Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Cabo Verde. Sal. Łukasz Koński - "Emoss Surf":
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr & Denis Żurik: "One day"
phpBB [video]
autor: Ziomek.
02 lut 2014, 10:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):


Założenie największego browaru piwek otrzymanych do postawionych przez użytkownika Plebiscyt KF 2013
:wink:
autor: Kristoff
05 lut 2014, 20:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile Polaków miała styczność z kiteboardingiem?

Moim zdaniem jakiekolwiek oszacowanie jest niemożliwe, ze względu na niemożliwy do ocenienia poziom błędu takich obliczeń. Czyli takie pi*oko do potęgi pi*oko. Ale ponieważ są propozycje przyjęcia tego jako procent populacji, ja zaproponuję co innego ;-) Algorytm: 1) Na początek ustalmy "datę p...
autor: dasnsad
12 lut 2014, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

No witki opadają po prostu, szkoda słów... Tu młody rider się wypowiada, chłopaki z kite.pl wrzucają zdjęcia spoko atmosfera i fajnie się czyta ale zaraz przyjdzie jakiś pieniacz i jak zawsze rzuci:... eee komercja, sprzedał się, reklama, biznes... spina się aż mu żyła pęka, nie wierzę jak to czytam...
autor: mary.dk
22 lut 2014, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sal Cabo Verde by mary.dk [styczeń/luty 2014]

sal.jpg Hej, wrocilem wlasnie z Sal, Cape Verde, gdzie bylem przez 6 tygodni i zdecydowalem sie popelnic mala relacje dla wszystkich tych ktorzy sie zastanawiaja czy warto sie tam wybrac. Otoz moim skromnym zdaniem warto, nie wiem czy ja mialem tyle szczescia, ale wialo 100 % dni, przy czym w 85 % ...
autor: march_in
11 mar 2014, 00:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

No i jak tam z tym działem będzie? Czy on taki na potrzeby chwili powstał? Trochę lansu i bansu? jak on ma działać? Póki co to przejął on rolę działu spoty. Pytanie więc po co?
autor: Sonix
21 mar 2014, 05:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Moderacja kf -spam

Jeszcze raz Wam mówię: Dajcie na LUZ. Pablo wcześniej czy później sobie poradzi ze spamem. Idźcie popływać Ćwoki. :) Jeśli Tobie nie przeszkadza spam to nie zabierają głosu w tym wątku. Zresztą czemu by Ci miał przeszkadzać skoro Twoje odpowiedzi można często zaliczyć do spamu. A ćwoków to szukaj w...
autor: zaq
24 mar 2014, 17:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szablon do pisania relacji

@onzo Każdemu to dogodzić trudno ;) Jak jest po fristajtu, to ze dziadowski dział i jaki jest jego sens. :lol: Albo że taki a taki wątek to powinien być gdzie indziej. Dissów już tutaj i syfu jest wystarcząco. Dla mnie może być dowolność albo raczej "common sense" (jak mawiają Anglicy), al...
autor: zaq
27 mar 2014, 23:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Isla Coche /Wenezuela - marzec 2014

Jeszcze na jet lagu, więc sorry jeśli byłoby coś nieskładnie. Znajomy opis: 1. Ilość wiatru - w marcu 95/100%, na 7-9 m kite (12m w zapasie) - moja waga 73 kg/obecne umiejętności. Wiatr wieje od 12/13, wzmagający się do zachodu słońca (9/10). Przy mocniejszym wietrze - pływanie od rana 8/9. Pytając ...
autor: betina1000
31 mar 2014, 17:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem relacje z wyjazdów

Rychu opisuj dalej swoje postępy i nie zrażaj się tym, iż jak napiszesz coś o innych, którzy z Tobą byli, albo Ty z nimi to znajdzie się człeczek, który jak widać bardzo jest zainteresowany tym wątkiem. Tylko szkoda, że za każdym razem loguje się jako kto inny i wykorzystuje tylko w Twoim wątku bo n...
autor: Ksiaze
31 mar 2014, 22:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem relacje z wyjazdów

do Ggosh: widzę że aktywnie działasz na forum.. wątek jest od czerwca zeszłego roku, ma ponad 18 tysięcy wyświetleń, a Ty rejestrujesz się dzisiaj i już Ci nie pasujemy.. załóż proszę swój wątek, przedstaw się, napisz coś o kajcie, to porozmawiamy, a nie hejtuj na dzień dobry.. i nie atakuj Ryśka, b...
autor: Ziomek.
01 kwie 2014, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: STARA CZAPKA

..relacja nie spełnia kryteriów szablonu :hand:

peace
autor: jacamakajta
02 kwie 2014, 08:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: STARA CZAPKA

Dawno się tak nie uśmiałem :mrgreen:
autor: zaq
02 kwie 2014, 18:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Campów ci u nas dostatek i te przyjmiemy ;)

Fajnie że trend rozwija się i jest oferta też dla bardziej zaawansowanych pływających ze szkoleniami. Oby nie była to chwilowa "moda" :? Wymienię te które zauważyłem ostatnio (*): http://kitepark.pl/borsuk_pro_camps.html Victor Borsuk/Kitepark http://www.kite.pl/news/172-pro-camp-z-ukaszem...
cron