Znalezione wyniki: 26

Powrót

autor: peg
17 sie 2012, 07:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przyczepa - Chałupy

majeranek pisze:Macie może ktoś namiary na jakies przyczepy/domki na pólwyspie? Nie muszą byc na turbo wypasie. Wolne na już (koniec sierpnia).

Pozdro.



dzwoń do Przemasa z molosurf.com
autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie, dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". Sam nie piję, nikogo nie namawiam i ...
autor: Crazy Horse
21 maja 2013, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

A to już jest #&^!#*(#*&(*)(!#, że w informacji prasowej i tu na KF "Pani od PR" nie załącza zdjęcia zwycięzcy, tylko Karoliny i Wiktora :roll: :?
Dobry Neptunie miej moje nerwy w opiece 8)
autor: FilipN
22 maja 2013, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Liga Szkół Kitesurfingowych

Mam tylko jedną uwagę, Kasia Lange powinna chyba mieć 1.5 punktu za wynik a w tabeli ma 1....??
autor: Ziomek.
18 wrz 2013, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Czasem lekcja NAWET STARTÓW! nie wymaga wiekszego wiatru. nie wierzysz? daj mi najwiekszego betona na bardzo graniczny wiatr to Ci pokaże :wink: ..nie musisz - wyszkoliłem dziesiątki kursantów, zanim jeszcze na truskawki po drabinie wchodziłeś :wink: kto ma najlepszych? w naszych okolicach EASY I K...
autor: Kasiunia
14 lis 2013, 13:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gisela - PKRA Freestyle World Champion 2013

Gratulacje dla Giseli! Owszem, dziewczyny są na prawdę na bardzo wysokim poziomie!! Gdyby nie ta Fuerta Karoliny.. niestety świeżo po kontuzji nie da się cisnąć 100%.... Biorąc udział w paru eventach PKRA w tym roku, miałam okazję poprzyglądać się dokładnie, przyznam że jestem pod ogromnym wrażeniem...
autor: krzyniu
19 lis 2013, 14:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Brazylia - Cumbuco - Tragiczna wiadomość

Najważniejsze że, pływał dla siebie.. + przez prawie 2 miesiące nie widziałem żadnego dangla z jego strony. yo
autor: Kasiunia
12 gru 2013, 15:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kasia Lange Brazylia Cumbuco 2012 - FILM !!!

Witajcie ! Minął rok i miałam przyjemność spędzić kolejny trening w Brazylii, na lagunie Cauipe, w Cumbuco. Jestem w trakcie tworzenia filmu, idzie mi jak z nosa, ale obiecuję że w końcu ujrzy światło dzienne... ;) Tegoroczny trening odbywał się w świetnym towarzystwie, polskiej ekipy nie zabrakło: ...
autor: apek
13 gru 2013, 23:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Nie można lekceważyć zagrożenia. Ptasi terroryści są silni. Na śródlądziu już pokazali co potrafią. Pod hasłem ochrony rzadkich gatunków ptaków, doprowadzi do spuszczania wody ze sztucznych zbiorników już w połowie lata. Tragicznie wyglądają odsłonięte po spuszczeniu wody dna zbiorników pełne padłyc...
autor: Crazy Horse
20 gru 2013, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Europy 2014 w Polsce!!!

Fajnie, fanie, proponuje dorzucić jakiś "nieoficjalny freestyle", co by przechodniom pokazać, że kite to skoki, a nie tylko ściganie na bojakch :idea:
Skoro już będą pieniążki na pewno nie małe :idea:
autor: feel
30 sty 2014, 16:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kasia Lange Cumbuco 2013 - nowy film z Brazylii!

color1 pisze:trochę OT: swego czasu propagowane było takie hasło na spotach "no speedos while kiting" (i pewnie nadal ten trend obowiązuje), dlaczego więc laski pływają w bikini ?

serio narzekasz ze laski plywaja w bikini :?: :roll: :hand:
autor: reeflector1
02 kwie 2014, 21:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Soft pomagający zarządzać szkółką kitesurfingu/windsurfingu

Cześć Pragnę przedstawić prawdopodobnie jedyne na rynku oprogramowanie do zarządzania szkółką kitesurfingową / windsurfingową. Oprogramowanie Reeflector 1.0 istnieje na rynku już od ponad dwóch lat. Z naszego oprogramowania korzystają klienci z Polski i ze świata, min.: Egipt: RedSeaZone Hel: Easy S...
autor: Ziomek.
24 kwie 2014, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

wiadomo nie od dziś, że nie szczypię się zbytnio i w słodzeniu na forum nie przoduję mam w związku z tym sporo "antyfanów" cóż ..przyzwyczaiłem się :thumb: pozdrawiam <papa> wszystkie poprzednie , jak i poniższe teksty podpisuję własnym nazwiskiem - prywatnie, nie wstydząc się tego :idea: ...
autor: Ziomek.
29 kwie 2014, 11:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

"koledzy" - wiem że ruszyłem Wasze g i teraz nie będziecie mi ładnie pachnieć :thumb:

przyzwyczaiłem się :thumb:
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
cron