Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: peg
08 kwie 2014, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dmuchana deska surf

Dokładnie! wszyscy kłócą się o milimetrowe wyoblenia, konkawy, rokery, węglowe stateczniki a tu gość kręci na zwykłym kutasie i jak widać DA SIĘ :)
autor: TrueKejner
25 kwie 2014, 19:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

co do wyciągu (chodzą słuchy że dobrą manierą jest robienie takich jak poniższa recenzji):

śliskość: 6/10
twardość wody: 7/10
kąty: 6/10
sprężystość 8/10
przeszkody ogólnie: 7/10
lewa noga: 9/10
prawa noga: 7/10
kibel: 9/10
autor: zaq
25 kwie 2014, 20:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek: aktualności na moim blogu

kibel podnosi punktację overall o 0,5 punkta ;)! prawa noga 9/10, lewa 7/10 ilość wielorybów na spocie 5/10 muszle i ślimaki na przeszkodach 7/10 czop w skali ostródzkiej 6/10 morska woda na wyciągu 7,5/10 możliwość nauki języka rosyjskiego 8/10 + sałatka i kurczak z cebulą 10/10! od jutra windy at ...
autor: TrueKejner
27 kwie 2014, 21:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2014

Witam wszystkich Dorzucę do tego wątku trochę od siebie jako, że przez ostatni tydzień pływam na swoich nowych chaosach i wyrabiam sobie o nich powoli jakąś sensowną opinię. Rok temu wprowadzili pierwszy model tego kajta i w tym sezonie dosyć dużo się w nim zmieniło oprócz samej grafiki. Po pierwsze...
autor: hadrák
28 kwie 2014, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Teraz nie jest wyjątkiem dle mnie spotkać sie na wodzie s Chrono 18/TT,Speed 21/TT i ja na psycho 8m/HS.(Palava kitefest-Nove Mlyny).
autor: MWILCZ
29 kwie 2014, 13:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rysiek, relacje z wyjazdów [2013/2014]

Ziomek. pisze:
MWILCZ pisze:
Rysiek pisze:Spokojnie będzie filmik na święta, będziesz mógł z rodzinką obejrzeć przy obiedzie :wink:

Święta daaaaaawno mineły


..ale Rychu nie pisał po których świętach :hand:

peace

No i nie wiadomo jakiego Rysiu jest wyznania??? :?
autor: Kisiel
05 maja 2014, 08:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

Zgodnie z Zarządzeniem nr 27/2014 z dnia 25.04.2014r Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego par. 4 pkt.2 .”Akwen Jeziora Łebsko jest udostępniony do rekreacji z możliwością organizacji zawodów sportowych w uzgodnieniu z dyrektorem Parku. Nie dopuszcza się uprawiania kitesurfingu. „ http://www.bip.s...
autor: TrueKejner
17 maja 2014, 02:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

za 5 razem załapałem... nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". ...
autor: Kuba Gdynia
17 maja 2014, 21:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

Mając trochę czasu przewertowalem forum i w zasadzie zastanawia mnie jedno - mam wrażenie, że "bezpośrednio zainteresowane osoby" znają się, jak przysłowiowe "lyse konie" (choć większość ma/miala dłuższe włosy :)) czy Wy, zdaje się koledzy, nie możecie pozalatwiac tej i wielu inn...
autor: Wrogu
21 maja 2014, 14:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Namawiam na hydrofoila Korwina. Zgodził się, ale zastrzegł, że owszem, ale tylko we fraku i z muszką. :P :lol: :mrgreen: Ambitna bestia. :hand: Macie jakieś POmysły, jak mu pomóc spełnić to marzenie. :twisted: :twisted: :twisted: Będzie trudno, bo na każdy prawy hals przypada jeden lewy.
autor: Kuba Gdynia
21 maja 2014, 18:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

kw92 pisze:

Prawda jest taka że pomysł bardzo fajny ale zanim będzie to wszystko działać minie kilka ładnych lat :)


Wiadomo, ale kiedyś trzeba zacząć
autor: Ziomek.
23 maja 2014, 09:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakti – Don’t be blind – na zakończenie sezonu 2013 - FI

BraCuru pisze:Dla mnie we dwójkę jesteście jak zwykle w absolutnej czołówce :clap:


Marek, ale MY we dwójkę też nie ustępujemy :wink:

peace
autor: zaq
23 cze 2014, 17:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Mistral & all kind of boards [czerwiec 2014]

Hej, Wracam do mojej relacji po kilku dniach pływania w Rewie i na półwyspie. Boże Ciało jak zawsze wiatr - daje radę! Skatowany jestem trochę ale coś napisze http://imageshack.com/a/img843/9595/mwsrb.jpg Transport: Leciałem Rayanem. Specyficzne linie lotnicze, niby tanie a jak cokolwiek więcej baga...
autor: nfsp
24 cze 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Przedstawiamy Wam Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy – pierwszą w Polsce organizację zajmującą się surf rehabilitacją osób niepełnosprawnych, ciężko chorych i wykluczonych, wspieraną przez pozytywnych ludzi i firmy ze świata kitesurfingu! Cele fundacji to organizacja szkoleń kitesurfingowych, sur...
autor: nfsp
07 lip 2014, 14:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko jest możliwe! niepełnosprawni na kajta.

To: http://vimeo.com/99275577 ... wydarzyło się na Fuercie... ale wierzymy, że podobna magia zadziała i u nas w Polsce! Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy zachęca i zaprasza do kontaktu osoby, które z powodu choroby lub niepełnosprawności nie mogą doświadczać tych wszystkich pięknych emocji, któr...