Znalezione wyniki: 21

Powrót

autor: przemass
28 mar 2011, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Termika

Ciepłe powietrze nie wznosi się na styku morza i lądu, tylko nad cieplejszym obszarem - na spotach termicznych w dzień jest to zazwyczaj plaża, a najlepiej wydmy, DUŻO wydm...Od tego ILE, jak szybko i mocno się nagrzewa ląd oraz jak zimne pozostaje w tym czasie morze zależy różnica cisnień nad tymi ...
autor: przemass
08 kwie 2011, 18:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

No tu już chyba nie da się nic więcej dodać ;)
autor: przemass
15 lut 2012, 08:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile T5 koinobori - OPINIE

Przypomina Wam to coś ;)? http://northkiteboarding.com/public/content/e3/e14/e11361/e11365/Neo12_MC_333x323_eng.png http://nobilekiteboarding.com/res/doc/998/4e4a8bcb1210c_t5t.jpg Mnie tak - zwłaszcza w powietrzu ;) Super shape, jak dotąd BEZ drobnego (?) minusa o którym wspominaliśmy z Ziomkiem nie...
autor: przemass
03 cze 2013, 17:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GoPro prośba o opinie użytkowników

1. do desek kite czarne nalepki plus linka do buta obowiązkowo 2. wytrzymuje spokojnie kontakt z wodą i takie mocowanie. 3 nagrywania trik-stop-trik-stop około godzina moim zdaniem 4. miało być ostatnie ;) Miałem do tej pory jedną taką zwieszkę z powodu złego odłączenia gopro. Poza tym luz. Bardzo O...
autor: przemass
04 cze 2013, 22:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Slingshot i inny latawiec

Wszystkie 4-linkowe fabrycznie ustawione na setup 1:1 ( czyli innymi słowy takie, których bary oryginalnie mają wszystkie linki równe ). Jest to zdecydowana większość ,dla przykładu wszystkie Cabrinhie, SS, Besty, Liquidy itd ale np. F-one nie. Wyjątek potwierdza regułę powiedziałbym ;)
autor: przemass
07 lip 2013, 21:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteloopy UH

..."jak przy każdym triku UH" - a tu jeszcze dłużej, trzymasz do samego końca tak jak pisze Ziomek. W ostateczności Cię nie wyrwie i odjeżdżasz na rękach a przedwcześnie puszczona krawędź to prawie pewna gleba. Dobrze jest odpaść przed bardzo mocno z wiatrem żeby móc "dobrać" prę...
autor: przemass
12 sie 2013, 22:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na która szkołę uważać i nie umoczyć kasy ?

- przyjechać w maju
- przeczytać ciut więcej niż ulotkę o kursie
- nie myśleć jak oszczędzić a jak się nauczyć

...i wszystko się ułoży ;)
autor: przemass
25 wrz 2013, 05:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Szkolenie na efekt jest prawdopodobnie najlepszym sposobem wyszkolenia dobrego instruktora. Po prostu nie ma bardziej motywującej metody wynagradzania, w związku z czym nie ma również bardziej efektywnej metody motywowania do pracy. Nie można tu mówić o złych zarobkach - w przypadku lekcji grupowych...
autor: przemass
13 lis 2013, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Brazylia - Cumbuco - Tragiczna wiadomość

No za taką chwilę wieczornej radości mógłbyś być w Europie potraktowany dużo gorzej przez policję, chyba przyznasz ;) Cudzoziemcy wciąż ( jeszcze...) traktowani są ze sporą wyrozumiałością, tu problem był lokalny, i nam, jako gringo niezbyt wypada tego dociekać. Powtarzam - hipotez jest kilka, nie t...
autor: przemass
30 sty 2014, 11:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kasia Lange Cumbuco 2013 - nowy film z Brazylii!

Widzieliście ;) :?:

phpBB [video]


Katarzyna Lange Kiteboarding in Brasil


:twisted:
autor: przemass
31 sty 2014, 02:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kasia Lange Cumbuco 2013 - nowy film z Brazylii!

Mi się tam podoba bikini, dużo bardziej niż slipki ;) Jeśli ktoś nie pływa i nie rozumie freestyle również buty są dla niego pewnie niepotrzebne :twisted:

Dyskusja o filmie bardzo kajtforumowa no ale w sumie sam się prosiłem ;)
autor: przemass
09 sie 2014, 13:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

Z powodu złych warunków i zalanej plaży nie działa stream, pierwsze heaty miały ruszyć po wznowieniu o 13.30.

7m weather :twisted:
autor: przemass
10 sie 2014, 18:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

Brawa dla Karoliny!!! :clap: :clap: :clap:

Kasia 5ta i tu też moje osobiste ogromne gratulacje - nie spodziewałem się takiego wyniku po tak obłożonej edycji

No i Hadlow :wink:

Dzieje się :hand:
autor: przemass
30 sie 2014, 15:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra szkoła Kite Hel - Wrzesień 2014

Ostatnia T5-ątka wychodzi na wodę o godzinie 9:30. Oczywiście kursant płaci za szkolenie od godziny 9:00, a jego szkolenie kończy się zazwyczaj o 10:45-10:50, bo następni czekają. Także aktywnego pływania/szkolenia jest średnio 1,5h a w skrajnych przypadkach 1 h i 15 min! Jeśli kursant jest sam to ...
autor: przemass
12 gru 2014, 15:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa wersja forum

Koledzy, nie wiem czy ma to związek z nową wersją forum ale "zawartość alkoholu w %" to już jak dla mnie lekka przesada...już piwka były dość kontrowersyjne chociaż imho dobrze się przyjęły. Nie wszyscy na forum mają 18 lat, a poza tym po co się tak afiszować ;)? atrakcyjność forum najlepi...