Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: gareon
12 kwie 2017, 09:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

najważniejsze to nie zaczynać jeśli masz wątpliwość, że w połowie przestaniesz kręcić. Albo na 100% , albo wcale. Tu masz mojego pussyloopa - w sumie zaciągam bar na maksa w lewo w chwili wybicia. Wiadomo im mocniej wieje, tym większa petarda do przodu:) https://www.youtube.com/watch?v=xfmCbrbnW3M ...
autor: Atris
12 kwie 2017, 19:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

Wszystkim chcacym zaczac przygode z loopami polecam dwa bardzo fajne filmiki, na ktorych widac co, jak i kiedy nalezy robic oraz czego nie robic by zaczac loopy :mrgreen:

phpBB [video]

phpBB [video]
autor: mazar
23 cze 2017, 22:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie w kasku ?

Trza chronić co cenne, tak z przekory: pracujesz łapkami kupujesz rękawiczki, pracujesz głową...ale dla wielu to przecież na Niemca (beznadziejny tekst), lepsze kolorowe gacie na piankę. Czy warto miec kask na śródlądziu gdzie często się samemu startuje/ląduje a do najbliższych przeszkód jest kilkad...
autor: cartney
28 wrz 2017, 17:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Hel 2017, zrobiłem helskie wizuale by milej jesień mijała;)

https://www.youtube.com/watch?v=IUl2B6RCjYI&t=48s

Mam nadzieję, że się Wam spodoba, nieprzespane noce, długie poranki, wspaniałe sesyjki a najważniejsze, że wszystko na cudownym Półwyspie.
autor: pajo
01 sie 2018, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wierszyk

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu wiec założyłem nowy , może ma ktoś jakiś wierszyk nie koniecznie własnego artorstwa. Po operacji chwila natchnienia : Wiele sportów już poznałem, Jednak dopiero w Kitesurfingu się zakochałem. I nie jest to żadna ściema, Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na...
autor: BraCuru
24 sie 2018, 19:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing na morzu a prądy wsteczne

Być trzeźwym. Prądy wsteczne są przy falochronach i obiektach nautycznych w morzu - nie zbliżać się. Wybierać plaże bez falochronów. Pytać o lokalesów o zagrożenia pod wodą. Odpalać latawca z dala od plażowiczów. Pływać po zawietrznej zagrożeń. Nie pływać przy offie. Nie pływać na niesprawnym sprzęc...
autor: Daro76
05 lip 2019, 11:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szacun dla Darka

Chciałbym wyrazić na forum wielki szacunek i uznanie dla Kolegi Darka, który poszukiwał mnie dziś, choć nawet się nie znaliśmy. Otóż zdryfowałem do Tolkimcka i tam wygramoliłem się na brzeg. Darek jeździł po wale, wychodził gdzie był dostęp i zagadywał ludzi. Nie było zagrożenia, ale nie mogę wyjść...