Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: Fasolix
26 wrz 2013, 23:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Witam wszystkich!!! Skoro mowa o Wake.pl postanowiłem dorzucić swoje parę słów na ten temat. Z racji tego, że na kilku spotach spotkały mnie niespodzianki podczas samotnej nauki. Włącznie z wielogodzinnymi dryfami i długimi podróżami wkoło spotu(masakra), doprowadzając moją gorszą połowę niejednokro...
autor: ksawery1
27 wrz 2013, 00:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

BraCuru pisze:Czy ktoś może potwierdzić, że poszkodowany ma szanse na pełen powrót do zdrowia. !




Jeśli chodzi o wypadek z 1 września, poszkodowany wrócił do domu po tygodniowym pobycie w szpitalu. Plotki o utracie wzroku są dalekie od prawdy.
autor: Victor
02 paź 2013, 20:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Victor Borsuk - PAKIET FILMÓW 2012/2013

Hej, Postanowiłem przygotować mały pakiet filmów z zeszłego roku i roku 2013, może coś Wam przypadnie do gustu. Poza tym dorzucam nowy krótki film z cable parku na Sardynii, czyli pierwsze pływanie ,,unhooked" po operacji barku. Poniżej pakiet filmów w którym sam występuje, a jeszcze niżej paki...
autor: Famay
18 paź 2013, 15:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Tu od 4 miesięcy zero, a tam 7 stron komentarzy. Potraficie tylko gadać o sprzedaży, albo wyrażać dezaprobatę. Janek nie jest do was wrogo nastawiony, a wy mokra wasza sierść... To na ch... się wypowiadasz w topiku który nie był ruszany od miesięcy ? Nikt z tego forum ciebie nie kuma ! Idź kręcić b...
autor: unhooked
18 paź 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

TRENING MACIEJA MACIEJSKIEGO W TARIFIE pod czujnym okiem Mastera
phpBB [video]


00:14 - miszcz :clap: Trick siedzi jak ta lala :thumb:
autor: TrueKejner
18 paź 2013, 21:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Tu od 4 miesięcy zero, a tam 7 stron komentarzy. Potraficie tylko gadać o sprzedaży, albo wyrażać dezaprobatę. Janek nie jest do was wrogo nastawiony, a wy mokra wasza sierść... Hahaha! Może po prostu jestem za mało kontrowersyjny, żeby dorobić się AŻ 7 stron... Nie wiedziałem, że to o to chodzi w ...
autor: mary.dk
22 paź 2013, 23:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapless - jest taki rekord ?

Ogloszono rekord który nie został zweryfikowany ?
zenula :naughty:

Pozdro...
autor: zaq
27 lis 2013, 00:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 objazowo

Do El Gouny mam sentyment, tutaj stawiałem 1 kroki na kite ... na latawcach Cabrinha u Zimasa :) .Stąd z chęcią tam wracam. Wiadomo to nie normalny Egipt a prywatne miasto. Na razie widać że mocno opustoszałe i naprawdę mało turystów. Pewnie jak stanieją loty (które dość dużo kosztują) powróci norma...
autor: Pablo
16 gru 2013, 16:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ostrzeżenia na forum

Po konsultacjach z moderatorami od dziś ruszają proste zasady na forum: [1] za łamanie regulaminu użytkownik otrzymuje od moderatrów/administratora ostrzeżenia [2] 3 ostrzeżenia = ban na miesiąc [3] 3 bany w ciągu roku = dożywotni ban [4] po roku zerujemy licznik ostrzeżeń (tak jak punkty karne za m...
autor: zaq
16 gru 2013, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt 2013 listopad - quest for wind & vlog (w podróży)

Wakepark w El Gounie działa, trwają testy. Murphy już lata :clap:

Obrazek
autor: G2N
17 gru 2013, 19:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzedam" . A jeżeli ma być "wymien...
autor: kw92
24 gru 2013, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Moim zdanie myśl co piszesz to nie będziesz miał problemów z banami ! Popieram, forum to po prostu wymiana słów. Posty powinny być czytelne i zrozumiałe bo po to są. Natomiast postów kolegi: Pod warunkiem, że moderator nie jest moderowany. (Czy za ten post grozi mi kolejny tygodniowy BAN???) (macie...
autor: andi
02 sty 2014, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE STORY, czyli za co kochamy kitesurfing

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Życzymy Wam bezpiecznego nadchodzącego sezonu - nasz poprzedni nie zawsze taki był :D
phpBB [video]
autor: Gargamel
06 sty 2014, 00:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Refleksje 2013

http://www.youtube.com/watch?v=R6GJYDUzLVU Ok ludziska, Skoro mamy nowy rok, to również i nowy repertuar. Nowy Rok to czas postanowień oraz refleksji. Uważam że dobrym postanowieniem jest w końcu zrobienie pożytku z materiałów z pływania które zgromadziliście w ubiegłych sezonach. W końcu na każdym...