Znalezione wyniki: 26

Powrót

autor: stiv amoralny
22 lut 2013, 16:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: vietnam Mui Ne - najlepsza opcja na polską zimę!?

Miało być wszystko po kolei; wylot, Saigon - Nowy Rok, pierwsze dni na spocie.., ale dynamika wyjazdu w tym sezonie taka, że zwyczajnie czasu nie ma żeby usiąść do kompa:) także wszystko do d.. strony będzie , njajpierw bieżące info, a potem to co od początku :) Wczoraj udało nam się dotrzeć na Phu ...
autor: stiv amoralny
26 mar 2013, 11:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TARIFA

howk! szukam mieszkanka-apartamentu w Tarifie na 11 nocy przełom kwiecień / maj - musowo kuchnia wyposażona! mile widziany taras:) ktoś coś? ktoś na majówkę z forumowiczów w Tarifie? RACZEJ MY JEDZIEMY CAŁĄ BANDĄ KILKANAŚCIE OS WIEC MOZEMY SIE ZGADAC JAKOŚ NA MIEJSCU Rafik, ale jak wy tam bez all i...
autor: stiv amoralny
23 maja 2013, 02:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

mandaro pisze:Pomiędzy 12 a 13 raczej w pływaniu niewielka.
11 była zdecydowanie ładniejsza, a nie miałem. Szkoda.


'11 to teraz customy :) choc nie wiem czy w zasadzie 10 nie jest THE BEST OF ..., w każdym razie mojej '11 nie oddam za żadna kasę :) LUBIE JĄ :thumbsup:

pozdrawim

stiv a
autor: stiv amoralny
09 lip 2013, 12:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Watek egipski a termika

Do tego w swoich analizach bierz pod uwage zawsze kierunek wiatru. termika w skrócie działa w egipcie (m.czerwone) dobrze, jesli wiatr "schodzi" z płn, płn/zach kierunków. To jest w zasadzie jedyny "normalny" kierunek w basenie morza czerwonego. Wtedy nawet przy małej wartości w ...
autor: stiv amoralny
05 wrz 2013, 02:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktora POIK level 2 - jedyny termin w tym sezo

Szkolę lat już kilka, kiedys WS, obecnie tylko KS. Oczywistością jest, że dominująca od lat organizacja w kitesurfingu jest IKO, ma doświadczenie w matodyce szkoleń i ma także doświadczonych examinerów. Nie jest jednak żadna tajemnica poliszynela, że system "shadow" - egzaminu pozostawa sp...
autor: stiv amoralny
05 wrz 2013, 14:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Lynaes - Dania

Lynaes - w tym sezonie "ciepłe kraje" nawet w skandynawii. Dawno już miałem ochotę odwiedzić to miejsce, a tym bardziej się cieszę, bo wygląda, że warunki będą "tropikalne" iście. Zapowiada się przednie pływanko w słońcu przy 20-25 knt przez kilka dobrych dni. Logujemy się do Mar...
autor: stiv amoralny
12 wrz 2013, 17:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lynaes - Dania

Kilka dnii już minęło po ciekawym i zaskakująco ciepłym wypadzie kite'owym do Danii i czas parę słów o tym miejscu napisać. Jest kilka różnic między spotami w pobliżu Kopenhagi, a chyba bardziej znanym duńskim spotem z dużą falą - Klitmooler. DOJAZD: Jedną z niewątpliwych zalet jest możliwość wypadu...
autor: stiv amoralny
20 paź 2013, 01:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Master of backroll ! https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/62557_122183867928765_1086182647_n.jpg Ale UH też jest !!! :shock: https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/391988_119116061568879_1359122027_n.jpg chyba nie ma lesha.., ja tak kiedys zgubiłem latawiec na jakiś czas, na s...
autor: stiv amoralny
13 lis 2013, 01:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wspieram sponsoring w branży kitesurfing?

W miesiąc po zakończeniu oczekiwań na dobre warunki do rozegrania zawodów wystosowaliśmy nastepującą informacją, którą można bylo przeczytać na Sieplywa i SurfMag'u. https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1280457_644649438893586_1330851687_n.jpg "Gdzie te sztormy?" To pytanie wi...
autor: stiv amoralny
21 lis 2013, 03:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o opinię El medano Teneryfa

Miejscówka jest bajeczna, do szkolenia, do pływania i do życia zarazem. Klimat samego El Medano jest niepowtarzalny. Mieszkasz centralnie na samym spocie kite, jednocześnie mnóstwo kameralnych knajpek, apartamenty, a wszystko to przy długim deptaku-promenadzie wzdłuz wybrzeża. Szkół jest kilka, nape...
autor: stiv amoralny
21 mar 2014, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rally 2014 czy RPM 2014

stiv dzięki za konkret, w zaproponowanym przez Ciebie zestawie 14, 10 i 7 martwi mnie to, że 14 to wielka krowa i będzie miała duży drag i ten długi bar i linki.. żeglarstwo.., może warto powachlować 12tką i odpuścić na dole ten 1 czy 2 knoty..? a 10tka jak pisałeś nie zalicza się już do szybkich, ...
autor: stiv amoralny
26 mar 2014, 13:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Amwaj -Abu Soma Safga kiteserfing

A czy mozna jakos dostac sie z Amwaja do plycizny za Palm Royale np. taksowka? Jaki koszt? w tym wątku ci odpisałem co wiem na temat twoich rozterek:) http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=28877&start=60 a swoją drogą kolega rafał może się wypowie na temat taxi. pozdrawiam stiv a
autor: stiv amoralny
02 kwie 2014, 14:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: STARA CZAPKA

W skrócie o tym że wszyscy są hejterami a on nie zabrał 5 na wyjazd ale i tak było spoko. Podsumowując takiej "literatury pięknej" nawet Witkacy po kwasie nie pisał :D Jacek to po prostu artysta, jest malarzem snów na jawie i pewnie nie wszystko można w jego pejzażach dostrzec i zrozumieć...
autor: stiv amoralny
26 sie 2014, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

hehe, miło to się czyta..., taka delikatnie spięta przepychanka i prężenie klaty poszczególnych dystrybutorów:) A tak swoją drogą, to ktoś kto jest rozsądny, właśnie będzie czekał na "zestarzenie" się tych starych modeli (czyli już tak w czerwcu każdego br.) no bo przecież dokładnie rok te...
autor: stiv amoralny
07 wrz 2014, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński Junior nowym MP

Mistrz to mistrz:) gratulacje dla Marka jr, ale myślę, że też "tata Bra" 8) swój nieoceniony wkład w ten sukces włożył i bez jego wsparcia byłoby ciężko. Satysfakcja jest na pewno wielka i zasłużona. Fajnie macie:) Pozdro!

stiv a