Znalezione wyniki: 185

Powrót

autor: rolnik
27 paź 2016, 07:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ILE WAZY KITE SŁABOWIATROWY

5. Nie szukam kite co ma ciąg. Piszę o tym, ale jakoś nikt nie czyta. Szukam takiego co nie spada. brudzi czy nie skoro chciales zapytac BraCuru na czym plywa mogles na priw :hand: a jesli faktycznie wstawiles temat do na forum ..bo tak to odebralem to nie napinaj sie jak ktos to potraktowal prawie...
autor: AlMastar
29 lis 2016, 14:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

to tak trochę będzie mało ... sam filtr antyspamowy to nic nie da według mnie

a ilu jest moderatorów na forum ? co z tymi porządkami z działami ?
autor: bartolomeo_n
30 lis 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Możecie natomiast podsyłać pomysły na weryfikację użytkowników, bo imię/nazwisko/nick/email nie pozwalają na wyelminowanie spammerów. skasowane, ale takie spamy jeszcze będą się pojawiać zanim nie wprowadzę porządnego skryptu antyspamowego Tu nie chodzi o boty, więc nie da się wykrywać/blokować spa...
autor: zbrochaty
02 gru 2016, 00:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Hej, hej, hej - Adminie - znowu zbaczasz z torów głównych :naughty: http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=69470 A dlaczego ta dyskusja zboczyla na 'offtopic' ? - Twój wybór, czy "za karę" Admin Cię tam wrzucił? To jest jak najbardziej związane z tym wątkiem "KF,pl - d...
autor: zojsan
05 gru 2016, 16:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OLD SCHOOL

@Rolnik - ostrzegam! jeszcze jeden filmik z foilem a niejaki kub odstrzeli Cię :lol: [size=50]Najlepiej wrzucaj je tylko na fo*** :lol: :lol: :lol: ** - edytowane, nie pozycjonujemy swoich stron www //Admin Jaki żandarm... :lol: :lol: :lol: A swoją droga... racja....!!!! ...proszę nie wrzucać tu fi...
autor: feel
11 gru 2016, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jukatan, Meksyk (Cancun, Holbox, Progreso, Cozumel, Riviera Maya, …)

W listopadzie udaliśmy się na 10 dniową objazdówkę po półwyspie Jukatan w południowo-wschodnim Meksyku. Wyjazd był głównie turystyczny, więc większość zdjęć w tej relacji będzie nie-kajtowa. Sprzęt jednak ze sobą wziąłem i w każdym odwiedzony miejscu starałem się trochę popływać. Do quivera spakował...
autor: Famay
10 sty 2017, 13:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

https://web.facebook.com/albyrondina/videos/1321610697861317/ Gdyby ktoś twierdził że Fireball nie nadaje się do Unhooked to Alby Rondina wszystko podsumował :thumbsup: Na ponowne wpięcie musiał się skupić na sekundę dłużej . Na tym filmiku nic nie pokazali bo akurat moment ponownego wpiecia po sko...
autor: TrueKejner
15 sty 2017, 21:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

magazyn z niezależnym testem szmelcu- super sprawa!!! w dzisiejszych czasach mógłby to być niezależny kanał na youtubie połączony z działem newsy (sprawdźcie sobie "kitekooks" na instagramie) @Crazy Horse prostsze od kulki mogłyby być wszystkie systemy bezzrywkowe i nie wymagające haku w t...
autor: TrueKejner
26 sty 2017, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Freestyle strapless

no dokładnie. robienie HP na deskach wave jest według mnie totalnie bez sensu. Chyba że chodzi o jakiś skok na fali tak, że już trzeba przełożyć, żeby się nie zaplątać w linki. Ale takie małpowanie freestylu na płaskiej wodzie z inną deską to trochę bzdura. "Gustibus non est disputandum" ...
autor: jacamakajta
23 lut 2017, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu



Czytam Resko - widzę ten twój legendarny opis spotu :lol: :mrgreen:
autor: Krzysztof-L
18 mar 2017, 23:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Smiertelny wypadek w Danii 17.03.2017

ktoś dokładnie tak jak my, cieszy się z wiosennej prognozy, urywa się w piątek z roboty... i naraz coś idzie nie tak. I wszystko nabiera innego wymiaru. Nie wiem jak to skomentować. W piątek u nas na śródlądziu było bardzo ostro, a co dopiero tam. Myślę, że problemem jest adrenalina, która w takich ...
autor: TrueKejner
06 kwie 2017, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

Ponawiam pytanie o zmniejszenie ilości działów!!!

Mnóstwo postów ginie bez odzewu w nieprzeglądanych zakamarkach forum. Było już wcześniej pisane jak można by to uprościć. Jak nie pamiętacie to mogę wrzucić cytaty.

:think: :think: :think:
autor: zbrochaty
30 kwie 2017, 21:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

chyba znów u gdzieś polazł bo od lutego nie odbiera pm... :wink: no dokładnie. nic tu się kuźwa nie zmieni z takim podejściem... Do cholery jakie to by było ŁATWE ogarnąć to forum. Tylko trochę czasu poświęcić, zero myślenia praktycznie. :( :( :( Czy są osoby mogące wpłynąć na admina, aby oddał dom...
autor: Wrogu
12 maja 2017, 14:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Dziwne, że nikt nie komentuje, bo od dawna nie było polskiego edita z takim pływaniem - jakościowo zarówno pod względem editu jak i trików :thumb: Spokojnie może stawać w szranki z zagranicznymi krótkimi produkcjami robionymi dla firm kajtowych :thumb: