Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: dpacior
08 kwie 2011, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ostrzenie przypomnienie

Pomyslałem, że idzie sezon i ten wątek wielu osobom może się przydać. Powycinałem wypowiedzi z mam nadzieje najbardziej przydatnymi radami, po więcej zapraszam do pełnej 16-o stronnicowej dyskusji o ostrzeniu z 2008 roku. Wątek originalny Wyluzuj sie a przede wszystkim nogi. Skoro czesto zrywasz kra...
autor: rolmigo
22 mar 2013, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

przeróbka baru - zmaina systemu depowerowania

witam! jak wszystkim wiadomo knaga depoweru w chikenloopie systemu naish od 2008 do 2011?? to jakaś porażka może działa to w malych latawcach i przy średnich wiatrach. ja niestety latam na latawcach powyżej 12m a najczęsciej 16m i jak przywali szkwałem to użycie depowera graniczy z cudem, trzeba puś...
autor: unhooked
11 paź 2013, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Chciałbym kupić kite 10m(nie 9 ani 11) Mam Bolt 12m i 8m i dziura miedzy nim jest zbyt duża. Pływam w Iralndi,czyli spore fale i raczej szkwali. Przepłynalem sie SS 12m Rally i wydaje sie ze jest 'delikatniejszy' i lepei sie go czuje - fajniejszy bar i linki, potem przepłynąłem się Parkiem 10m i te...
autor: mandaro
11 paź 2013, 13:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Oprócz UPwindu.
Nie ma czegoś takiego jak wydajny Upwind w Parku.
Po co upwind w Parku?
autor: apek
11 paź 2013, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Żaden Park nie ma problemu z utrzymaniem wysokości i według mnie znacznie lepiej radzi sobie w tym względzie niż Bolt, miałem tylko 14 i ten mi nie podchodził.
autor: onzo
11 paź 2013, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki kite 10m wybrac? Park czy Rally, a moze inny?

Skupianie się wyłącznie na upwindzie nie pomoże Ci podjąć decyzji. Musisz zastanowić się, którym kierunku chcesz iść. Pamiętaj, że ostrzenie, wysokość skoków, nawet restart latawca w dużej mierze zależy od umiejętności i opanowania własnego latawca, ale prawda jest taka, że są konstrukcje, które się...
autor: kiteigor
09 wrz 2020, 01:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NAISH - Return Of The Legend!

Season 25

Limited Edition - grafika
autor: kaczmimo
09 wrz 2020, 12:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka deska - szukam porady. Deska dla średnizaawasowanego

Hej jak masz możliwość to zamów coś na testy i się przepłyń. Polecam sprawdzić Ronsona od Shinna - miękka i fajnie idzie pod wiatr, czop to nie problem. Sprawdzałem też Liuewe Shotgun, mega skoki i tnie tafle jak brzytwa ale bałem się trochę o kolana. Jest w tej desce jakieś inne odczucie, ona tnie ...