Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Maxx
29 mar 2013, 10:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie w kasku ?

Znajomy świętej pamięci jechał lat temu troche rowerem po chodniku, przewrócił sie na prostej drodze i uderzył głowa o krawężnik. 13 lat roślina, nie wiadomo było nawet, czy rozumie, co sie do niego mówi. Po 13 latach zmarł I niech mi ktos powie, ze kask wadzi. Sam kiedys skacząc na rolkach polamale...
autor: Maxx
02 sie 2013, 10:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Rodos.

Moim skromnym zdaniem Praso nie jest najlepszym spotem do nauki kajta... Tłok, mało miejsca i w dodatku offshore na płaskiej sprawiają, że nauka tam robi się troche tricky. Ale jak kto chce, są ludzie, którzy i tam się szkolą.. :)
autor: Maxx
05 wrz 2013, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Prawdą jest, że tego dnia ktoś tego dnia w Kuźnicy zmierzył 48kn ??? Nie chciało mi się wierzyć. -Byłem na obiedzie. Tak, ok. godziny 15 przeszedł biały szkwał z ulewą, ledwo zdążyłem wylądować kajta i mega przykuło ;) Wychodzenie z kitem zwłaszcza dużym w warunkach niebezpiecznych i załozenie z gó...
autor: Maxx
21 cze 2014, 21:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zagubiona deska Nobile 555 131/40 jastarnia

A byłeś na kursie, czy sam/z kolega sie doszkoliłeś? Współczuje straty deski, ale uważam, ze każdy po kursie powinien na zatoce poradzić sobie, nawet bez gruntu i deskę znaleźć, czy to bodydragami, czy lekko unosząc sie przez zenit z kajtem i rozgladajac :( Po to te ćwiczenia sa, zeby właśnie w taki...
autor: Maxx
01 lip 2014, 18:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Głupi Wy... Pomyślcie, czy warto tak narzekać, skoro są ludzie, którzy przyjeżdżają do Nas po nowe, lepsze życie..?

Pozostawiam do własnej, cichej interpretacji.

Pzdr
autor: Maxx
25 lip 2014, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Ja jestem sceptyczny, co do nauki w tak młodym wieku - fajnie, jak pływa, wszyscy szczęśliwi, wszyscy sie cieszą, a nie daj Boże spląta się z innym latawcem, linka pęknie, złapie biały szkwał czy cos innego sie stanie - czy zachowa zimna krew i użyje systemu bezpieczeństwa? Wielu wie - to jest odruc...
autor: Maxx
21 lip 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WIETRZNY ŁOWCA - to jest i będzie darmowe!

Panowie, jest szansa na logowanie przez fb ? :lol: