Znalezione wyniki: 32

Powrót

autor: Kubs0n
10 maja 2013, 01:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

:D ta helska mielizna jest tam od zawsze... Ot naukowcy Dokładnie od 10 lat zaobserwowałem raz na rok kiedy jest niski stan wody do tego lekki wiaterek z północy i wyspa się wynurza... Ryf Fok haha co za nazwa nigdy tam foki nie widzialem a w ciągu tygodnia jestem tam kilka razy jak nie na kite to ...
autor: Kubs0n
12 maja 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Z Zatoki Gdańskiej wynurzył się nowy ląd. Nazwali go Ryf

Kolonizacja wyspy trwa, powstał już nawet pierwszy konflikt o władzę ;D
Z braku wiatru ziomką wpadł do głowy pomysł by wyśmiac ekologów z fokarium w helu i postanowili zrobic inscenizajce jak to pierwsi osadnicy polują na foki których oczywiście tam nie ma :lol:
autor: Kubs0n
19 maja 2013, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

No muszę przyznać że dzisiaj nie było źle, mam nadzieje że dalsze przepowiednie Ziomka też się sprawdzą :thumb:
autor: Kubs0n
28 maja 2013, 02:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór Kite 8m

mandaro pisze:Pomiedzy 12, a 8m za duży przeskok jest. To co najlepsze będzie Cię omijało.

Ważę 90 i najczęściej używam 10m

U mnie w użyciu również najczęściej 10m, przy obecnych warunach na 0,5wyspie w szczególności :notworthy:
autor: Kubs0n
11 cze 2013, 22:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Panyyyyyyy Gdzie pływać jak wieje od północy nad zatoką. Nie znam tego skrawka PL ale będę u Was za tydzień od soboty , puki co basic level wiec jakies porady tubylcze mile widziane. Będę stacjonować w Władku wiec proszę kolegów o dobre miejsca w przypadku wiatru: z N i z S jakies fajne miejsca żeb...
autor: Kubs0n
27 cze 2013, 00:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: zaginął latawiec

Dostałem info od kolegi że znaleziono w Helu niebieski latawiec koło godziny 23 , goście nie znają się na sprzęcie, więc nie wiedzą co za firma,model i rozmiar mogę załatwic namiar na znalazce .W razie informacji można pisac na priv.
autor: Kubs0n
12 wrz 2013, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja się zastanawiam, co tak cicho.... normalnie na tydzień przed jakimś wiatrowym piardem już pełna mobilizacja.... a tutaj prognoz pokazuje od poniedziałku ogień, a nikt nic.... :doh: Bo z doświadczenia wiadomo że progno z tygodniowym wyprzedzeniem bywa baaaardzo omylne :roll: Odnośnie przyszłego t...
autor: Kubs0n
04 paź 2013, 09:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jeśli ktoś się zastanawia czy przyjeżdzac czy nie mówie od razu by wpadac bo jest EPICKO 8) Na Dradze pięknie,pełne słońce,juz dmucha 15 węzłów, zapowiada się hawajski dzień :thumb: W Gdyni jest 5 stopni, więc w Jastarni na pewno podobnie bądź cieplej. Według mojego przydomowego termometra w Jastarn...
autor: Kubs0n
13 paź 2013, 19:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

To moze jakas wspolna rekonstrukcja zdarzen na parkingu ? Mozliwe ze to wcale nie byl kitesurfer. Przy okazji można by poruszyć temat śmieci pozostawianych na spotach :mrgreen: ludzie sprzątajcie po sobie !!! Jedną z dewiz IKO jest powiedzenie "Zostaw plażę czystszą niż ją zastałeś" Warto...
autor: Kubs0n
30 paź 2013, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

sam się zdziwiłem , nie wiem jak później ale koło 10 byliśmy na Dradze i szału nie było więc cofnęliśmy się na CH6 i zmierzone 25knts nas przekonało żeby tam popływać :P .Spot na Dradze jest osłonięty przy tym kierunku przez "Dębowy Cypel" to co mierzysz przy brzegu to tylko piardy wiatru...
autor: Kubs0n
15 lis 2013, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Tak czytam te powyższe informacje odnośnie temp. wody i kierunku gdzie jak wejdzie... Nikt się chyba nie obrazi jeśli napisze : PIERD0LICIE HIPOLICIE Woda na półwyspie jest nieznacznie cieplejsza niż w Rewie na bank, 3 dni temu przy zachodzie w Jastarni było bardzo OK. Na dradzę jutro będzie kopac p...
autor: Kubs0n
19 lis 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Co do tego fina to nie tylko przy kamieniu jest złom w wodzie, na wypłyceniu gdzie się kończą falki, jakoś w połowie tej kosy jest kolejne żelastwo, wiele osób lubi tam fruwać więc może być grubo, uważajcie :idea: Podziękujmy za te śmieci ekologom o których jeszcze w czerwcu trąbił TVN "Ekolod...
autor: Kubs0n
11 gru 2013, 09:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

szaramysz pisze:Wie ktoś może ile wieje na półwyspie?
Warto jechać?

Windguru ładnie oszukało progno na dzisiaj dla 0,5wyspu...
Byłem przed momentem nad zatoką w kuźnicy wieje agresywne 5 węzłów może nawet nie :D
autor: Kubs0n
26 gru 2013, 13:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Obserwuje prognozę dla Półwyspu od dawna i z czystym sumieniem moge powiedziec ze z darmowych prognóz najbardziej wiarygodny jest ICM :thumb:
autor: Kubs0n
02 lut 2014, 17:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]