Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
06 lut 2019, 09:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Mam zamontowane pomiędzy przednimi strapami.
Nie da się pomiędzy przednimi a tylnym bo tam stawia się tylną nogę lub siedzi.

Nie zauważyłem problemów z rejestracją ruchu i skoków pływając na fojlu ale z drugiej strony nie wiem jak to jest na TT.
autor: BraCuru
30 sie 2019, 09:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Ktos mnie pytał o foty z moich skoków. Nie mam tych najlepszych bo brak fotografa. we wrześniu postaram się ogarnąć jakieś dobre lustro, Tutaj skromne parę metrów z Miedzyków przy wietrze około 15kts i to nie był ten najwyższy który mial z ekstra 3-4m https://i.postimg.cc/LXBHjTvq/IMG-6469-3.jpg
autor: BraCuru
17 wrz 2019, 11:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: BraCuru
13 maja 2020, 08:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

5 bodysurferów zginęło na jednym spocie w tym samym czasie

To jest chyba największa tragedia w historii surfingu. Tragiczne wiadomości z Niderlandów. Scheveningen. Wschodni falochron. 11 maja po godzinie 18. Wiatr NNE 25kts słabnący wieczorem. Rozkołys do 3m i prąd wiatrowy do 2kts z powodu północnego wiatru wiejącego ponad 24 godziny z porywami do 40kts. P...
autor: BraCuru
21 lip 2020, 20:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Życiówa dziś:
Obrazek
Krętlik mi pękł na 12m. Fajne uczucie szybować z samą deską pod nogami ;)
Obrazek
autor: BraCuru
28 lis 2020, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zmierzch

Popularność kajtowych for leci na twarz. W Polsce i na świecie. 5 lat temu nie uwierzyłbym, że w listopadzie 2020 na forum głównym kiteforum.pl będzie odświeżonych 5 wątków. Nie liczyłem postów. 10, 25? 10 lat temu niemalże każdy wątek miał tyle odświeżających postów. Dziennie kilkaset postów w szcz...
autor: BraCuru
25 wrz 2021, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

AllSeasons Kite Movie 7 i 15.10 MultiKino

Niecałe dwa tygodnie do premiery pełnometrażowego filmu kite który powstał chyba 3 lata. To będzie święto kajta! Zobaczcie na ich stronie kto bierze w nim udział. Możecie spodziewać się fajnych niespodzianek, kosmicznego montażu i edycji, dobrej muzy. Ten plakat w tle będzie miał również mały epizod...
autor: BraCuru
01 gru 2022, 20:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Nic się nie zmieniło i raczej nie poprawi w tym wieku.
W zamian straszą nas budową muru podwodnego pomiędzy molem a portem co by było kłódką na wave spot pod latarnią.
Reszta bez zmian.