Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: andrzejwodejszo
28 wrz 2017, 20:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Udostępniał, robił z siebie mistrza, obrażał wątpiących, szydził z foilowców którzy "podobno skaczą wyżej" ta zamknieta grupa w ktorej kilka razy podkreslal swoją wyższość to 515 osób i wielu, wielu ludzi z kiteforum się w niej znajduje (w tym ja) nie dotyczy to wiec 5 osob, ktorym mozna o...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: eska
06 paź 2017, 20:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

A czy za sukcesem sportowym przyszedł sukces finansowy? Eska nie rozumiem dlaczego robisz zarzut z tego że Victor na tym zarabia.Chłodna kalkulacja na $$$? :doh: Nie każdego może tata utrzymywać żeby móc sobie pływać i spokojnie trenować ... a potem jeszcze "wstydzić" się za kogoś bo poch...
autor: kuicets
19 paź 2017, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Kuicets - policzyłbyś "rzeczywisty" wiatr na latawcu dla powyższego? Czołem, nadworny teoretyk do usług. TT: Wiatr pozorny - 24,6 kts, Kąt na wiatr pozorny - 35 stopni Foil: Wiatr pozorny - 32,4 kts, Kąt na wiatr pozorny - 19 stopni Wniosek: Ponieważ ciąg latawca rośnie do kwadratu prędko...
autor: zaaaak
26 paź 2017, 08:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

BraCuru pisze:
kuicets pisze:Mądra żona powinna wspierać zdrowe zainteresowania :)

A honorowa odejść po 10 latach ;)

Musiałby zacząć pływać w roku 2oo7 i być małżeństwie co najmniej od tego czasu, szmat drogi :wink: aaa propo's ... wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i mniej ciśnienia w internecie :wink:
autor: rafalmik
08 lis 2017, 13:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Super fajny filmik. Pełen akcji. Mam nadzieję że też wejdę na taki poziom żeby pływać w takich warunkach.
Ps data się lekko obsunela w filmiku, chyba że przewidujesz kolejny Orkan na koniec listopada.
autor: zojsan
08 lis 2017, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Marku....
Może kompleksowo się zaktualizuj..... :) :D :lol:
autor: specjal
23 lis 2017, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora Do napisania tego tekstu sklonily mnie trzy tematy(...) nazwane przeze mnie Rekord, Wycieczki i Bohaterstwo.(...) Trochę luzu ... W bardzo długim Twoim tekście nie widzę rozwinięcia "trzech tematów". Trochę patetycznych wątków i niesprecyzowanych d...
autor: daniel.p
05 gru 2017, 06:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing 2017 - zajaweczka video

Panowie , wielkie gratulacje ! Po obejrzeniu Waszego filmu ( asekuracja ) uzmysłowiłem sobie jak wielkiego wyczynu dokonał Janek Lisecki płynąc solo ze Świnoujścia do Szwecji i nie wiem czy znajdzie się ktoś kto to powtórzy. Przepraszam BraCuru za ten wpis. Nie miałem zamiaru zmieniać tematu , po p...
autor: TrueKejner
30 sty 2018, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Powracam z kolejnym postem na temat rozwoju w kiteboardingu. Opracowałem schemat, który nazywam "mapą rozwoju" w kajcie i jest to mój subiektywny podział etapów nauki. Do rozpisania kolejnej mapki zmotywował mnie akurat zupełnie inny sport, ale przełożyłem to finalnie na potrzeby kajta. I....
autor: feel
24 mar 2018, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Ostatnia sobota w Rewie:

phpBB [video]
autor: Grzegorz KiteLife
27 kwie 2018, 18:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Udzielenie pomocy, asekuracja - przypadek Gunnara

Nomercy pisze:Wiec zamiast ciagnac kolejna gównoburze, nie pisz glupot jacy to zajebisci, kolezenscy I pomocni kajciarze plywaja w trójmiescie I na Rewie...


Bart chyba kompletnie nie zrozumiałeś BraCuru :doh:
autor: TomekKol
04 maja 2018, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite u piratów :-)

W Somalii są super warunki wiatrowe przez cały rok. W niskim sezonie, (jak teraz) codziennie 10-15Knt. Od września do marca- codziennie 15-30knt. Niestety inne (nie atmosferyczne) warunki mogą być "trudne" :-) Jestem bardzo początkującym kiterem. Pierwsze kroki, a raczej pluski, to kwiecie...
autor: eska
22 maja 2018, 20:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: VIDEO CABRINHA Team Polska podczas Flyn Bay Bash Progression Camp 2018

43 odsłony posta i żadnego komentarza? To ja napiszę pierwsza - CH, brawo ze Ci się chciało nakręcić i zmontować, super gratki dla Tusi która ciśnie na równi z chłopakami każdą kite akcje i wyrabia tygodnie na wodzie (tak ja kw zeszłym roku), brawo dla Marasa i Daniela za wypas triki - to się samo n...
autor: ogi
06 cze 2018, 22:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Freestyle strapless

Hej Wszystkim, ja trochę pływam na straplessie, aktualnie trenuje fronta do blinda https://www.youtube.com/watch?v=8d0fC2l79Ts&feature=youtu.be i front shovita, https://www.youtube.com/watch?v=er-t431cWTE&feature=youtu.be mam nadzieję, że niedługo już zacznie wchodzić ładniej;) w lipcu po ra...
cron