Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: zasz83
20 kwie 2012, 09:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pierwsza Pomoc

Zauważyłem brak takiego wątku, a myślę że skoro uprawiamy taki sport powinniśmy wiedzieć co nieco na ten temat :) Postaram się w wolnej chwili rozszerzyć temat o podstawowe urazy jakie mogą nas dotyczyć. Oczywiście jeśli chcielibyście się czegoś dowiedzieć z tego zakresu postaram się odpowiedzieć. Z...
autor: Ziomek.
24 maja 2012, 10:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedaż desek SU-2

POP-ieram :idea:

gdyby nie to , że mi suczki nie leżą - to mając wybór kupić u dealera czy wspomóc zawodnika - nie zastanawiałbym się ani chwili :thumb:

pzdr
autor: kodi
04 cze 2012, 23:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsza Pomoc

No i temat tonie... a szkoda. Ja dorzucę coś takiego. Oby się nikomu nie przydało. Pierwsza pomoc tonącemu 1. Oceń sytuację 2. Wezwij pomoc - poproś gapiów o pomoc, o wezwanie pogotowia oraz WOPR-u (nr do WOPR-u to 601 100 100) lub pod 112 3. Wybierz najbardziej bezpieczny sposób ratowania, wyciągan...
autor: Pablo
07 maja 2013, 14:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Facebook like na forum

tak też coś takiego możemy wprowadzić, natomiast udostępnij przydaje się np. jak chcesz spostować na Facebooku swoje ogłoszenie z giełdy.
autor: feel
10 maja 2013, 23:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Facebook like na forum

kw92 pisze:może warto zmienić by te piwka na coś bardziej "naszego"

wg mnie piwka sa jak najbardziej "nasze" :wink:
autor: teoysta
21 maja 2013, 23:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Nie rozumiem sensu tego postu. Uważacie że zaszły nieprawidłowości? -zgłoście to, zwrócicie organizatorowi listownie uwagę, zapłaćcie następnym razem za karetkę, zróbcie cokolwiek produktywnego a nie wylewacie swoje frustracje i przy okazji obrażacie innych
autor: ketchup1999
24 maja 2013, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

Za nami pierwsza edycja FCK 2013 w Chałupach. Były to moje drugie zawody ,gdyż na pierwszych nie było wiatru i całe zawody przesiedziałem. Wrażenia z tych zawodów są super ,a byłyby jeszcze lepsze gdybym wystartował w swoim heacie młodzików, ale niestety dobrałem zly rozmiar latawca i niedopłynąłem ...
autor: holender_
09 cze 2013, 16:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Zgadzam się z Janosikiem jak i z martch_in, choć ze swoją tożsamością nie mam problemu jako Zbigniew Brzeziński. Niewielu jest na tym forum których nikt zupełnie nie zna , a pewnie nazwiska nic nie dadzą bo je też wymyślą czy na FB czy na KF żeby założyć konto tylko po to by komuś zafajdać opinie z...
autor: Stawny
19 cze 2013, 20:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ankieta - ile godzin rocznie pływasz na kajcie

jest nowe narzędzie do zbierania danych więc będzie łatwiej je podsumować :thumb: Pochwal się pliss. Czy trzymasz to w aquapacku? Sunto ambit i trzymam go na ręku. Odpalam jak zaczynam pływać, pauzuję na przerwy itp. Ma dobry GPS z akceleratorem nadgarstkowym i rejestracją co 1s więc dobrze oddaje ...
autor: surfbabe
24 cze 2013, 18:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

A tutaj mega fotki mega Łukasza Nazdraczewa: https://www.facebook.com/events/388529017918334/#!/photo.php?fbid=466896290063471&set=a.466895766730190.1073741829.112853035467800&type=3&theater chyba tamto nie chodzi... ciekawe czy mi się uda: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=466965...
autor: Ziomek.
24 cze 2013, 21:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Marku, to twoje dziecko kurna tak pięknie jeździ... och, ach! :thumb: dobrze, że choć raz na oczy zobaczyłam, a nie tylko na fotkach. Zazdroszczę, że widziałaś Juniora na żywo.. bez słodzenia , które jest mi obce, sam sobie też zazdroszczę, jak mogę popływać z Juniorem nie muszę nawet skakać za duż...
autor: TrueKejner
01 lip 2013, 22:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

synuś, mógłbyś się nauczyć wstawiać te zdjęcia normalnie???
autor: LatającyDziadekTadek
01 sie 2013, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skręca na nich 1x jak mu sie wcześniej uda nogi przełożyć i zupełnie nie tam gdzie powinien. Nie ma tutaj spreju, nie ma tutaj mocno wbitej...
autor: Crazy Horse
05 sie 2013, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mistrzostwa Polski Wave 2013

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535756_631888186836378_1196531543_n.jpg Mistrzostwa Polski Wave 2013 – w oczekiwaniu na prognozę... Sezon od początku nie rozpieszcza nas dobrymi warunkami do jazdy na falach. Oczywiście było kilka sesji, kiedy można było już skoczyć i złapać f...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 16:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

W OGÓLE DAWNO NIE CZYTAŁEM TAK TRAFNYCH ZLEPKÓW ZE ŚWIATKA :thumb: Również. Ciekawe ile osób z forum to przeczytało i ilu osobom się spodobało? JEŚLI ktoś zrozumiał intencje i pryzmat :hand: :lol: ..osobiście przeczytałem sam 3 razy i zaraz chyba sobie jeszcze raz pyknę następnie dokonałem odczytu ...
cron