Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: BraCuru
08 maja 2013, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

ale od wczoraj już wiem że warto bylo wydac parę zloty :) Zimny Bałtyk to nie to samo co wody Zatoki Tajskiej 8) Nauka w wodzie 4 a 26 stopnie to spora różnica. Adam - cieszę się, że wkroczyłeś w świat magii. Teraz będzie tylko lepiej. Szykuj się na następne zauroczenia i miłe niespodzianki. 1) jak...
autor: Ziomek.
20 maja 2013, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie na kite z rodzinką (Europa)?

siema ja mogę polecić 2 miejscówki: egipt, el gouna - hotel, all in clusive, spot spoko, z wiatrem różnie bywa. http://www.redseazone.pl/index_pl.php to z tego typu "europejskich" miejscówek to jeszcze Brazylia jest niezła, Meksyk daje radę a i Filipiny Cię nie zawiodą :hand: ..bo Nowa Ka...
autor: zaq
23 maja 2013, 13:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Dziwna ta rozmowa... bo wyjdzie na to że to FKC impreza masowa i muszą być ochroniarze, karetki, lotniskowce i helikoptery . Bo zaraz dojdziecie do Ad absurdum. Jak coś polecam, by douczyć się: Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. Nr 62, poz. 504) Ustawa z dnia 31...
autor: Smokie
23 maja 2013, 13:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jak by ktoś pogrzebał to by znalazł dokładnie to samo co napisał Jacek gdzieś tu na forum. Taka dyskusja już tu była.
autor: mandaro
25 maja 2013, 21:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Tak. To jest rozwiązanie. Kub deskę w w rozmiarze 160x44
Będzie z Crossbowem 16 stanowiła komplet, o którym wszyscy marzą.

Teraz już wiem dlaczego z tym pływaniem mam takie problemy.
autor: yanosik
28 maja 2013, 22:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

A niektórych np. ściga (i nie może znaleźć :wink: ) komornik...i tu nagle "wyskakuje na tacy" na KF :thumbsup: , albo ścigają wierzyciele...aż tu nagle okazuje się, że osoba z którą od tygodni deliberuję na KF na temat wyższości Kalahari nad Kichaną wisi mi kupę kasy za niezapłaconą faktur...
autor: march_in
28 maja 2013, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

zgadzam sie z janosikiem, ten watek chyba powstal w celu wyeliminowania przeroznych historii z tego forum. moze niekoniecznie dane osobowe sa rozwiazaniem. moze troche jednak by zmienic regulamin i go bardziej respektowac. czy ktos sie podpisze rumcajs czy jan kowalski czy piotr nowak to nie zrobi z...
autor: mandaro
31 sie 2013, 08:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska zblizona parametrami do NHP-opinie.

Ja bym kupił jednak NHP. (ostatecznie można przemalować)
autor: BraCuru
25 wrz 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

kolego kowal2x sam jestes głupi. Oto dlaczego nie chcę tutaj się mądrzyć. Nic z tego nie wynika. Wolę działać i już od 2 tygodni działam zamiast 2 tygodnie udowadniać, że jestem czy nie jestem gupi. Trzymajcie kciuki, bo pomysł mam chyba dobry. Każdy kto słyszał podpisuje się pod nim i wierzę, że n...
autor: Ziomek.
26 wrz 2013, 11:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używanie lisza

przemekskowron pisze:Tyle na forum o uzywaniu lisza wstawcie swoje zadrapania jakie zrobił wam lisz. Moje pływanie skończyło się użyciem lisza i szyciem dłoni.
Dodam ,że przez 8 lat jest to pierwszy mój przypadek z okaleczeniem I mam nadzieję że na najbliższe 8 wystarczy




JAKI to był leash?


peace
autor: mandaro
08 paź 2013, 23:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NOWY DZIAŁ DLA CHWALIPĘTÓW

Czysta gra to jest wtedy jak Cię ktoś wypatrzy na horyzoncie z kajtem w zenicie, podpłynie i deskę uratuje. A KAJT-CHWALIPIĘTO-FORUM jest do zabawy, sprzedaży i bezcennych podpowiedzi. Działu CZYSTA GRA nie znaleziono. Nawet fajnie. Bezcenne podpowiedzi związane są często ze sprzedażą -Na tym polega...
autor: szed
13 gru 2013, 19:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

A żeby egzekwować prawo i pilnować żeby w zakazanej strefie nikt nie pływał to będą zapierdalać motorówą na pełnej pycie i to już ptakom i 'zielonym debilom' nie będzie przeszkadzało :D Co to za debilny kraj jest… szkoda gadać...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...