Znalezione wyniki: 203

Powrót

autor: BraCuru
20 gru 2013, 13:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Europy 2014 w Polsce!!!

... i sie wydało :) :thumb: Poczekajcie jeszcze. Mam nadzieję, że po Świętach będziemy mogli podać oficjalną informację w nowym wątku. Na pewno w styczniu. Na razie mogę napisać, że PSKite przekształca się w związek sportowy. Proces jest długi o czym każdy, kto zakładał związek, wie. Do tej pory zo...
autor: BraCuru
23 gru 2013, 11:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Jeśli faktycznie wam się tak to podoba to namawiam do opisywania swoich wyjazdów w podobny sposób. Metoda jest banalnie prosta. Jadę wg szablonu jaki zbudowałem w relacji z Essaouiry w lipcu i w każdym punkcie wpisuję parę podsumowujących zdań oraz ocenę. Do tego parę fotek, jakieś ciekawostki i gi...
autor: BraCuru
26 gru 2013, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księż

W takim razie chyba spodoba Ci się moja pamiątka z Lanzy:
phpBB [video]
autor: BraCuru
27 gru 2013, 09:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Skąd wygrzebałeś strój?! :shock:

Tutaj moje wypociny z Lanzaroty. Koniecznie dajcie ful pałer na spikerach:
phpBB [video]
autor: BraCuru
18 sty 2014, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Masters 2013. 2014

Szacun wielki - Murphy.
Naprawdę stałeś się mistrzem i ikoną świata nie tylko SK.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
autor: BraCuru
21 sty 2014, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt KF.pl 2013 - relacja roku

Co by przyspieszyć tempa nieskromnie zacznę od swoich dwóch relacji:

Maroko Essaouira: viewtopic.php?f=28&t=52934

Wyspy Kanaryjskie Lanzarote: viewtopic.php?f=28&t=54959
autor: BraCuru
21 sty 2014, 14:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Smokie pisze: Czekamy do 9 stycznia i zobaczymy co mądre głowy wymyśliły nowego :)

Czekaja nas kolejne odcinki bo finał na 9 stycznia nie okazał się finałem jeszcze:
http://www.saj.org.pl/aktualnosci/132-k ... ckiej.html
autor: BraCuru
24 sty 2014, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

To gratuluję sukcesu - mimo taaaakiego poślizgu! Czy planujesz zmienić tytułu tego wątku, czy wolisz aby pozostało "Oszust"? Jakbyś chciał edytować to w pierwszym swoim poście tego wątku wchodzisz w "edytuj" i możesz nazwać ich np teraz Mistrzami Świata, The best school ever, naj...
autor: BraCuru
29 sty 2014, 10:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF.pl 2013 - Video roku

Zostały 3 dni do zakończenia zgłaszania kandydatów! Zapraszam do małej mobilizacji nawet przez zgłaszanie własnych kandydatów np:
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
autor: BraCuru
31 sty 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Co mi się nie podoba, że my się podniecamy i emocjonujemy jak w starym dobrym małżeństwie z powodu użytkownika co do tej pory napisał 7 postów na tym forum (od sierpnia 2013). Bubel postanowił wykorzystać nas (czytaj forum) do załatwienia swojej prywatnej sprawy. Załatwił. Nawet podzikował i teraz m...
autor: BraCuru
10 lut 2014, 22:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Ludzie opamiętajcie się z tą krucjatą antybiznesową i paleniem czarownic :pray: Osobiście w tym wątku widzę inicjatywę, radość ze wspólnego pływania i progresu, chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. A reklamy w tym tyle co w Waszych zdjęciach pokazujących na jakich latawcach latacie. Z takim po...
autor: BraCuru
11 lut 2014, 08:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Opiszę swoją relację,Bra będziesz zadowolony. Są tutaj szkoły, instruktorzy zainteresowani reklamą w dziale relacje z wypraw? Napiszę na czym pływałem, z kim gdzie i kiedy, opiszę besty, wake.pl-mogę Ziomek? lub slingshoty,szkoły slinga?-co Ty na to Pablo?, boardandkite? cabrinha-Koniu co myślisz? ...
autor: BraCuru
11 lut 2014, 08:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Nie wiem jak Wy ale czuję, że robi się bałagan w dziale Relacje. Nie wiem dokładnie jakim celem miało być założenie tego Działu? Wydawało mi się, że miał być zarezerwowany dla szczegółowych opisów z fotkami, filmami, radami, ocenami. Tak wygląda moje wyobrażenie o tym formacie: http://www.kiteforum....
autor: BraCuru
12 lut 2014, 18:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hydrofoil moses

kw92 pisze:Najlepiej napisz na http://www.foilforum.pl/, tam chyba bardziej ci pomogą :thumbsup:


Dobry pomysł :thumb:
jednakże w ramach darmowej promocji dam Ci odpowiedź:
to rocznik 2012 lub 2013 w bardzo dobrym stanie.
Pływam na takim samym.

Bierz!
autor: BraCuru
13 lut 2014, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

i wrzuca się jej od anonimów. Plewa ale proszę zrozum, że jesteś 100% anonimem. Wręcz 10000000000% anonimem. Kto z nas wie kto to jest Plewa? Poza Tobą nikt nie ma pojęcia skąd jesteś i kim jesteś. Przedstaw się, powiedz jaką szkółkę prowadzisz lub jakim jesteś instruktorem to będzie nam łatwiej ro...
cron