Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
22 lis 2016, 18:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Tak więc czekam na opinie Dzięki Pablo za ładne i mądre podsumowanie. Nie rozumiem jednak gdy piszesz: najistotniejsze moim zdaniem jest usunięcie spamu i jednocześnie pozwalasz na rejestrację 10 tys spamowców. No jak ?!?! Czy masz płacone za każdego zarejestrowanego? Czy po prostu po ludzku nie ma...
autor: BraCuru
28 lis 2016, 18:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Kompletnie nie rozumiem pomysłu z kasowaniem starych postów, po co? przecież to mega historia, która raczej nie myli w wyborze deski czy latawca a pokazuje jak ten sport się zmienia. ktoś wrzucił taki pomysł? :? Kasowanie nie aktywnych loginów? Żeby nie wypaczać rzeczywistości wywalić śmieci aby ni...
autor: BraCuru
03 gru 2016, 10:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie. AlMastar - czy jesteś moderatorem? Na pewno ktoś zmienił kody i uwzględnił poniższe :clap: 4. Teraz fajny pomysł - NOWE POSTY nie uwzględniałyby działów: BIZNES, GIEŁDA, OFERTY pracy i wczasów oraz SMIETNIK. Po prostu klikam NOWE POSTY i widzę te bardzi...
autor: BraCuru
15 gru 2016, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

SU-2 movie

Tak bez echa?

phpBB [video]


Trochę przydługie ujęcia psujące lekko dobry klimat. Jednak zwolennikom suczek musi się podobać.
autor: BraCuru
04 sty 2017, 21:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Dziś spore problemy z odpaleniem i lądowaniem bo spotu ni ma :(
phpBB [video]
autor: BraCuru
10 sty 2017, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

24SURFpl pisze:Gdyby ktoś twierdził że Fireball nie nadaje się do Unhooked to Alby Rondina wszystko podsumował :thumbsup:

Można? Można! :thumbsup:
I jakoś nie widać żeby kulka się rozpadała a Alberto męczył się nią bardzo.
autor: BraCuru
13 sty 2017, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Wybacz, ale większość moich kolegów, znajomych, klientów, instruktorów pływa 90% w haku ale nie wyobraża sobie kitesurfingu bez walnięcia sobie raz na jakiś czas porządnego railey, sbenda, jest też coraz większa grupa ludzi którzy walą megaloopy w haku i mają po kilka hpków w zanadrzu. Przemass - n...
autor: BraCuru
16 sty 2017, 11:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Coz moze byc zatem prostsze od kulki? Brak haka, zrywki na lince głównej, CL i kulki. Mniejszy krętlik. @przemass To ciekawe ale w wymianie zdań pomiędzy foilarzem a Tobą foilarz przekonuję mnie w 99% tym co pisze. 99% - aż tak dużo się nie spodziewałem :thumb: Kitekooks - poniżej moje ulubione zdj...
autor: BraCuru
17 sty 2017, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Tzn, że zwykły uzytkownik nie powinien mieć możłiwości wypięcia? Wystarczy mu zawsze samo puszczenie baru? Bar bez zrywki? Czyli w razie w ze srutówki do latawca, czy walenie o wodę dopóki pęknie LE? Nie Łukasz! Zrywka w trapezie a nie w barze! Odwrotnie niż jest teraz. Bar nie powinien zawierać ża...
autor: BraCuru
27 sty 2017, 16:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Freestyle strapless

A ten swoje... Co jest z Tobą? Ostatnio prowokujesz i irytujesz a wcześniej słynąłeś ze spokoju i wyważonych postów. Zwróć uwagę że to Ty prowokacyjnie wywołałeś temat foila w tym wątku. Mam do Ciebie taka prosbe #Bracuru - nie daj sie przypadkiem pociac za tego foila - nie warto !!! Mam do Ciebie ...
autor: BraCuru
28 sty 2017, 18:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

CHALLENGE - miejscówka

Rzucam challenge forumowiczom. Zabawa polega na tym, że wrzucamy fotę lub filmik z latawcem w tle. Zgadujemy gdzie zostało to wykonane. Zasady: 1. W tle musi być latawiec oraz kawałek lądu, budynku, plaży, lasu, brzegu, pola etc (nie może być same morze, lub niebo, lub pole śniegu, lub tafla lodu). ...
autor: BraCuru
03 lut 2017, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zapalenia ucha, ucho surfera?

bartekk pisze: Piszę to jako osoba która testowała te zatyczki na surfie i na kitecie, jest tak jak mówią :)

No to się wypowiem ;)
phpBB [video]
autor: BraCuru
03 mar 2017, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CHALLENGE - miejscówka

lokalizajca to Lagoa do Paraiso, Jericoacoara, Brazil. :) niech ktos wrzuci kolejny temat :) Ożesz! Jak tego mogłem nie rozpoznać? Byłem osobiście: https://s26.postimg.org/vqfk8eihl/DSCF7924.jpg i ten pan tez był (poznajecie?) 2007 luty :) https://s26.postimg.org/m75vexuzd/DSCF7952.jpg
autor: BraCuru
11 kwie 2017, 14:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Majówka 2017 - co, gdzie, kiedy...

Tak, będziemy mieli na pokładzie jeden set testowy, drugi wysyłamy na dłuższe testy do naszego foil experta Marka Rowińskiego ;) Juz zacieram rekawki :) Niestety na majówkę będę na nartach więc nie dołączę do tej zacnej inicjatywy. Testy CRX na KF.pl już po Wielkanocy. Chcecie transmisje LIVE z Grz...
autor: BraCuru
18 maja 2017, 06:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa klasa do ścigania na kite -> CR:X

Deska – duży TwinTip – 145x45,5cm pokryty całkowicie padem. Grubość krawędzi wraz z padem 10mm. Opcja TT ma dwa klasyczne pady, które można ustawić w trzech pozycjach z najmniejszym stancem 55cm i największym 65cm. Opcja foil może mieć układ 3 strapowy ze stancem 57cm i największym 66cm lub układ 2...
cron