Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: Denis
01 paź 2013, 19:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis Zurik krotki filmik z Turcji

Witam, Miedzy zawodami Forda pojechaliśmy z Markiem Rowinskim do Turcji . Na codzien mieszkaliśmy w miejscowości Akyjaka z kilometr od spotu, który się nazywa Gokova gdzie nakręciliśmy parę ujęć na mały filmik . Zapraszam do oglądania . :D :D http://www.youtube.com/watch?v=tGSbayeA5QM
autor: Denis
30 paź 2013, 14:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis Zuriik w Brazylii

Już tydzień siedzę w Brazylii. Jak co roku przyjeżdżam do tej samej posady o nazwie (kite beach). Nie mam za bardzo co wam mówić o tym miejscu bo jest idealnie na kita . codziennie wiatr , który wieje z ta sama siła ,do wyboru wave na morzu albo super flacik na lagoonie ze słodka woda parę kilometró...
autor: Denis
12 sty 2014, 14:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Żurik w teamie Slingshot USA!

Chciałbym wszystkim podziękować za te miłe komentarze :D ale głównie mojej całej rodzinie, która od samego początku mnie wspiera i pomaga. Podziękowania należą się również firmie SU-2, a dokładnie prezesowi Mariuszowi za 2 letnia współpracę, dzięki której wiele się nauczyłem . Dodatkowo, chciałbym p...
autor: Denis
20 kwie 2014, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Denis Żurik - Nr.2 Junior w Europie

Opisując te zawody to na początku się strasznie nudziłem bo nie znałem nikogo :( ale teraz zapoznałem się z Francuzami i non stop coś robimy, wygłupiamy się. Ze spotem tutaj w porównaniu do takiego Cumbuco w Brazylii to to jest walka o ŻYCIE. Na tym spocie przez cały czas wieje od brzegu między nicz...