Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
02 maja 2008, 07:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

http://img141.imageshack.us/img141/3334/pict4127largeza0.jpg Chodzi mi o taka sylwetke jak na zdjeciu. Bledem kardynalnym jest ogladanie latawca. Najwazniejszym elementem ciala, ktory decyduje o poprawnej sylwetce i udanych trikach sa OCZY :shock: :shock: :shock: One decyduja o ulozeniu glowy, bark...
autor: BraCuru
06 maja 2008, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plywalem na wielu deskach Su2 od 2005. Jakos nigdy nie mialem podobnego problemu. Nawet na modelach gdzie pady byly klejone do deski. W nowszych modelach jest mozliwosc ustawiania padow, wiec trzeba poprobowac. Wazne aby tez zwrocic uwage pod jakim katem rozstawione sa pady. Im bardziej na kaczke ty...
autor: BraCuru
26 lip 2010, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

PRAWO DROGI - Chronologiczna lista wątków

2011 Październik - arbitraż w sprawie "Pan" vs katbm: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=41558 2011 Sierpień - prawo drogi w praktyce - dyskusja: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=39842&hilit=prawo+drogi 2011 Lipiec - odpowiedzialnośc na wodzie: ...
autor: BraCuru
24 wrz 2010, 16:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Regulamin Kiteforum

Czy uzywanie mięsa w czystej formie to dopuszczalna praktyka? Ostatnio widzę, ze coraz śmielej ludzie używają krwistych sposobów wyrażenia swoich emocji. Szkoda gdyby forum zamieniło się w masarnie :idea: Tak jak w tym kawale: Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział. - Wiesz ...
autor: BraCuru
21 gru 2011, 19:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITEGIRLS :) dorzuć fotkę!!!

phpBB [video]
autor: BraCuru
17 lut 2012, 16:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

serp pisze:Piszę to bo mi brakowało tego elementu a nie widziałem żeby był wcześniej wymieniony, więc mam nadzieję że pomoże to wszystkim którzy się uczą :)

Pomoże :thumb:
autor: BraCuru
03 maja 2013, 02:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jeff Hanneman, gitarzysta Slayera nie żyje

Rozumiem, ze byłeś jego fanem i zrobiło Ci się przykro z powodu tak smutnej wiadomości.
Nie rozumiem czemu swoje żale o śmierci nawet i może wybitnego gitarzysty może i nawet wybitnego zespołu wylewasz na forum kajtowym :hand:
To nie ryjbuk :idea:
autor: BraCuru
08 maja 2013, 11:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Facebook like na forum

Pablo pisze:tak też coś takiego możemy wprowadzić, natomiast udostępnij przydaje się np. jak chcesz spostować na Facebooku swoje ogłoszenie z giełdy.


Dziękuję bardzo! Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji :clap: Piwko swoje pierwsze już postawiłem.
autor: BraCuru
08 maja 2013, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

ale od wczoraj już wiem że warto bylo wydac parę zloty :) Zimny Bałtyk to nie to samo co wody Zatoki Tajskiej 8) Nauka w wodzie 4 a 26 stopnie to spora różnica. Adam - cieszę się, że wkroczyłeś w świat magii. Teraz będzie tylko lepiej. Szykuj się na następne zauroczenia i miłe niespodzianki. 1) jak...
autor: BraCuru
10 maja 2013, 21:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DJI Phantom i jego możliwości

Zastanawiam się czy w moim dotychczasowym 45 letnim życiu miałem lepszą zabawkę? Chyba nie. I to nie tylko dlatego, że bajer, że mega, że lans, że nowe możliwości ale przede wszystkim dlatego, że zaliczyłem już 5 horrorystycznych katastrof a to nadal lata. Po pierwszej glebie mogłem mieć jeszcze na...
autor: BraCuru
24 maja 2013, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Zastanawiam się czy usunięcie (nie wiem w jaki sposób) anonimowości z tego forum mogłoby poprawić atmosferę na tym forum. Sporo wątków mających podstawy do rzeczowej i ciekawej dyskusji po chwili zamienia się w mniej lub bardziej krwawy ring. Jest to męczące dla starych bywalców i odstraszające dla ...
autor: BraCuru
10 cze 2013, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

Rewka zaliczona z różnymi efektami i doświadczeniami. Dwa dni pływania. Środa na 9. Czwartek na 13m. W piątek mi się nie chciało. Zero ludzi na spocie. Złamałem jedną lotkę w Tadeusza skrzydle - podczas upadku. Biodro przeżyło. Pianka i skrzydło - nie. Mimo paru halsów nie przepłynąłem na jego skrzy...
autor: BraCuru
27 cze 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Koszalin i okolice

Właśnie jestem po lekturze "promocji" okolic Koszalina i Jamna :wink: Pomyślcie, aby te ostatnie dwie strony wywalić do śmietnika, bo smród pozostanie na długo. PS. Zapraszam do Grzybowa i na Resko. Tutaj też jest morze (bez palików), jest szkółka, jest jezioro, po którym też się dostaje s...
autor: BraCuru
10 lip 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zwijanie baru - wynalazki

Zdecydowana większość z nas rozłącza linki przy składaniu latawca. Wiemy, że w zależności od tego jak się zwinie potem się ma lub nie ma problemów z ponownym ich rozwinięciem i podłączeniem. Są różne patenty jak zwijać "słusznie". Najnowszy "wynalazek" został zaprezentowany przez...
cron