Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
25 wrz 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

kolego kowal2x sam jestes głupi. Oto dlaczego nie chcę tutaj się mądrzyć. Nic z tego nie wynika. Wolę działać i już od 2 tygodni działam zamiast 2 tygodnie udowadniać, że jestem czy nie jestem gupi. Trzymajcie kciuki, bo pomysł mam chyba dobry. Każdy kto słyszał podpisuje się pod nim i wierzę, że n...
autor: BraCuru
04 paź 2013, 12:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

jedi1 pisze:BraCuru na foilu startujesz czy race?

Na foilu.
jacamakajta pisze:W Brzeźnie komitet powitalny od Janka masz jak w banku :mrgreen:

Dzięki za ostrzeżenie :thumbsup:
Mam zabierać coś więcej niż proszek na rekiny :wink:
autor: BraCuru
17 paź 2013, 16:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bez DWÓCH NÓG też się da- Billy Floyd

Dla pasji nie ma granic.
Zobaczcie na tego gościa bez dwóch nóg:
http://www.thekiteboarder.com/2010/10/t ... lly-floyd/
Teraz Billy męczy mnie, abym przekonał go do foila :shock:
Wariat poważnie zajarał się tym, wierzy że da radę i buduje własne skrzydło, bo nie stać go na nowe.
autor: BraCuru
19 paź 2013, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Jak moje dzieci są niegrzeczne, to w ogóle nie wdaje się z nimi w dyskusję. Działa :thumbsup: Od razu grzecznieją :wink: mają 2 i 3 lata.. . Ale czy będzie to równie skuteczne w przypadku 50 latka? Jeśli nie to mam gorącą prośbę do Admina lub Moderatorów, aby rozpatrzyli potrzebę odizolowania użytk...
autor: BraCuru
21 paź 2013, 18:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

62 BWZG w 62 sekundy z podkładem Route 66 już wchodzi. Nie ma wodotrysków za to więcej wartości dokumentalnych w ekspresowym skrócie:
phpBB [video]
autor: BraCuru
22 paź 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

Dzięki za piwka :thumb: Udało mi się również załadować wersję dla żaglo-masochistów zawierającą lekko dłuższe ujęcia oraz cały start kręcony z 2 kamer. W sumie ponad 4 minuty. Dzięki temu można sobie wyobrazić jak to wyglądało w rzeczywistości. Liczę, że za rok każdy chętny do udziału skontaktuje si...
autor: BraCuru
10 lis 2013, 14:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KTA Tajlandia 2011 oraz wyjazd family 2013

daga pisze:Uwielbiam Tajlandie i z checia bym tam wrocila, nawet nie dla wiatru ale dla wszystkiego innego.

W takim razie coś specjalnego dla Ciebie:
phpBB [video]
autor: BraCuru
24 lis 2013, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Świata Racing IKA Chiny 2013

Co tam sie musiało dziać!!!!! Dzisiaj odbył się tylko jeden medalowy i na razie mam tylko nieoficjalne przecieki. Błażej 5, Maks 6. Błaszce zabrakło milimetra do podium! Niebrzydki pojechał źle ostatnie 4 wyścigi final i wypadł z top 10. Nie podchodziłbym przez najbliższy tydzień do Tomka :( Aga chy...
autor: BraCuru
25 lis 2013, 09:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing a amputacja

może jakieś ciekawe pomysły? Jest juz paru gości pływających na świecie w protezie i jeden nawet w dwóch protezach! Nie mam dostępu do kontaktu mailowego do Billiego Floyda (lapek w trakcie reinstalowania W7) ale możesz śmiało pisac do niego poprzez kiteforum.com. Facet jest mega pozytywny, wydał s...
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: BraCuru
10 gru 2013, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ktoś kto ją stworzył opierał się na mało rzetelnym artykule redakcji Norda. Jeśli mamy o coś walczyć to róbmy to rzetelnie i z głową. Otóż to. Artykuł Norda pisany był przez półgłówka żądnego sensacji co zastosował bardzo wybiórczą metodę selekcji informacji i przeimpretował to do poziomu swojego I...
autor: BraCuru
14 gru 2013, 15:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Oceanics Perth 2013 - Mistrzostwa Australii i Oceanii

Świeże jak ciepłe bułeczki njusy z antypodów:
http://pskite.pl/index.php/zawody/8-zaw ... perth.html

Jutro medalowe. Aktualnie Aga Nr.1! Błaszko 4, Maks 5 :clap:
Do boju! Do boju Polish Power! :thumb:
autor: BraCuru
16 gru 2013, 12:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapless - jest taki rekord ?

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Weryfikacja trwa 10-12 tygodni więc musicie uzbroić sie w cierpliwość.Potem wszelkie dane udostępnię na stronie lub KF.

Czy po 15 tygodniach już zweryfikowali?
autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: BraCuru
19 gru 2013, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ładnie Marku napisane, ale czytając niektóre wpisy to to zdanie "Miłośnicy kiteboardingu wykazują pro ekologiczne postawy – dbają o środowisko, sprzątają plaże i wodę, pilnują porządku na wodzie" to chyba tylko pochlebne życzenie .... niestety ... Broniąc bytności KS nie jest najlepszym r...