teraz juz zupełnie serio.... wczoraj widziano na helu fokę w takich gaciach hehe Z uwagi ze temat jest mega smieszny proponuję zrzucic s...
autor: Sonix
05 cze 2013, 14:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

Witam.
Dziś byłem na spocie gdzie kolega zgubił gatki i co ujrzały moje oczy sami zobaczcie
autor: Mikolpa
05 cze 2013, 19:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

Ja dzisiaj słyszałem że właśnie ta foka co na zdjęciu często spotyka się na spocie ze śledziem, może stwierdziła że w żółtej kracie jej nie do tważy i oddała jemu.

Niestety gaci raczej nie odzyskasz, istnieje ryzyko że znalazł je ktos nie pływający na kite. Kiter napewno by zamieścił post że znalazł.
autor: donaj
21 cze 2013, 15:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ker-mit pisze:Rozumiem że pogoda już padła... ?
no tak... przecież weekend się zbliża

Wieje jeszcze gdzieś... kamery na półwyspie pokazują brak ruchu, rewa ... może Zephyr17m daje radę.


W weekendy sie nie plywa, tylko czyta prognoze na poniedzialek rano :D
autor: Pinio
05 lip 2013, 07:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: IGŁA ! trapez RRD Perfo Kite Harness - sprzedam

Sam mam taki trapez jest bardzo dobry.
A Twoje ogłoszenie z tą ceną jest bardzo atrakcyjne nic tylko brać ;-)
autor: szym
14 lis 2013, 20:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hahah to chce wiedzieć w jakich godzinach ! Bo jeżdżę tam codziennie i zawsze jest korek ! I rano i popołudniu. Prosze bardzo - :) jechalem wczoraj - sroda: w strone Chalup w Redzie bylem okolo 13.00 - brak korka w strone Gdanska w Redzie bylem kolo 17.00 - brak korka W obie strony czas przejazdu G...
cron