Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: surfbabe
12 maja 2017, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Eska, najwyraźniej leży Juniorowi Shinn.

Bra... to Twoje dziecię ma kuźwa niesamowitą energię :) :thumb:

Pastor, Jouri, Len10, Rovinsky
:!: :thumb:
autor: jacamakajta
13 maja 2017, 13:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Nie znam synka, ale chłopak wydaje się że ma również bardzo poukładane w głowie. Pewnie też po mamie, no bo nie po tacie przecież :lol: bez urazy Bra, taki żarcik :mrgreen:
Brawo Marek! czekam kiedy weźmiesz się za surf&strapless :!:
autor: Grzegorz KiteLife
17 cze 2017, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Wielkie dzięki za odwagę i opisanie sytuacji która się wydarzyła bo najczęściej wypadki zamiatane są pod dywan. Oby więcej świadomości i właściwych reakcji w trudnych
warunkach niezależnie od stopnia oplywania.
Kto znał kolegę niech wspomni go dobrym słowem.
autor: TrueKejner
27 cze 2017, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przygotować się na zjazd cen formuły CR:X

W sumie nie wiem, po co ludzie jadą po tych CRX tylko dlatego, że jest to RÓWNIEŻ monotypowa klasa w jakiś tam wyścigach. Ja patrzę na to trochę z drugiej strony- całego tego CRX odbieram też jako po prostu nowy rodzaj SPRZĘTU. Jak będą rozwijać się w tym wyścigi itd. jest trochę trudne do przewidze...
autor: Kenji
03 lip 2017, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami, obserwacjami i przemyśleniami, które mam w głowie od wypadku na Jeziorze w Mietkowie, który miał miejsce 16 czerwca. Myślę, że ten wypadek powinien zostać opisany jak najbardziej szczegółowo, aby uniknąć niedomówień, plotek i domysłów. A także, aby wy...
autor: eska
13 lip 2017, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

Obrazek

Jest też na pokladzie One Men Army czyli Dzida.com we własnej osobie :)
autor: eska
13 lip 2017, 22:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

Sympatyczny koniec na plaży w Grzybowie, a teraz mini after u Bracuru na kwadracie :) No i sam crossing w dwie strony tam i z powrotem :) to się liczy - wszyscy pełni pozytywnych emocji i oby tak dalej. Na pewno dluzsza relacja wkrótce od samych uczestników. http://surfhangar.com/wp-content/uploads/...
autor: KiteOffer
17 lip 2017, 17:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wygraj kamerę sportową YI !!! Zadaj pytanie, a KiteVLOG nagra dla Ciebie odpowiedź! #KITEw60sekund

KiteForum i KiteVLOG wspólnie rozdają kamery sportowe YI. Zadaj pytanie twórcom KiteVlog’a w odpowiedzi pod tym postem na KiteForum i WYGRAJ KAMERĘ YI [/b][/b] Kto wygra kamerę ?: autorzy trzech najpopularniejszych pytań. Ile trwa konkurs ?: 2 tygodnie. (zakończenie we wtorek 1.08.2017) Co jest do w...
autor: TrueKejner
26 lip 2017, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

"EARTHQUAKE" czyli Marek Rowiński na Sycylii- killer video part

Zapraszam do obejrzenia mojego nowego video które kręciliśmy dwa tygodnie temu na Sycylii.

phpBB [video]


artykuł na redbullu:
https://www.redbull.com/pl-pl/marek-row ... -z-sycylii

Pozdrowienia!
Marek
autor: mleczny
06 wrz 2017, 14:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Burco Bornholm Crossing 2017 - zajaweczka video

Cześć, zapraszam na prawie dwie minutki zajawki z foil crossingu na wyspę Bornholm w której miałem okazję uczestniczyć. Chłopaki na foilach pocisnęli gładko, ale ekipa asekuracyjno/filmowa miała na prawdę mokro i pod górkę ;-) https://vimeo.com/232642505 Produkcja: Dzida.com FB: https://www.facebook...
autor: jacamakajta
07 wrz 2017, 22:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezstrapowcy

Zapraszamy na kolejną, już IV edycję Baltic Kite Wave Jam!!! W tym roku ponownie podnosimy poprzeczkę. Mamy zacne grono sędziów (szczegóły wkrótce), nagrody na wypasie, Wasze ulubione pakiety startowe (koszuleczka, kubek, wlepy) i oczywiście niepowtarzalna atmosfera JAM'u! Dodatkowo przygotowaliśmy ...
autor: JanuszD
21 wrz 2017, 10:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

BraCuru pisze:
andrzejwodejszo pisze:Nowy rekordzista skoczyl wczoraj prawie 22metry na 11stce. :D wylądował przy 1,9 G

Trochę się pogubiłem.
Kto ma najwyższy wynik w Polsce aktualnie?


22 to może na nartach...

Woo:
18.8 Mariusz z Core na Core
Piq
18.7 Bartosz Ch (ale nie na polskich wodach terytorialnych :)
autor: kuicets
23 wrz 2017, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Nowy slingshot idealny do rekordow:

s-l225.jpg
autor: stachu
27 wrz 2017, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Ten wątek zapewne czyta o wiele więcej osób niż się wypowiada, a skoro dyskusja i tak odbiegła daleko od tematu, to dołożę swoje 3 grosze... Oglądałem jakiś czas temu relację z eventu kite'owego (prawie całą - długa przesiadka na lotnisku 8) ), gdzie jednemu z uczestników Woo zmierzyło 23.4m: https:...
cron