Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: onzo
16 lip 2014, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

Yano - nikt pisząc recenzję nie będzie obiektywny, bo to co pisze ocenia z punktu widzenia własnych oczekiwań co do sprzętu, własnych umiejętności i własnego doświadczenia. Nie możesz dajmy na to obiektywnie napisać, że Flysurfery są świetne do kiteloopów, jeśli ich nie kręcisz, albo robisz to spora...
autor: ss7pro@gmail.com
23 sty 2015, 00:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North Vegas 2015 Hadlow Edition

Wroclawska ekipa Vegas Team (unoffical) bedzie robic ujezdzanie na BOA Viscie od nastepnego tygodnia :P Zapraszamy na grupe https://www.facebook.com/groups/kitewroclaw/ po relacje na zywo :P

wakestylebar.jpg
autor: Ziomek.
24 lut 2015, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

..ale walka o wysokość we freeride to: a) nowicjusze - uczący się dopiero - więc każdy z nas:idea: ..jakiś czas temu :wink: b) riderzy, którzy mają do akwenów daleko i rzadko mogą pływać, toteż wykorzystują każdy podmuch reszta definicji freeride - to raczej pływanie dla przyjemności, po każdym rodz...
autor: jacamakajta
11 mar 2015, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Re:

dlatego też pytałem: CO skłania jadących tam (dalej niż np do Chałup) by tam pływać, bo chciałbym poznać te "plusy" Największym plusem jest po prostu fakt, że w większości przypadków jak wieje S to tam wieje mocniej aniżeli na Chałupach i niżej. Wiem, że masz inne zdanie na ten temat, wię...
autor: matsor
04 maja 2017, 20:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Kubs0n pisze:Czy ktoś znalazł żółtą walkie-talkie firmy motorola dziś w Osłoninie?


Byliśmy w Osłoninie wyczaić warun do ok 19, chodziliśmy po całym spocie - ani śladu :(
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: Butek
04 kwie 2019, 16:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Smrodu na osłoninie nie czuje, czekam aż się rozwieje może coś z tego będzie
cron