Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: zaq
13 cze 2015, 09:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Hej, Testuje właśnie nowy spot (dla mnie) - Lo Stagnone Sycylia. Lokalizacja - zachodnia część Sycylii / blisko Palermo, zachodnia część wyspy Pogoda - ciepło ale nie umiera się (27-30C) Wiatr - na razie progno dobre, wczoraj przywitał wiatr na 9 , cały dzień wiało od 11 do 20. Spot - bardzo duża la...
autor: apek
04 kwie 2017, 02:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trymowanie baru Cabrinha

Przedłużki z regulacją supełkami możesz również wstawić również z drugiej strony, między integralną linkę baru, a sterówkę Nie mam tego baru przy sobie, ale z tego co kojarzę cała sterówka jest integralną częścią baru. Może takie łączenie jest pod gumową osłoną, ale to wymagałoby rozebrania baru. ?...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: boldek
09 sie 2018, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 1x z latawcem North 4 linkowym Evo/Dice

Cześć, używam baru 1X tylko z latawcami Cabrinhy, ale znajomy który też ma Cabrinhę również myślał nad zakupem Evo i zauważył, że w North'cie jest wysokie rozwidlenie linek mocy Y a w barze Gabrysi masz niskie rozwidlenie V. Z tego powodu latawce Northa mogą się zachowywać inaczej niż na dedykowanyc...
autor: AlMastar
10 sie 2018, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 1x z latawcem North 4 linkowym Evo/Dice

była i dyskusja tutaj dotycząca Northa i innego baru - wyszło że North specjalnie (skrót myślowy) ma inny bar/linki żeby nie działał z innymi producentami
cron