Znalezione wyniki: 26

Powrót

autor: stiv amoralny
28 lis 2014, 04:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Aloha! Pierwsze wrażenia z Boa Vista jesień 2014. Listopad z KitePro.pl to kolejny wietrzny i gorący wyjazd kite'owy, tym razem na Wyspy Zielonego Przylądka. Podróż z Polski nadal nie jest łatwa i prosta, jednak bardzo korzystnym wyborem okazała się kompletna impreza all in z wylotem z Pragi czeskie...
autor: stiv amoralny
17 gru 2014, 23:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyprzedaż latawców OZONE 2012/2013

Latawce potestowe,używane i nowe firmy OZONE!!! Kompletne zestawy lub same latawce,z barem i bez baru! Latawce są do obejrzenia w Warszawie.Ceny do negocjacji C4 8 2013 Bardzo dobry C4 9 2012 Mała łatka - Stan Bardzo dobry C4 11 2013 C4 13 2012 Szyte poszycie tuby gł, stan bardzo dobry C4 13 2013 E...
autor: stiv amoralny
02 sty 2015, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Boa Vista – Jedna z archipelagu dziesięciu wysp na środku Atlantyku, blisko równika, 600 km na zachód od wybrzeży Senegalu, klimat zwrotnikowy. Od kliku lat bardzo mnie to miejsce interesowało. Powodów kilka, przede wszystkim gorący wiatr „harmattan” wiejący tu z Sahary od końca października do poło...
autor: stiv amoralny
16 sty 2015, 01:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Ja to mam dopiero error... Kupiłem bilet pod koniec Grudnia do Dakhla (lot 09.05 - 23.05). Na początku tego tygodnia zadzwoniłem, żeby zgłosić im quiver, po czym poprosiłem o potwierdzenie mailowe. Dostałem. Na potwierdzeniu inne godziny odlotów... Po wyjaśnieniach okazało się, że to nowy rozkład. ...
autor: stiv amoralny
28 sty 2015, 19:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Filipiny inaczej? Cuyo Islands i Palawan - z dala od Boracay. StivaMoralny'ego krótkie przewodniki[styczeń-marzec 2015]

Filipiny inaczej? Cuyo Islands i Palawan - z dala od Boracay. StivaMoralny'ego krótkie przewodniki[styczeń-marzec 2015] To jest w zasadzie zwiastun relacji, a jej zasadnicza część powstanie pod koniec marca, gdy już będę miał pełny obraz, wraz ze wszystkimi szczegółami poszczególnych etapów. Tej zi...
autor: stiv amoralny
29 sie 2015, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Alfa Star padł...

Klasyczna sytuacja, wczoraj jeszcze sprzedawali lasty:) kto żyw a nie płacil online tylko u posrednika,/agenta ma jeszcze moze szansę cofnąć kasę, jesli przelew do alfy nie poszedł. No tylko pod warunkiem ze pośrednik uczciwy :)

Pozdr

StivA
autor: stiv amoralny
29 sie 2015, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 31.10+cały listopad-Hamata-Jovi Travel cena od 2398 zł/os

Te ostatnie miejsca to u jakiego touroperatora zostaly?:) chyba nie w Alfa Star?
autor: stiv amoralny
05 wrz 2015, 00:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 31.10+cały listopad-Hamata-Jovi Travel cena od 2398 zł/os

Temat chyba troche w offtop idzie, a w sumie padlo proste pytanie;, jakiego organizatora jest sprzedawana oferta? Wiadomo, ze to powinno interesowac klientow, a oferujące biuro/ czy posrednik nie powinno robic z tego jakiejś tajemnicy. Wiec zamiast sentymentalnych elaboratow o Alfa Star wystarczy ze...
autor: stiv amoralny
18 wrz 2015, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janusze Allegro

No nie chce sie jakos kategorycznie opowiadac po zadnej stronie. natomiast opis stanu latawca wydaje mi sie dosc jasno wskazujacy, ze sprzet cos tam przezyl, ma juz jakas ilosc latek i przeszyc, no i przyznac trzeba, ze cena jest tez niewygorowana, moze po prostu sprzedajacy zbyt dokladnie sie lataw...
autor: stiv amoralny
23 wrz 2015, 19:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

StivLoop?

siema, Troche odkopany temat, ale ciągle jakos zapominałem o tym napisać:) Jakis czas temu, gdy mocno jarałem sie pierwszymi dokręconymi kiteloopami, zmagałem się jak każdy myslę :roll: z timeming'em, a żeby dla wszystkich jasne było tak po ludzku o co chodzi, kite podczas skoku z krawędzi ma zakręc...
autor: stiv amoralny
03 sty 2016, 23:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: soma bay / egipt

rigus, Spoty w Soma i temat jaka baza najlepiej, był już tutaj niejednokrotnie chyba opisywany. Jak masz brać pod uwagę samą tylko bazę, to przy Palm jest najlepsza niezmiennie. Ale nie oznacza to że przy imperialu nie ma fajnego pływania czy też szkolenia. Spot jest mniejszy, ale też ma swoje zalet...