Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: dasnsad
13 wrz 2013, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam SU-2 2011 Freestyler

Takie wygibasy można robić, że plegary będą boleć widownie od oglądania !!!!
autor: dasnsad
20 lis 2013, 21:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginiona desk Clash 138

Myślę, że mój może tam trochę chlipać jeśli jest samotny, od małego tulony i wychowywany w dobrej rodzinie więc pewnie chciałby wrócić :pray:
autor: dasnsad
02 gru 2013, 21:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Best profanity 142 pytanie

Najlepiej napisz do Ziomka, on był właścicielem takiej deski. Z tego co kojarzę to ona nie za bardzo się nadaje na kite'a (za duży rocker przez co bardzo ciężko ostrzyć), na wake'u sprawdza się pewnie dużo lepiej. Czasami warto też rozpatrzeć inne aspekty niż cena. Jeśli to ma być decha na kabel i k...
autor: dasnsad
12 lut 2014, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

No witki opadają po prostu, szkoda słów... Tu młody rider się wypowiada, chłopaki z kite.pl wrzucają zdjęcia spoko atmosfera i fajnie się czyta ale zaraz przyjdzie jakiś pieniacz i jak zawsze rzuci:... eee komercja, sprzedał się, reklama, biznes... spina się aż mu żyła pęka, nie wierzę jak to czytam...
autor: dasnsad
20 lut 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianka- którą wybrać??

Cześć, Miałem O'neilla Superfreak'a z 2012 5/3 tą z zamkiem z przodu. Pianka zapewniała ogromny komfort cieplny, pływałem w niej nawet w Grudniu tego roku, oprócz tej właściwości była naprawdę bardzo rozciągliwa i często się zdarzało, że po pływaniu miałem sucho w środku więc luksusik. Nie ogranicza...
autor: dasnsad
06 mar 2014, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flexifoil Aaron Hadlow

Pop do backrolla? To szkoleniówka 150x 45 też całkiem nieźle kopie... a i twardośc podobna co fifty :D nie mogłem się oprzeć
autor: dasnsad
25 mar 2014, 22:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Wiem, że troszeczkę opinii się już przewinęło na temat latawca, jednak nie widzę tutaj żadnej recenzji kogoś kto jest na średnio-zaawansowanym poziomie bez hp-ków, także stwierdziłem że skrobnę coś ze swoich doświadczeń. Na Razorze zaliczyłem już parę dobrych godzin, moim poprzednim latawcem był Sli...
autor: dasnsad
01 kwie 2014, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Varial X--Best TS recenzja/opinia

Na początku chciałbym zacząć od tego, że nie piszę jakiejś recenzji nie poprzedzonej opływaniem obu tych latawców. Miałem je naprawdę długo w rękach (szczególnie Variala, jednak TS też często u mnie gościł) :thumbsup: Szczerze powiedziawszy na Twoim miejscu nie brałbym tych latawców bez testów bo ró...
autor: dasnsad
05 maja 2015, 13:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Po czym wnioskujecie ze dzisiaj powieje?
autor: dasnsad
20 gru 2015, 15:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Panowie czy w tym roku robimy jakas wigilie kite'ową np. 23?
autor: dasnsad
10 maja 2016, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wakacje na Helu za darmo -> zostań beach boyem!

Rigus to bedzie moj ostatni post w tej dyskusji i chcialbym ja zakonczyc. 1. Oferta cieszy sie sporym zainteresowaniem za co bardzo dziekujemy widac ze trafia do ludzi mlodych. 2. Nie kazdy ma na tyle bogatych rodzicow zeby potrafili wlozyc kilka lub kilkanascie tysiecy zlotych na sprzet dodatkowo d...
cron