Znalezione wyniki: 26

Powrót

autor: Smokie
20 maja 2014, 00:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

Jacek nie wiem czy wczytałeś się od początku w wątek Księcia i nie wiem też czy Victor i Tomek są zrzeszeni w jakimś klubie czy stowarzyszeniu. W poruszonym przez Ciebie wątku była mowa o osobach przynależących do powyższych. Mi od razu na myśl przyszło że kilka osób zostało pominiętych i nawet to n...
autor: mleczny
13 lip 2014, 23:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

FKC Łeba - video zajawka

Takie klimaciki można było zobaczyć w ostatni weekend na łebskiej plaży :)
phpBB [video]
autor: Valentine666
05 sie 2014, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra szkoła Kite Hel - Wrzesień 2014

Oki żeby nie było polecam Wake.pl, Easy Surf Center , Kite.pl , KiteCrew i wiecej godnych polecenia nie pamietam lub nieznam :-)
autor: Crazy Horse
07 lis 2014, 17:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Jeśli chodzi o Egzaminera IKO, to na ile mi wiadomo, nikt w PL nie ma takich uprawnień. Powiedzmy, że zaważyły tu lata doświadczenia, praktyka, wiedza zdobyta przez cały ten czas itp. Ja jestem ze składu po przywództwem Igora Czernika zadowolony, wybrano do współpracy z nim ludzi z ogormnym doświadc...
autor: Pablo
14 gru 2014, 17:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa wersja forum

Przed modernizacją często przeglądałem forum przez Safari na iPhone i wyświetlało się idealnie. Teraz strona główna wyświetla się OK, natomiast strona wątku jest kolumną ściśniętą na 1/3 szerokości ekranu - nie da się tego czytać... Problem występuje tylko na stronie danego postu, tam gdzie pojawia...
autor: Kasiunia
07 lut 2015, 23:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

MAROKO PRO CAMP Kasi Lange - 31.03-07.04 Kitecrew.pl

Witajcie, zapraszamy Was na wyjazd kitesurfingowy MAROKO PRO CAMP który poprowadzę w terminie - 31.03-07.04 -pod szyldem Szkoły Kite Kitecrew.pl https://katarzynalange.files.wordpress.com/2015/02/katarzyna-lange-kiteboarding-kurs-kite-kitecrew.jpg Wiosenny WYJAZD KITESURFINGOWY do MAROKO, DAKHLA 201...
autor: Ziomek.
09 maja 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

w temacie: znowu to ja muszę być tym niemiłym, wsadzającym kij w mrowisko, choć w kuluarach każdy o tym mówi :idea: staram się zrozumieć decyzje Organizatorów FORDa, którym jestem wdzięczny za mocno profesjonalny wieloletni cykl fajnych zawodów w PL :thumb: zawsze udawało się wycisnąć każdy podmuch ...
autor: danieli68
03 mar 2016, 19:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Poluj na czarter np z TUI i leć do Meksyku. Bilety można kupić za 1500zl. Za dodatkowy quiver nic nie płaciłem. Jak chcesz szczegóły to pisz na priv - wróciłem 2 tygodnie temu. Są tam idealne laguny do nauki a życie na miejscu tanie
autor: kowalm
16 lip 2016, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Obrazek



Ciekawe czy mozna zamowic rozne rozmiary kulek?.. :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll:
autor: apek
10 wrz 2016, 23:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

Natomiast czekam na "ustosunkowanie się" Ziomka, który tak ochoczo komentował na Gazeta.pl ;) - tak się składa że akurat udało mi się przeczytać tamtą żałosną dyskusję... Jak zobaczyłem na FB zdjęcie jak król zatoki pozował do TVN24 na tle najlepszego jego zdaniem latawca i deski do wszys...