Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: przemass
17 kwie 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flysurfer - BOOST - nowa linia latawca pompowanego

Jeśli mam być szczery, ten laawiec przypomina mi ( przynajmniej kształtem ) Crossbowa z 2006 r...rozumiem że ma być boost ale ten etap rozwoju kite też już minął i są konstrukcje noszące lepiej i przyjemniej od klasycznych bow. A tak już zupełnie szczerze to ciężko mi powiedzieć cokolwiek dobrego o ...
autor: przemass
15 wrz 2015, 20:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec szybciej wstanie - mniejszy czy większy?

Lżejszy, STOSUNKOWO do powierzchni a zwykle najbardziej wydajne wiatrowo są 9m. Natomiast jeśli porównasz 5m i 12m, efekt często bywa odwrotny ( 5m stosunkowo cięższe niż 12m )
autor: przemass
16 cze 2016, 00:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Instruktor IKO - "wolny strzelec"

woox pisze:zapomniałem dodać jeszcze jedną rzecz. Będąc wolnym strzelcem IKO nie będziesz w stanie wystawić kart IKO, gdyż na każdej karcie trzeba wpisać numer szkółki w której ukończyło się kurs.


To nieprawda. Możesz wystawiać nie będąc szkołą.
autor: przemass
16 kwie 2017, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

gdzie najważniejsza podpowiedź.... :roll: JAK SIĘ PRZEŁAMAĆ.... :cry: ćwiczenia przygotowujące: - kiteloopy na plazy z trenażerem w każdą stronę - kiteloopy w wodzie na bodydragach - kiteloopy w trakcie jazdy z wiatrem - normalne i dowloopy nauka właściwa: 1. nie zbyt silny wiatr - idealnie żeby by...
autor: przemass
11 lip 2017, 04:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

:thumbsup: :thumbsup: :thumb:

Z tego co zauwazylem to czym wyzej sie jest tym lepiej :D Troche przeraza to ale generalnie nie jest tak zle przy udezeniu o wode...


...idziesz w dobrą stronę :wink: :idea: :arrow: