Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: sztyvny
23 maja 2013, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Linie Air Berlin - quiver

może wysłać sobie pocztą do hotelu?;)
autor: ss7pro@gmail.com
25 cze 2013, 13:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Linie Air Berlin - quiver

Marku, właśnie rozeznaje temat przewozu quivera z air berlin na dominikane z drezna czyli długa trasa - złodzieje wołają 500 euro w 2 strony za max 32 kg, lub 300 euro w 2 strony za max 23kg. Masz jakieś doświadczenie jak ich obejść - chyba kupię deskę na miejscu i na koniec puszczę ją w ocean, tan...
autor: BraCuru
26 gru 2013, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księż

W takim razie chyba spodoba Ci się moja pamiątka z Lanzy:
phpBB [video]
autor: Leeloo
02 lip 2015, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Darmowe Warsztaty Self Rescue w szkółce Boardrockerz.pl 11 lipca (sobota) godz: 11:00

Po przeprowadzeniu kilku sondaży zauważyliśmy, że wielu praktykujących już i samodzielnych kajciarzy i kajciarek (nie zależnie od poziomu zaawansowania) nie potrafi przeprowadzić procedury Self Rescue. Wynika to z głównie z tego, że większość szkółek, albo pomija tą część szkolenia, albo przeprowadz...
autor: BraCuru
16 lip 2015, 15:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trzymanie powietrza

Teraz nie wiem czy szukać jakiejś bardzo mikro dziurki w tubach czy to jest naturalny proces przy tak wysokim ciśnieniu. Szukaj dziurki. Instrukcja w 6 poście: viewtopic.php?f=3&t=21287&hilit=dziury PS. Sprawdź najpierw korek - napompuj latawiec na maksa i zalej go wodą z płynem do mycia na...
autor: JanuszD
28 sie 2015, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sri Lanka - wyspa herbaty, słoni i leniwych psów [9.2014]

kriski pisze:Mozesz podrzucic kiedy najlepiej jechac?


Są 2 sezony:
Grudzień - Marzec i (wieje słabiej)
Maj - Październik (wieje lepiej)
autor: felo82
29 gru 2015, 18:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Opanowanie death loop'a

Siema

Bardzo prosty sposób wyjścia z opresji.

phpBB [video]
autor: smk
06 sty 2016, 19:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Senegal i Gambia na kite?

W grudniu mieliśmy okazję zwiedzać Senegal i Gambię. Mimo że nie był to wyjazd kiteowy, a wyjazd z żoną na zwiedzanie, to nauczony poprzednimi wyjazdami z wieloma zmarnowanymi wietrznymi dniami ;) podczas których żona miała dosyć mojego narzekania, że "wieje a ja nie mam jak latać", zabrał...