Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński BraCuru - Wyspy Kanaryjskie Lanzarote:
viewtopic.php?f=28&t=54959
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Cabo Verde. Sal. Łukasz Koński - "Emoss Surf":
phpBB [video]
autor: desperadek
12 maja 2014, 21:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: dyskopatia- jaki trapez?

szczerze to nie widze zbytniego zagrozenia w kitesurfingu jezeli chodzi o kregosłup( oczywiscie mowa o osobach ktore nie uprawiaja FS i nie pływaja przepowerowani). pewnie połowa windserferów ma problemy z kregosłupem i czesto z tego powodu przechodza na kitesurfing, gdzie sa zdecydowanie mniejsze ...
autor: Wełniacz
12 wrz 2014, 22:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Jutro widzę to tak Obrazek
autor: Rhall
28 gru 2014, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Mam trochę inne odczucia, mianowicie - świeżaka bardzo łatwo zweryfikować i bierzesz na niego poprawkę. Gorzej jest (nie zawszę :hand: ) z proriderami :!: Wracając do waszej rozmowy. Z doświadcenia wiem, że najgorzej jest, gdy wyciagnie sie aparat na plaży, a 2-4 laików zaczyna łapać parcie na szkł...
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: BraCuru
06 mar 2015, 09:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-one wypuszcza komorowca do race

.."bardzo trafne spostrzeżenie"- pływam nie pięć i nie dziesięć lat ( piętnaście gwoli ścisłości ) Ależ Ty w żaden sposób nie możesz być "szablonem" upodobań przeciętnego kajciarza. Podobnie jak ja. Powiedziałbym, że zbyszek11 trafnie spostrzegł :thumb: A to, że obracamy się głó...
autor: skompy
04 kwie 2015, 17:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

"nno, tylko tam , niezależnie od ilości ludzi 5 nawet nigdy nie ma
mam pisać dlaczego?

peace[/quote]"

Hmm . Niech zgadne.
Pewnie dlatego , że nie ma tam publicznosci. :shock:
autor: BraCuru
23 kwie 2015, 08:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Amatorski puchar Polski dla twintipów!

Obiecane przepisy na 2015 w końcu opublikowane! Tutaj macie cały pakiet: http://pskite.pl/index.php/zawody/przep ... -2015.html W FAQ postaram się wyjaśnić jak je ugryźć. W związku z tym, że idea cyklu pojawiła się na last minut komisja sportowa nie była w stanie przerobić mądrze przepisów zawodów a...
autor: Jacek olsztyn
14 maja 2015, 22:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

Nasz "właściciel zatoki" :notworthy: ma zawsze rację :!: :!: :!: ktoś jeszcze tego nie rozumie :?: to w wakacje za karę zostanie w przedszkolu na dodatkowych zajęciach z domyślności zakończonych egzaminem :!: kto nie zaliczy będzie liszowany :!:
autor: gredy
10 cze 2015, 12:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Podziękowania z Chałup za pomoc

możecie już przestać się zastanawiać to nie wodorosty, w tym miejscu jest głębiej Oooo! Dzienks. Wiesz może na ile? Czyli odkryliśmy chałupski trójkąt bermudzki - dechy same spadają ze stóp. Nawet te z butami :lol: Pływałem tam na rejsówce nie raz i jakoś nie mogę sobie tej czarnej dziury przypomni...
autor: yanosik
28 sie 2015, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miłosz Yano Jr - 10-letni kitesurfer - Jastarnia '2015

bardzo fajnie, tak trzymać! osobiście trzymam kciuki za pierwsze skrzyżowanie i zakręt pod tytułem "freestyle". :wink: ... Właśnie pytał, jak się skacze? :shock: A właśnie dzisiaj osiągnęliśmy cel, który sobie wyznaczyliśmy, downwind z Kuźnicy do Jastarni Młody był z siebie dumny, a ja by...
autor: BraCuru
28 lis 2015, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [*] Andrzej Ożóg [*]

phpBB [video]
autor: specjal
29 gru 2016, 21:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Pozwolę sobie wrzucić fotkę powstałą z serii zdjęć jednego skoku Wełniacza 26.12.2016. Jakość pozostawia do życzenia, ale na 100% zachowane są odległości i wysokości sylwetki, co pozwala prześledzić technikę skoku. Nie był to najwyższy, czy najdalszy skok, po prostu losowo wybrałem serię. http://ima...
autor: Kosa1337
03 kwie 2017, 17:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsze kroki na jeziorach

jesli kolega idzie na kurs to po co kupowac latawiec i tu prawic skoro na kursie dowie sie co mu lezy. 13m to odpowiedni rozmiar do tego 10m jak pisalem odnośnie edge ponieważ edge nie ma rozmiaru 12 a 11 to troche za malo. Docelowo kite 13 10 7 i bedzie kolega ustawiony!! z deskami to też rożnie bo...
cron