Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: matsor
15 cze 2018, 17:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grupa kiteforum.pl na Facebooku

Grupa na FB jak najbardziej za. Już mówię dlaczego: Nie widzę żadnego zagrożenia dla tego forum. Wygoda FB sprawi, że (mam nadzieję) trafi tam cały niskowartościowy content - ergo, mniej śmieci tutaj. KF jest w dalszym ciągu największą kopalnią kitesurfingowej wiedzy, z wygodnymi narzędziami wyszuki...
autor: vw1965
09 lip 2018, 01:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moja kite-fura :)

Ostatnia uwaga, może podczas remontu widziałeś, może nie ... ale auta na USA miały na środkowym tunelu (ramie) od strony kierowcy dzienną datę powstania (takie przepisy) ... tego w EU nie było, jak byś chciał obchodzić urodziny swojego Karmanna :D
autor: zaaaak
11 sie 2018, 22:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

specjal pisze:To moje fantazje w pijanym zwidzie...

też bym się napił ... co tam masz kapturku w tym koszyczku...
autor: tt.zawadzki
06 wrz 2018, 20:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kołobrzeg, Dźwirzyno, Mrzeżyno - zestaw foil Moses+Bracuru

czyli szczęśliwie zwyciężyła opcja "e" :lol:, kolega po prostu za bardzo się z tymi sieciami siłował ;) A tak na poważnie to miło słyszeć, że istnieją jeszcze uczciwi ludzie, którym chce się proaktwywnie zweryfikować potencjalne istnienie forum mikrogrupy zapaleńców, a następnie założyć ko...
autor: zaaaak
16 wrz 2018, 20:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

W drodze powrotnej dokręcałem materiał i wsadziłem kamerę miedzy Przemka linki. Chwila nieuwagi i straciłem kamerę z uchwytem na pływaku. Pływak nie zadziałał. Nie ma co rozpaczać, los tak chciał :wink:. To znaczy że czas na gopro 7 :wink: szkoda że moja się tak nie chce zgubić, za mało pływam ...
autor: zaaaak
26 paź 2018, 15:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

BraCuru pisze:wy byście chcieli od razu KROK milowy ;)
Cierpliowości Pany.
Małymi kroczkami (2-3kts, potem 1-2 a potem 0-1) do celu :)

Gratuluję pokładów dobrej energii i cierpliwości...w tym wieku... :wink: Wszystkiego najlepszego z okazji okrąglaka :thumb: niech Ci wiatry nadal sprzyjają :thumb:
autor: DISKORELAKS
02 lis 2018, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Baltic Kite Wave Jam 2018

• Commitment. • Degree of difficulty. • Innovative and progressive maneuvers. • Combination of major maneuvers. • Variety of maneuvers. • Speed, power and flow. No właśnie. gdzie tu miejsce na innovative and progressive maneuvers czy variety, skoro nic nie można robić oprócz jazdy na fali? Hmmm...o...
autor: Mikolpa
29 gru 2018, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

A czy ktoś to banuje :thumb: ja sam bym banował fojla w wietrze poniżej 15kts. zabawa zaczyna się od 20+ Oj tam... Już to dawno ustaliliśmy że na foilu łatwiej skakać wyżej :P bo przecież pływa się szybciej no i dużo ostrzej a to przecież się mega przekłada na wysokość no ale żeby od razu banować, ...
autor: bartekk
03 lut 2019, 14:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Uratować żółwia

Miałem identyczną akcje na Sri Lance podczas downwindu, płynałem ostatni, zobaczyłem żółwia zaplątanego w sieci jakies 200 metr od brzegu, za nim udało mi się go wydostać na brzeg to mineło z 30 minut, skubany walczył strasznie, myslałem ze chcemu coś zrobić, a byl ogromny. Po wyciagnieciu na brzeg ...
autor: Mikolpa
27 lut 2019, 18:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

W Lutym jeszcze nigdy nie pływałem... nigdy nawet nie zrobiłem choćby halsa..... wszystko dlatego że w ostatnich latach Mietek wyglądał tak https://iv.pl/images/36258610967695296109.jpg W tym roku było inaczej i w końcu popływałem też w lutym :jump: 11 rozgrzewka przy slalomie między krami 12 już gr...
autor: kuicets
17 kwie 2019, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysokie skoki - huge jumps!!!!

Skakać prze zenit to ja potrafię też mam swój PB 7.5m więc całkiem. Nisko nie jest i takich tekstów musisz zaciąć i wysłać latawiec w odpowiednim czasie zgrać że sobą już słyszałem wszędzie i tysiąc razy, chodzi mi o sensowne rady dokładnie kiedy kto wysyła latawiec na 12sta, w trakcie zacinania, p...
autor: Fluo
14 maja 2019, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Przeczytalem caly temat. O ile zalozenia (humorystyczne) tego tematu sa poprawne, o tyle jest tu jeden zasadniczny problem. Wszystko zalezy, czy wszyscy przyjmuja warunki BLISKIE 0kn czy warunki bezwzględnego 0kn. Warunki bliskie 0kn oczywiście sa jak najbardziej mozliwe do oplywania- tu trzeba przy...
autor: Piotrbyku
30 mar 2020, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

na śródlądziu mamy podobne dylematy , chociaż nie podlegamy pod ochronnę SAR-su :D - pływam cały rok około 3 razy w tygodniu - ale teraz od czwartku - odpuściłem , bo wiem że będzie z tego dym - ludzie którzy mieszkają nad jeziorem ,,niechętnie ,, widzą obce osoby spacerujące , a co dopiero bawiące ...
autor: makanitravel
07 lip 2020, 11:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

12 błędów popełnianych w kite’cie przez początkujących,

12 błędów popełnianych w kite’cie przez początkujących, które zdarzają się nawet zaawansowanym! Oto, bazująca na naszym doświadczeniu, lista kite-potknięć, uniknięcie których pozwoli Ci na wypłaszczenie sinusoidy progresu w różnych kite-aspektach. Pozostaje Ci tylko przeczytać tą listę, przeanalizow...
autor: makanitravel
07 lip 2020, 12:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

„Ile wiatru potrzebujesz w kitesurfingu?”

„Ile wiatru potrzebujesz w kitesurfingu?” Cóż... TO ZALEŻY! Najszybsza odpowiedź to 10 węzłów do kontrolowania samego latawca i 12 węzłów do pływania na desce twintip (średnio-zaawansowany, 75kg) ...ALE... ...Rzeczywistości nigdy nie jest taka oczywista, ponieważ na niezbędną siłę wiatru wpływa kilk...