Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
13 lut 2014, 12:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Anonim, nie anonim ale jesli padaja konstruktywne wypowiedzi czy "protesty" to trzeba ich wysluchac i tyle - full stop. A Admin niech podejmie decyzje czy juz wlasciwie ja podjal... (?) Dla mnie konstruktywne jest jak napiszesz Ty, zaq, Księciu, Rysiek. Macie już swoją historię i doceniam...
autor: BraCuru
05 mar 2014, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

W związku z naciskami w innym wątku podaję info gdzie i kiedy warto w okolice Grzybowa Koło Brzegu wybrać się na wave. 1A. Falochron portu w Kołobrzegu . Przy W i NW 6B plus i wiejącego dłużej niż dobę po wschodniej stronie robią się Hawaje. Czysta mało silna fala bez czopu z okresem nawet do 12s. J...
autor: BraCuru
14 mar 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Jakoś ciężko mi się zebrać do tej relacji. Może najpierw wrzucę fotki z małym opisem a potem coś napiszę grubszego. Koh Samui – to wyspa tajska na wschodnim wybrzeżu, około godziny lotem z Bangkoku, 20x20km z górkami sięgającymi powyżej 600m npm. Wyspa w ciągu ostatnich 30 lat stała się kombinatem t...
autor: BraCuru
15 mar 2014, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moderacja kf -spam

W jakisposób spamowcy przechodzą weryfikacją podczas rejestracji? Rozumiem, że nadal ona się odbywa. A może już nie? Jak faktycznie wygląda rejestracja? Jak to jest, że na KF.com lub FF.pl nie widziałem w życiu spamu a tutaj czasami było tragicznie. Aktualnie jest znowu nie dobrze :( Czemu ten wątek...
autor: BraCuru
20 mar 2014, 09:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sal Cabo Verde 2014 by mary.dk

najwieksze podziekowania naleza sie mojej zonie ktora dzielnie walczyla z naszymi dziecmi kiedy plywalem, Jak najbardziej zasłużone podziękowania bo kobieta musi Cię bezgranicznie kochać a Ty ją tylko granicznie skoro zabrałeś ją z dzieciakami w taaaaaakie miejsce :wink: W życiu nie zafundowałbym n...
autor: BraCuru
20 mar 2014, 15:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Nie wiem czy Cie jeszcze lubie :evil: Rozumiem 8) i przepraszam za swoje zachowanie tymi kwiatkami :wink: http://s26.postimg.cc/aaqzrrea1/NIK_0030_Medium.jpg Widoczek ze swojskim tłem: http://s26.postimg.cc/5l1235n9l/NIK_0253.jpg Zainteresowanie fojlem nie spadło nawet po tygodniu pływania przed ho...
autor: BraCuru
21 mar 2014, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Moderacja - etyka

Jak już wałkujemy temat technicznych problemów ze spamem i metodami moderacji mam pytanie co z etyką moderatora lub admina? Chciałbym zwrócić ich uwagę na to, że wycinanie postów i zamykanie tematów to odpowiedzialna praca i powinna być wykonywana z zachowaniem zdroworozsądkowych zasad i poszanowani...
autor: BraCuru
23 mar 2014, 09:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Dodam jeszcze szablonik: 1. Ilość wiatru - 10 Non-stop przez 15 dni. 10-17kts. 2. Jakość wiatru - 7 W miarę równy ale przy brzegu może słabnąć i bardziej szkwalić ze względu na palmy, budynki, wysoki brzeg. Za rafą prawie suszarka. Pomiędzy wyspami bardzo różny i nieprzewidywalny. Szczyt wiatru wypa...
autor: BraCuru
31 mar 2014, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Za tydzień pełna wersja. Z pozdrowieniami dla moich "wielbicieli" :thumb:
phpBB [video]
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Zapraszam gorąco do pełnej wersji. Mi się podoba 8)
phpBB [video]
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: BraCuru
14 kwie 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Awaryjne lądowanie na rafie

Nie na poważnie. Kamera na patyku na pewno trochę przeszkadzała ale nie było dramatu. No dobra. Oto moje własne wnioski z tego awaryjnego lądowania, któe odbyło się przy 3-6kts wietrze w nieznanym mi wcześniej miejscu. 1. Widząc, że to się skończy desantem powinienem zostawić deskę w dryfie dużo wcz...
autor: BraCuru
19 kwie 2014, 08:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GPS SPEED MASTER

orientuje się ktoś czy były kiedykolwiek w Polsce rozgrywane w speed na kitesurfingu? są jakieś wyniki oficjalne ? :wink: Z tego co pamiętam to nie było. Windsurferzy zrobili sobie to raz w Rewie. Pomysł warty zrealizowania. Karol Marko był bliski zdecydowania się na realizację tego jakieś 4 lata t...
autor: BraCuru
19 kwie 2014, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis Żurik - Nr.2 Junior w Europie

Tak na szybko, więc potwierdzenie szczegółów będzie później. Denis Żurik został vicemistrzem Europy juniorów w kategorii 14-15 lat. Mistrzostwa trwają we Francji. Odbyła się pojedyncza i z tego co się dowiedziałem od Denisa nie przewidują podwójnej w tej kategorii. Młody Żurik w drodze do finału pok...